KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


cijeli dan neću da prodam po 1000 i onda prodam po 960

sjajna tehnika


ja radim ovako od kada je počeo sakupljati na niže, prodam mu pri kraju naloga i postavim se 5 kn iznad slijedećeg nižeg, kupim opet istu količinu koliko sam prodao, gubim 5 kn i proviziju, ali uvijek imam dionice, pa do koliko ćemo, ne znam, ne vodim ja igru, ne bi smijeli nisko, jer bi se mogao netko drugi priključiti, što misliš, je li ovo pametno ili je najpametnije prodati sve i okrenuti novu stranicu u životu ?

Kako stao, od 10,8 ths komada kupio 10,6 ths kom, nema vise trejda, tom logikom zadnja dva dana je kupio jos cca 40 ths kom odnosno +3%, na cca 22% je sada

ja radim ovako od kada je počeo sakupljati na niže, prodam mu pri kraju naloga i postavim se 5 kn iznad slijedećeg nižeg, kupim opet istu količinu koliko sam prodao, gubim 5 kn i proviziju, ali uvijek imam dionice, pa do koliko ćemo, ne znam, ne vodim ja igru, ne bi smijeli nisko, jer bi se mogao netko drugi priključiti, što misliš, je li ovo pametno ili je najpametnije prodati sve i okrenuti novu stranicu u životu ?

opasno življenje

ako misli dati ponudu, 1050 je tu

ako ne – može on i na 700 pokmalo grabiti

danima je kiupovao po 1050 – nitko ne može reći da nije bilo vremena i prilike

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


ja radim ovako od kada je počeo sakupljati na niže, prodam mu pri kraju naloga i postavim se 5 kn iznad slijedećeg nižeg, kupim opet istu količinu koliko sam prodao, gubim 5 kn i proviziju, ali uvijek imam dionice, pa do koliko ćemo, ne znam, ne vodim ja igru, ne bi smijeli nisko, jer bi se mogao netko drugi priključiti, što misliš, je li ovo pametno ili je najpametnije prodati sve i okrenuti novu stranicu u životu ?

opasno življenje

ako misli dati ponudu, 1050 je tu

ako ne – može on i na 700 pokmalo grabiti

danima je kiupovao po 1050 – nitko ne može reći da nije bilo vremena i prilike


ok, ne odgovara mi da ide na 10puta do 700, ali ako to obavi iz par puta, ne bih puno izgubio, a ostajem u igri s dionicama i malim gubitkom, koji financiram iz dobiti prethodnoga razdoblja, upravo se nadajući nekoj većoj ponudi, ili min. 1050, sve mi odgovara, samo da ne uđemo u PSN, onda ode na 10, ali odoše i njegove

6000 dionica prodano po 950 kn!….ovo netko veći izlazi!?…možda neki esopovac?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Opaaaa!
6000 kom po bidu.
E ovo je mislim završna faza u kojoj je svima jasno da nema povratka na staro.

Pivac i Saran imaju preko 50 % ..sad ce bit panike ostalih dionicara ako se cijena vrati na 500 kn ( fin strucnjak , jicer na dnevniku izjavljuje da dionica ne vrijedi vise od 600 kn !!! )..kakva smo mi drzava

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ovo je dugorocna igra unatoc kratkotrajnom blicu

Ignore : renči

ovdje je čak i uzmicanje počelo. maknulo se 4000 kom s kupnje na 950, stavljeno na 900.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Kao i u svakoj priči, na kraju pobjeđuje istina.


Šaranović ukoliko slużbeno dođe do preko 25% mora dati javnu ponudu po cijeni od min 1050kn, ukoliko pređe taj prag u roku godinu dana od ove max cijene.
Ukoliko mu iz nekog razloga, (skrivene kombinacije) to ne treba ode cijena na 700,00kn bez problema.
Nekako se čini kao da je stao s kupnjom i da su neke kombinacije u igri.
Opasan scenarij.

Ne mora on nista na 25%, procitaj malo zakon…


ovdje je čak i uzmicanje počelo. maknulo se 4000 kom s kupnje na 950, stavljeno na 900.

Ako ne ide na prelaz 25% sada uskoro onda ide to na pocetne polozaje.
Pivcima nitko nece prodati po 400, a Saran lako priceka godinu dana i izadje s ponudom od 600-700 i to je kraj.
Do tada bi se svi vec medjusobno poubijali od ljutnje jer su propustili uzeti lovu kad se nudila.

New Report

Close