KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

VIJESTI SA TERENA
http://www.njuskalo.hr/nekretnine/zemljiste-prodaja-kastel-stafilic-1093m2-oglas-14300576
Ovo je prilika samo 195€ …za kuće za ležanje … za otele je bar dublo više
http://www.njuskalo.hr/nekretnine/kastela-stafilic-800-m2-zemljiste-magistralu-prilaz-oglas-8177537
Zanimljivo je ovo poljuprivredno po 50€ … a ledina … onda staklenici Knežine su barem po 200€ …

DAJ PET !!!


Ovo je po meni ne neočekivana prilika nego nedočekana prilika jos tamo od 1500 čuna. A čuj ja sam ti sitan kokošar. Nisam ja čunka ka ti da sam okruzen moćnim prijateljima i poslovnim partnerima. Ja se eto igram tu sa sicom pa ako sta usicarim dobro.Ako ne opet dobro.

[emo_palacg][emo_namigusa]

Puno price malo cinjenica. Ova tema je postala lunapark i ispusni ventil za neke na ovom forumu. A nekad se znalo i konkretno raspravljati…

Ajmo, tko je upucen (a ja sam siguran da nije nitko, jer u suprotnom ne bi bilo toliko cudjenja nakon ovolikih gafova tvrtke i drzave) neka kaze sto se “dogovorilo” na kvazi-sastanku u Ministarstvu poljoprivrede danas?
Je li sastanak uopce odrzan? (Od ovog zadnjeg pitanja jedva se suzdrzavam da ne padnem od smijeha sa stolice – pa EKIPA se nije udostojila doci na rociste za glasanje o PSN !!!!!!!!!!)

Da je nekome uistinu stalo rijesiti ovaj slucaj, digli bi se na noge i radnici i gradjani Kastela, dalmatinski mediji, vjerovnici, suprotna stranka od one na vlasti u Kastelima….. Oko RIZ-a stalno neke zafrkancije (a situacija s firmom zapravo solidna, obzirom na vecinu drugih), IMZV radnici par puta na ulici, televiziji i radiju, radnici HIMR hoce ESOP nije im bas mila privatizacija pa i oni znaju tu i tamo zavrsiti na tv-u, nadalje, koliko je samo tekstova bilo napisano o Mirni i Jadroplovu, strajkali su i oni iz Croatia Airlines itd. itd. itd.

A o Staklenicima nista izvan ovog foruma. Izgleda da je jedino malim dionicarima stalo da se firma spasi i posteno privatizira (iz prakticnih razloga, naravno). A najbolja stvar je sto imovina (za razliku od samog biznisa u ovakvom stanju) Staklenika vrijedi vise i od ukupne vrijednosti privatizacije HMST, HIMR i JDPL zajedno (nisam precizno racunao, ali mislim da nisam puno pogrijesio)!!!!!!!!!

Ponavljam, svi zivi strajkaju na spomen reduciranja svojih prava ili radi “privatnog okupatorskog kapitala” u drzavnim firmama, ali ovdje to nikome ne pada na pamet iako se firma, koja ima sve materijalne predispozicije da se odlicno restrukturira, tjera u prisilni i neracionalni stecaj. Da je samo minimum interesa i to sa samo jedne strane, nesto bi se ucinilo. Samo da se prica progurala u mainstream medije, sve bi bilo drugacije. To je kobna pogreska, mediji su bili liseni znanja i interesa o ovom slucaju. Stoga, ako netko zeli da se ovo klupko odmota, ne treba “setati ljubimce ispred porezne”, pa cak niti ulagati silne zalbe i trositi novac, nego samo zainteresirati i informirati medije o ovom slucaju !!!!!!!!!!!! Ostalo ce doci samo od sebe, pritisak javnosti je gadna stvar, posebice u izbornoj godini.

@Fender00
Ovo “štivo” je dostojno pravog forumaša i sa većinom napisanog se slažem. Državni režim ima svoja pravila i zato mali dioničari moraju žešće nastupati ako misle svoja prava zaštititi. Ovdje gdje je “maćeha” vlasnik teško će se biti izboriti, a dobro je netko ovdje komentirao tko to još “pome” sadi na nekoliko stotina milijuna vrijednom zemljištu. Dakle teško će biti mnogima izaći sa četvrtinom uloga ali borba ne treba prestati. Pokrenuti treba sve snage mada mislim nakon puno godina gubitaka i namjernog nečinjenja ništa nema ovdje spasa…

i prošao rok od 8 dana za prijedlog stečaja od strane FINe…


i prošao rok od 8 dana za prijedlog stečaja od strane FINe…

da se provede stečaj možda bi dioničari na kraju nešto i dobili. ovako će firma nastaviti rasprodavati imovinu radi plaćanja dugova i nastavit će uzgajati pome i kukumare još 10 godina.
ne znaš koja je gora varijanta za dioničare

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

nekako mi se čini, iskustveno na ZSE stečaj nikada nije bio dobra opcija za male dioničare….ali neka me netko ispravi s primjerom slobodno…

Danas osmi dan od ročista…dali će biti ikakav pokušaj od strane KSST i države da nešto naprave mada žalba ne odgađa rješenje..

Rok za žalbu je osam dana od dana dostave Rješenja.
Žalba se podnosi Financijskoj agenciji. O žalbi odlučuje Ministarstvo financija, Samostalni sektor za
drugostupanjski upravni postupak. Žalba protiv rješenja ne odgađa izvršenje rješenja prema čl. 30.
stavak 7. Zakona.

Samo da Vas Mato ne bude tuka teskom artiljerijom. Vamos Mato!!!
5.
AJDUKOVIĆ MATO (36931547986)
1.194 1,05 Osnovni račun

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Danas osmi dan od ročista…dali će biti ikakav pokušaj od strane KSST i države da nešto naprave mada žalba ne odgađa rješenje..

Rok za žalbu je osam dana od dana dostave Rješenja.
Žalba se podnosi Financijskoj agenciji. O žalbi odlučuje Ministarstvo financija, Samostalni sektor za
drugostupanjski upravni postupak. Žalba protiv rješenja ne odgađa izvršenje rješenja prema čl. 30.
stavak 7. Zakona.

PREDANO BURAZ


ZL se mora sirit..I zl mora osigurat sigurni pojas zemljista ok osvojeg podrucja..Zl je omedjena sa zemljistem staklenika I jedini nacin da se siri je placanje tog zemljista ili manifetluci koje drzava upravo s njim cini.

@ Lucijan

Mene ova situacija sve više podsjeća na slučaj Dioki.

Znači ovaj problem sa zračnom lukom, kao i sva ulaganje recimo u hotele (strateška) država će riješiti izvlaštenjem zemlje.

Na to sam Vas upozoravao. To znači uzeti zemljište po najnižoj cijeni ili će te dobiti zamjenu za državno zemljište u dalmatinskoj zagori ili Lici.

Pa tamo umjesto poma možete uzgajati krumpire.

A i više će te se najesti.


Danas osmi dan od ročista…dali će biti ikakav pokušaj od strane KSST i države da nešto naprave mada žalba ne odgađa rješenje..

Rok za žalbu je osam dana od dana dostave Rješenja.
Žalba se podnosi Financijskoj agenciji. O žalbi odlučuje Ministarstvo financija, Samostalni sektor za
drugostupanjski upravni postupak. Žalba protiv rješenja ne odgađa izvršenje rješenja prema čl. 30.
stavak 7. Zakona.

UREDNO DOSTAVLJENO (Od strane suvlasnika, za ostale ne znam )

New Report

Close