KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim da i dalje kupuju prva tri dioničara.
Promaklo mi je da je KRAŠ poslao obavijest o stjecanju vlastitih dionica ili to za njih ne vrijedi?


Vidim da i dalje kupuju prva tri dioničara.
Promaklo mi je da je KRAŠ poslao obavijest o stjecanju vlastitih dionica ili to za njih ne vrijedi?

evo, poslali, nisu stjecali kupovanjem…

Sukladno članku 474. Zakona o tržištu kapitala obavještavamo da je Kraš d.d. Zagreb dana 11.12.2019.godine raskidom ugovorastekao u trezor Društva 26dionica

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Kakvog ugovora?

Trezor nema nikakve ugovore, to je vjerojatno uzeto od ESOP-a. Al neka to i navedu.

Takvo stjecanje je kao i da su kupili. To ne mijenja suštinu posla, a to je stjecanje u trezor i povlačenje dionca sa tržišta.

https://lider.media/poslovna-scena/kompanije/nagrade-zagrebacke-burze-saranovic-im-digao-cijenu-a-oni-pokupili-nagrade-129365

😂

https://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=KRAS-R-A

Očito postoji i interna burza u samome Krašu?!

Bas me zanima koliko to Pivci plaćaju mimo tržišta.

Heh, znakovito je da Marica još “ne ide van”, a ni njezin petboy potrčko (kapetanić) na čelu “poljuljane barke”. Madam terrible zna da je to još daleko od fer cijene, al zanimljivo je da je glavnu kadrovkinju Vlastu Krupu Buzjak izbacila iz tima “svevišnjih i odabranih”.

Muljam, muljarum i dalje na djelu…. pitam se, pitam dokle. Mislim da je potrebno poslati iscrpnu prijavu USKOKU i izaći u medije sa pričom o pogodovanju, regulatornoj šutnji i zatvaranju ociju, torbarenju, prijevari i opravdanoj sumnji na ostale kriminalne radnje. Mislim da bi Provjereno NoveTV cijelu priču moglo solidno odraditi.

Neka nam netko (barem anonimno, može i na privat) dojavi koliko plaća Gazda Ivica. Da priupitamo Gosp. Šaranovića koliko bi on platio?

Istim tempom lagano ulazimo u 2020. Jedino iznenađenje bi bila prodaja KSL udjela.


Početkom studenog situacija je upućivala na koncentraciju u top 10 od 85% što danas i imamo. Polako i na dugi rok to ide i prema 95% udruženim snagama top 3 dioničara. Cijena max 860 pivčevih kuna sljedećih 12 mjeseci.



@one
u pravu si za 20 + 50 … krajem mjeseca top 3 dioničara i povezani dioničari kontrolirati će preko 85% dionica … jednostavno ne mislim da će tu biti daljnje borbe već win-win dogovor … mogu se naći mnoge sinergije između poslovanja u Srbiji i Hrvatskoj … udruženi mogu i istisnuti male dioničare … sve opcije su mi izglednije nego nabijanje cijene

[/quote]

Ideje naše benzin Vaš!

je li netko primjetio da i Šaranović i Pivci stječu dionice Kraša ? obojica po cca 1,000 kom u zadnjih 20tak dana


Istim tempom lagano ulazimo u 2020. Jedino iznenađenje bi bila prodaja KSL udjela.


Početkom studenog situacija je upućivala na koncentraciju u top 10 od 85% što danas i imamo. Polako i na dugi rok to ide i prema 95% udruženim snagama top 3 dioničara. Cijena max 860 pivčevih kuna sljedećih 12 mjeseci.



@one
u pravu si za 20 + 50 … krajem mjeseca top 3 dioničara i povezani dioničari kontrolirati će preko 85% dionica … jednostavno ne mislim da će tu biti daljnje borbe već win-win dogovor … mogu se naći mnoge sinergije između poslovanja u Srbiji i Hrvatskoj … udruženi mogu i istisnuti male dioničare … sve opcije su mi izglednije nego nabijanje cijene

[/quote]
[/quote]
A kako ce se oni udruziti ? Kojim zakonom ? Pivci nemaju novac za otkup saranovih dionica .

Status Quo: Roll Over Lay Down

@garavo svaka cast.. netko detaljno prati.. vise nisam u dionici pa nisan primjetio….

Pa već dva mjeseca pišemo da Šaranović konstantno kupuje pomalo dionice kao i Pivci. S razlikom da Šaranović to radi transparentno na burzi, a Pivac torbari unutar firme preko ugovora. Zato vjerojatno i pokusava rušiti cijenu koja zadnjih dana raste ma burzi jel mu to ne paše i otežava mu torbarenje po zamišljenim cijenama.

New Report

Close