KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Deset dana nije dovoljno za donit odluku jedan plus jedan …… i oni će izvući državu iz krize

DAJ PET !!!


ZL se mora sirit..I zl mora osigurat sigurni pojas zemljista ok osvojeg podrucja..Zl je omedjena sa zemljistem staklenika I jedini nacin da se siri je placanje tog zemljista ili manifetluci koje drzava upravo s njim cini.

Ipak ne misle kao Vi… tj.:

ZRAČNA LUKA SPLIT
Lukša Novak: Širimo putnički terminal i ne razmišljamo o kupnji zemljišta ‘Staklenika’
http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/270509/Default.aspx

Odlicno ..onda se cijela zona Resnik moze prenamjenit iz IS1 zone u mjesovitu. ZL je kod prenamjene zemjista uvjetovala da isto bude namjenjeno za njene potrebe. To nije bilo u interesu staklnika..Dapace u dogovoru s tadasnjim vlastima i trebala je bit ali je zl stavila svoju sapu. E pa sad kad im to nije u interesu moze se postavit pitanje njihove odgovornisti a i zemljiste prenamjenit..kad vec to javno izjavljuju.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Da se nisu mogli ni potruditi i napisati objavu da se neće ni žaliti na odluku o PSNu, kakav obraz i bahatost

Sta se cudis, pa oni se nisu udostojili izjasniti o propalom natjecaju za strat. povezivanje dok ih na to nije prisilio ZSE svojim upitom.

To je vec neka nova devijacija u ponasanju spram investicijske (a i sve ostale zainteresirane) javnosti.

Ali najjaca stvar u cijeloj prici je da niti jedan (ali bas niti jedan) medij u Hrvatskoj nije popratio pad PSN (osim sturih izjava sindikalca za koje ne mozemo znati jesu li istinite). Nista na televiziji, portalima, kolumnama…


Da se nisu mogli ni potruditi i napisati objavu da se neće ni žaliti na odluku o PSNu, kakav obraz i bahatost

Uprava će se oglasit u petak.

Da prestaneš brinuti o nama..?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Molim lijepo moderatora, ako već briše frenkijeve prozirne druk postove, neka obriše i moj odgovor na njih, ovako ispada potpuno krivi smisao gornjem postu

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Pa nisu ti ovo drukovi. Ja sam Vam sve obrazlozio. U ovu dijonicu vise necu. Sad me interesira samo zemlja. Pome znam i sam sadit.Nije to neka nauka.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

ROK ZA ŽALBE MALIH DIONIČARA NA OBUSTAVU PREDSTEČAJNE NAGDOBE :

Zadnji dan za predaju prigovora po bilo kakvoj osnovi vam je :

18.02.2015.

Hvala na objavi

Maloprije na dnevniku ,Paladin najavio moguću još jednu predstečajnu nagodbu. Isravite me ako sam nešto krivo napisao,da ne ispadne da drukam. Hvala

http://www.hrt.hr/enz/regionalni-dnevnik/

New Report

Close