KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A sto reci, zna se tko je čiji u upravnom vijeću regulatora pa prema tome možemo pretpostavljam očekivati nastavak dosadašnje prakse… odnosno okretanja glave u stranu i nerjesavanje problema.



Hanfa mora postupati po prijavi. I moraju kasnije po prijavi dostaviti dopis uz opis aktivnosti koje su poduzeli radi ispitivanja okolnosti i događaja. Konačno se moraju očitovati o nalazima, ukoliko prijava nije anonimna.

To je njihova zakonska obveza.

Za sve one koji misle da je Hanfa dužna i da će dostaviti odgovor uz "opis aktivnosti", kao što sam i ja smatrao čitajući pravilnik, i da se moraju očitovati o nalazima, evo u prilogu 2 njihova dopisa kao odgovor na dvije moje prijave. Prva prijava protiv Marice Vidaković i "nepoznatog počinitelja" radi trgovanja sa povlaštenim informacijama prije objave namjere o preuzimanju i druga prijava kojom ponovo tražim da mi dostave konkretan odgovor na prvu prijavu. Po njima oni nisu dužni ništa obavijestiti, a izgleda ni napraviti. Dakle jedan od glavnih problema u ovoj zemlji je apsolutno nepovjerenje u "institucije". Hanfa nije ništa drugačija.
[/quote]

Pa koliko ja shvacam njihove dopise, postupak još traje pa ne bi imalo smisla da se očituju javno ili privatno o bilo čemu do njegova svršetka. Mislim, meni je to dosta logično.

Pretpostavljam da kad završi nadzorni postupak da će te obavijestiti o rezultatima istog.




Hanfa mora postupati po prijavi. I moraju kasnije po prijavi dostaviti dopis uz opis aktivnosti koje su poduzeli radi ispitivanja okolnosti i događaja. Konačno se moraju očitovati o nalazima, ukoliko prijava nije anonimna.

To je njihova zakonska obveza.

Za sve one koji misle da je Hanfa dužna i da će dostaviti odgovor uz "opis aktivnosti", kao što sam i ja smatrao čitajući pravilnik, i da se moraju očitovati o nalazima, evo u prilogu 2 njihova dopisa kao odgovor na dvije moje prijave. Prva prijava protiv Marice Vidaković i "nepoznatog počinitelja" radi trgovanja sa povlaštenim informacijama prije objave namjere o preuzimanju i druga prijava kojom ponovo tražim da mi dostave konkretan odgovor na prvu prijavu. Po njima oni nisu dužni ništa obavijestiti, a izgleda ni napraviti. Dakle jedan od glavnih problema u ovoj zemlji je apsolutno nepovjerenje u "institucije". Hanfa nije ništa drugačija.
[/quote]

Pa koliko ja shvacam njihove dopise, postupak još traje pa ne bi imalo smisla da se očituju javno ili privatno o bilo čemu do njegova svršetka. Mislim, meni je to dosta logično.

Pretpostavljam da kad završi nadzorni postupak da će te obavijestiti o rezultatima istog.
[/quote]

Pa da ocito je ja su poduzeli radnje vezano za prijave vec i prije vaseg dopisa te da istraga traje tako barem pise, logicno je da u toku procesa ne izvjestavaju o detaljima jer je to onda podlozno krivoj interpretaciji, rjesenje je jedino bitno, te da u konacnici dobijemo odgovor o zakljucima pa da vidimo da li su ovaj put radili svoj posao ili ne iako svi sumnjamo u njih s pravom.

Ignore : renči


Za sve one koji misle da je Hanfa dužna i da će dostaviti odgovor uz "opis aktivnosti", kao što sam i ja smatrao čitajući pravilnik, i da se moraju očitovati o nalazima, evo u prilogu 2 njihova dopisa kao odgovor na dvije moje prijave. Prva prijava protiv Marice Vidaković i "nepoznatog počinitelja" radi trgovanja sa povlaštenim informacijama prije objave namjere o preuzimanju i druga prijava kojom ponovo tražim da mi dostave konkretan odgovor na prvu prijavu. Po njima oni nisu dužni ništa obavijestiti, a izgleda ni napraviti. Dakle jedan od glavnih problema u ovoj zemlji je apsolutno nepovjerenje u "institucije". Hanfa nije ništa drugačija.

Prije će biti da ti ne znaš pročitati, protumaiti i interpretirati ono što su ti napisali 🙂

A što si ti očekivao, baš me zanima, kakav odgovor si čekao i kakav bi te zadovoljio?

https://dnevnik.hr/amp/vijesti/hrvatska/kupci-oprez-s-trzista-se-povlace-dva-proizvoda-opasni-su-za-zdravlje-ljudi—586022.html
******
S tržišta se povlači Tuna komadi u biljnom ulju, 160 g koju na tržište stavlja Mesna industrija Braća Pivac iz Vrgorca.

“Ministarstvo poljoprivrede obavještava potrošače o opozivu proizvoda Tuna komadi u biljnom ulju, 160g, LOT 450243SI2C, proizvedeno dana 05/11/2019, najbolje upotrijebiti do 04/11/2024, podrijetlom iz Turske, zbog povećane količine histamina”, dodaje se u priopćenju.

Iz Pivca pozivaju kupce da proizvod vrate u bilo koju njihovu maloprodaju
****

…će da počnu i s bajaderama iz Pakistana 😁

..potrovaše nas ‘braća’ 😜

kraš, je pivčevim preuzimanjem esop-a, postao mrtva dionica.
valjda će jednom opet na 1050 kn ali izgleda da to neće biti tako skoro pa predstoji životarenje na 720-740 kn

Pričali smo već o ovome.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/peovic-kras-je-prisilio-radnike-da-prodaju-dionice-cak-i-trudnice-i-bolesnike/2139409.aspx

La vita e bella!


https://dnevnik.hr/amp/vijesti/hrvatska/kupci-oprez-s-trzista-se-povlace-dva-proizvoda-opasni-su-za-zdravlje-ljudi—586022.html
******
S tržišta se povlači Tuna komadi u biljnom ulju, 160 g koju na tržište stavlja Mesna industrija Braća Pivac iz Vrgorca.

"Ministarstvo poljoprivrede obavještava potrošače o opozivu proizvoda Tuna komadi u biljnom ulju, 160g, LOT 450243SI2C, proizvedeno dana 05/11/2019, najbolje upotrijebiti do 04/11/2024, podrijetlom iz Turske, zbog povećane količine histamina", dodaje se u priopćenju.

Iz Pivca pozivaju kupce da proizvod vrate u bilo koju njihovu maloprodaju
****

…će da počnu i s bajaderama iz Pakistana 😁

..potrovaše nas 'braća' 😜


Sve te ribe u konzervama možeš uvijek sve povući, samo se kod nas povlače po potrebi, tako su i Konzumove iz Vijetnama krenuli povlačiti baš pred prodor Rusa

Sve to s Pivcima i Krasem i radnicima jako podsjeca na Todorića. Jako, jako.
Jesu li to novci onih jadnika koje su opeljesili na Agrokoru ?
Pitam se cijelo vrijeme.

Status Quo: Roll Over Lay Down


kraš, je pivčevim preuzimanjem esop-a, postao mrtva dionica.
valjda će jednom opet na 1050 kn ali izgleda da to neće biti tako skoro pa predstoji životarenje na 720-740 kn

fascinantno je kako se nama i ‘našima’ uvijek desi ovak’ nešto
čak i kad se ukaže strani investitor i pokaže kolika je skrivena vrijednost, mi i ‘naši’ imaju spreman odgovor kako da iz ruku radnika izbiju dionice a u svoju korist
lažima i obmanom: Vaš link …
ksenofobnim ispadima pred radnicima su se natorbarili s dionicama, a već sutra će te iste radnike prodati na tržištu radne snage (otpustiti)


Pričali smo već o ovome.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/peovic-kras-je-prisilio-radnike-da-prodaju-dionice-cak-i-trudnice-i-bolesnike/2139409.aspx


I nikome ništa institucije NE rade svoj posao kao i uvijek.

Prodaje tko mora, kupuje zna se tko. Realni FF je negdje oko 5% jer su ostali na ovaj ili onaj način povezani sa kompanijom. Što više vrijeme bude odmicalo likvidnost će biti sve niža i niža tj. interes i mogućnosti top 3.

Ideje naše benzin Vaš!

New Report

Close