KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

opaaaa, senzacija samo takva!

Priopćenje za javnost: Obavijest o Odluci Izvanredne skupštine KRAŠ-ESOP, d.o.o. Zagreb
Sukladno Zakonu o tržištu kapitala obavještavamo da je dana 30.09.2019. godine KRAŠ d.d. Zagreb
od KRAŠ-ESOP d.o.o. Zagreb zaprimio Obavijest o održanoj Izvanrednoj Skupštini.
Skupština KRAŠ-ESOP-a glasala je protiv Prijedloga odluke o sklapanju Sporazuma o zajedničkom
djelovanju sa Mesnom industrijom Braća Pivac d.o.o. Vrgorac.

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/WiuzAODJr0ig5PCuAnpK1A==.pdf

ignore: one

znači ESOP bi sad mogao cijeli svoj paket prodati šaranoviću po najvišoj cijeni stjecanja (1050 kn)??? ili čak zatražiti recimo 1200-1500 kn po dionici???
ovdje sad kreće borba za svaku dionicu jer ESOP čeka najboljeg ponuđača!

Esopu bi možda najbolje bilo zadržati politiku nesvrstanih. Zašto? Njima je njihov paket uvijek dvostruko vredniji od drugih ulagača jer u igri nisu samo dionice nego i borba za njihova radna mjesta. Znači ako je Šaranoviću vrijednost 1000, njima bi trebala biti 2000.

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.

Esop ce dati potporu Pivcima, ali oni sami trebaju ponudu dati.. FF sada vec vrlo,vrlo mali… esopovi glasovi, glasovi managera su na sigurnom tako da Saranovic do toga ne moze

To bi možda i bilo moguće kada bi iza ESOP-a stajala jedna glava.


opaaaa, senzacija samo takva!

Priopćenje za javnost: Obavijest o Odluci Izvanredne skupštine KRAŠ-ESOP, d.o.o. Zagreb
Sukladno Zakonu o tržištu kapitala obavještavamo da je dana 30.09.2019. godine KRAŠ d.d. Zagreb
od KRAŠ-ESOP d.o.o. Zagreb zaprimio Obavijest o održanoj Izvanrednoj Skupštini.
Skupština KRAŠ-ESOP-a glasala je protiv Prijedloga odluke o sklapanju Sporazuma o zajedničkom
djelovanju sa Mesnom industrijom Braća Pivac d.o.o. Vrgorac.

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/WiuzAODJr0ig5PCuAnpK1A==.pdf


Ovo nitko nije očekivao.
Sada su pivci na potezu, prodati ili se nadjačavati???


Gotovo je, Nebojša će otkupiti dionice i od ESOP-a i od Pivaca!!
1050kn je gornji limit koji su dobili brokeri za kupnju, jer uskoro
ide obvezujuća ponuda od Nebojše po toj cijeni!

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/WiuzAODJr0ig5PCuAnpK1A==.pdf

Zašto? Ja sam uvijek mislio da je za kupoprodajni ugovor nužna i volja i želja prodavatelja, a ne samo odluka kupca, ali možda ja samo krivo mislim 🙂

Ne očekivana odluka, očito kao rezultat ulaska šarana u igru. Pokušavaju bolje karte nakon prve ruke dobiti, jer je prvotni plan, pivceve pare dionice zajedničke, propao.

dakle, odustali su …sada samo čekamo upravni akt hanfe o odustajanju mi-brača pivac od dobrovoljne ponude za preuzimanje i otključavanje portfelja mi br. pivac i esop

ćini mi se da je to je to što se tiće rasta tržišne kapitalizacije, ff-a ima još tek par% a šaranović ovom odlukom esopa ulazi u komotnu poziciju , ima na biranje da li će, s kim će ili od koga će…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Ovo nitko nije očekivao.
Sada su pivci na potezu, prodati ili se nadjačavati???

Barem ćemo saznati istinu .Dali su Pivci sve ove godine kupovali za sebe ili druge. Ako prodaju svoj dio , kupovali su za sebe , ako ne kupovali su za druge

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

#Barbosa

Kakav upravni akt Hanfe? Hanfa izdaje upravne akte za stvari koje su se dogodile ili koje se trebaju dogoditi a ne za one koje se ne događaju ili se ne trebaju dogoditi.

ecobarbar, opet ti sa svojim ne znanjem…hanfa upravlja, regulira postupak ili proceduru a to se radi donošenjem rješenja a rješenje je upravni akt!

…za odustajanje ili izmjenu dobrovoljne ponude koji postupak je započet objavom na zse također treba rješenje regulatora kojim se nešto nalaže, odobrava ili okončava…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close