KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Fender , nije ti ok da tako optužuješ ekipu koja o ovome nije ništa ni znala do jučer .. Pusti sada tjedan dva, pa da vidimo onda šta će potpisati tko , a šta ne.

Ja ću prvi potpisati ovu tvoju objavu ako sam u krivu i pregrist jezik , ali eto, po ovome što znam i vidim smatram da će odgovorne osobe iz Vlade spasiti kompaniju i uputiti na sklapanje nove predstečajne nagodbe pri čemu će upravo Porezna Uprava biti dvotrećinski vjerovnik

A ovih 7 miliona kn dugova ćemo dokazivati da je djelomično nepravomoćno i nepostojano


meni samo nije jasno zašto se nije prodala jedna parcela i izmirile neke obveze? možda su neki u sdp-u skontali da ih ni legalizacija trave u medicinske svrhe neće spasiti na izborima pa koriste zadnju priliku za lapanje ili će se tu uzgajati super skunk pa će već prvom berbom svi biti milioneri? bezbroj pitanja se tu otvara….

A meni nije jasno da zašto nisu promjenili djelatnost kad su vidjeli da mjesečno rone silne miljune i da nikad nisu radili u plusu? I opet zadnji natječaj zadržvanje poljoprivredne proizvodnje?!!
Na kraju spaljeni milijuni i ljudi na biroima,a mogli su dobiti masne otpremnine ili nastaviti raditi za nekog hotelijera i profitirali bi baš svi

…nego kressho kada govorimo o poštenju…nisi se ni osvrnuo na moje pitanje o tvojoj fakturi prema KSST-u za informatičke usluge… imaš li ikakav komentar kao npr što su oni tako skupo implementirali u firmu….možda pomogne rastu dionice…[emo_plazi]

John Maynard Keynes:dugoročno gledano ionako smo svi mrtvi....veni, vidi......uložih u dionice :) Aristotel kaže - ...pare nisu za budale... :)

Ma Kressho samo nazovi prijatelja i sve rješeno:

U cijelu priči Danko Meštrović uključuje i politiku tvrdeći da je Paladin kukavičje jaje podmetnuto SDP-u.

– Ministru Tihomiru Jakovini preporučen je od strane kaštelanskog SDP-a, kao perspektivni menager koji će preporoditi ovo društvo. Na žalost, ministar Jakovina ga je prihvatio bez prethodne provjere, iako je Paladin iza sebe imao dva otkaza s rukovodećih mjesta – zaključio je Meštrović.
Vaš link …

Vrijednost dionica u posjedu drzave (cerp/hzmo) po nominalnoj cijeni je 300 mil kuna !!..I oni tjeraju firmu u stecaj zbog duga od 30 mil kuna !!..Zar stvarno nitko nece potegnut pitanje zasto se firma ne proda bar za pola iznosa nominale..Barem stavi na ponudu pa da vidimo ila li kupca. Ne strateski partner..ne netko tko bi imao dio..nego kompletna prodaja drzavnog vlasnistva. Pa stvarno neznamo raspolagat svojom imovinom.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Molim Vas bez uvrede ali nemojte nam vrijeđati pamet i inteligenciju iskazujući kako je išta od ovog slučajno i neplanirano. Pitanje je samo tko će dobiti 700 000 za kunu.

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!


Vrijednost dionica u posjedu drzave (cerp/hzmo) po nominalnoj cijeni je 300 mil kuna !!..I oni tjeraju firmu u stecaj zbog duga od 30 mil kuna !!..Zar stvarno nitko nece potegnut pitanje zasto se firma ne proda bar za pola iznosa nominale..Barem stavi na ponudu pa da vidimo ila li kupca. Ne strateski partner..ne netko tko bi imao dio..nego kompletna prodaja drzavnog vlasnistva. Pa stvarno neznamo raspolagat svojom imovinom.

Pozdrav


netko je bacio oko, a nije baš pri parama(novcu) i onda to tako ide, imate slučaj Dalmacijavina 10x se prodaje, još neće nitko, Kamensko 5x neće nitko, sve se to čeka prava cijena, a ona se uvijek vrti oko 1 kn

Katastrofa šta rade, katastrofa. Stvarno je nevjeroajtno da se ovakve stvari mogu dešavati i da niti jedna institucija ne reagira

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


ne volim prognozirat ali …… idemo natrag

Pa idete natrag vec nekih 7-8 dana. Dobro ste zasijali. Od 540 kuna do 200. Nije lose. Idete u rikverc i pri tom ubrzavate.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

propast PSN srušila je cijenu sa 400 na 200 kn, a ako dođe do pokretanja stečaja gledat ćemo pad sa 200 na .. kn?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

@ fran
Ne dobijemo ono želimo ni ono što nam treba ….. nego ono što zaslužujemo

DAJ PET !!!


Fender , nije ti ok da tako optužuješ ekipu koja o ovome nije ništa ni znala do jučer .. Pusti sada tjedan dva, pa da vidimo onda šta će potpisati tko , a šta ne.

Ja ću prvi potpisati ovu tvoju objavu ako sam u krivu i pregrist jezik , ali eto, po ovome što znam i vidim smatram da će odgovorne osobe iz Vlade spasiti kompaniju i uputiti na sklapanje nove predstečajne nagodbe pri čemu će upravo Porezna Uprava biti dvotrećinski vjerovnik

A ovih 7 miliona kn dugova ćemo dokazivati da je djelomično nepravomoćno i nepostojano

Ekipa nije znala do jučer? Koja ekipa? Košarkaška u Arizoni?

DUUDI i njegova ispostava CERP, nadležno Ministarstvo poljoprivrede i većinski vjerovnik Ministarstvo financija, kaštelanski i splitski SDP preko kojega je “moderni manager” zasjeo u fotelju direktora KSST-a, sindikat radnika (kojega uopće nema u novinama)… Ta EKIPA nije znala?

Dva puta je ročište za glasanje o PSN odgođeno, a u međuvremenu se tražio strateški partner i mijenjan je nacrt Nagodbe, ali EKIPA još nije upoznata s problemom. Koja tragedija (kad bi bila istina).

Znači, sad se EKIPA informirala i na nekakvim kvazi-sastancima dogovorit će spašavanje Staklenika od stečaja? I to nakon pola godine koliko je rekordno trajao proces sklapanja PSN-a da bi se, gle čuda, izbjegao upravo stečaj.

E jel ti jaka EKIPA, samo reci, ponovno ćemo glasati za njih. Svi uživamo u sposobnosti privatizacije HMST, HIMR, Plat, IMZV, KSST, RIZO, HPB, PTKM…

P.S. posljednjih tjedan da ne silaziš s ove teme na forumu, a gdje si bio tokom trajanja postupka PSN-a? Što se pametno od tebe tada moglo čuti i pročitati?

New Report

Close