KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje se ljestvica spušta prema dolje?

U ponedjeljak je GS ESOP-a i svašta je moguće

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

jučerašnje “očitovanje” polučilo je efekt-jučer skromnih 10.800 dionica, a danas već preko 30.000!
bravo za hanfu kako su natjerali šaranoviću ribice u mrežu

ignore: one

Koji bi se stampedo ovdje napravio da se povuče na
900 kn, kad ovisiš o dobroj volji samo jednog kupca…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Meni se čini da će ovdje i biti stambedo. Ostao je samo ovaj veliki na 1.000,00 kn. I ako je to to, onda slijedi slobodan pad.

Cijela ova priča oko Kraša je vrlo zanimljiva, premda ne sudjelujem u ovome “ludilu”.

sajupio majstor jjucer i danas 40000

a kazu – morat ce dići ljestvicu

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Mogu vam reći da nije lako bilo gledati kako se topi nalog na 1050 danas. Jučer ga je osvjezio Al danas sam procijenio da neće I prodao par stotina komada. Ranjen jesam Al nisam mrtav, na kraju dana vidim da sam dobro napravio. No šarane, igra nije gotova dužan, vratit će se Šime opet kad bujno grozdje zri…

Pivci će prodati biznis ali za godinu dana dok se sve sto ima na marketu i uokolo ne “počisti”. ESOP će se raspasti jer Pivci vremenom s njima neće vise moci kvalitetno suradjivati. Oni koji ostanu na kraju, uzet će najviše love.

Evo moje mišljenje kao nekog ko je pratio ovo sa posebnom pažnjom. U pon esop donosi odluku da idu sa pivcem. To im nalazu međusobni ugovori, tako da sve drugačije od toga imalo bi za posljedicu da jedni druge tuže. Šta će biti nakon toga, e to je već zagonetka jer tad je pivac na potezu

Ostalo mi jos 15 ak % krasa od kolicine koju sam imao..ova cijena koja je sad me i vise nego zadovoljava. Vjerojatno cu u naredbim danima izici skroz van.

Sretno svim imateljima i nadam se da ce uskoro kras postati ono sto su nekada bili ledo i jmnc: visokoprofitabilna i efikasno vođena kompanija

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Ostalo mi jos 15 ak % krasa od kolicine koju sam imao..ova cijena koja je sad me i vise nego zadovoljava. Vjerojatno cu u naredbim danima izici skroz van.

Sretno svim imateljima i nadam se da ce uskoro kras postati ono sto su nekada bili ledo i jmnc: visokoprofitabilna i efikasno vođena kompanija

Ono što mene intrigira u cijeloj priči je slijedeće: Ako je Kraš nekom strancu toliko
vrijedan, bez obzira na polusocijalističko upravljanje firmom kroz ESOP, pa kolika
bi onda trebala biti valuacija ostalih firmi na burzi (u možebitnom preuzimanju)
koje su optimizirane, efikasne i visoko profitabilne?

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Ostalo mi jos 15 ak % krasa od kolicine koju sam imao..ova cijena koja je sad me i vise nego zadovoljava. Vjerojatno cu u naredbim danima izici skroz van.

Sretno svim imateljima i nadam se da ce uskoro kras postati ono sto su nekada bili ledo i jmnc: visokoprofitabilna i efikasno vođena kompanija

sa jamstvima ili bez

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

https://lider.media/poslovna-scena/kompanije/tko-je-zapravo-nebojsa-saranovic-128318

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close