KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…promjena taktike.
Čeka se na bidu

Ako nema logike u ovakvom ponasanju, ima logike da se jos netko ukljucio…

veliki ceka kolicinu. Stavio se na 1050 kuna sa 15.000 dionica i pokazuje sto ga zanima.ako mu prodavaci ponude toliku kolicinu na 1100 ili 1150, vjsrujem da ce dici nalog i sve to pocistiti bilo to 1100 ili 1150

Sad sam prilicno siguran da Šaran ima i čekić i nakovanj između 1050 i 1100


Sad sam prilicno siguran da Šaran ima i čekić i nakovanj između 1050 i 1100

da, i ja mislim da su njegovi bili nalozi iznad 1050 jer evo najednom su stali

Po 1050 kupuje očito kappa jer nitko mu se ne može ubaciti dok se cijeli nalog ne realizira tako da tko hoće kupiti kraš,može jedino po 1060 kn ili više.cijedit će na 1050 još malo dok ide a onda će vjerjatno pobrati ovo na 1100 i pa tamo postaviti novi veliki nalog

ignore: one

Sada prodavati nema smisla jer obzirom na ogroman nalog na 1050 kn jasno je da javne ponude ispod te cjene nece biti zato ne treba zuriti s prodajom tko do sad nije prodao nego bi razumno bilo sacekat javnu ponudu s nekom premijom na sadasnju cijenu,znaci bar 100-150 kn gore tj 1150-1200 (moje misljenje)

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)



Sada prodavati nema smisla jer obzirom na ogroman nalog na 1050 kn jasno je da javne ponude ispod te cjene nece biti zato ne treba zuriti s prodajom tko do sad nije prodao nego bi razumno bilo sacekat javnu ponudu s nekom premijom na sadasnju cijenu,znaci bar 100-150 kn gore tj 1150-1200 (moje misljenje)

ako to bude buit ce za jedno 6 mj

dotada novac zaglavljen a na burzi igranka

evo kras vec radi na ptkm
[/quote]

na krašu igru vodi lovator koji je u kupnju dionica kraša već uložio preko 200 milijuna kuna,a na ptkm se igraju burekđije sa 0,5 milje kuna pa razmisli gdje ces brže pare izgubiti


Sada prodavati nema smisla jer obzirom na ogroman nalog na 1050 kn jasno je da javne ponude ispod te cjene nece biti zato ne treba zuriti s prodajom tko do sad nije prodao nego bi razumno bilo sacekat javnu ponudu s nekom premijom na sadasnju cijenu,znaci bar 100-150 kn gore tj 1150-1200 (moje misljenje)

slažem se, ovako može prebacivati do proljeća, ali ne vjerujem da će sakupiti neke velike količine, ako bude ponude, mora dobro odvagnuti po koliko će sakupiti dovoljno, jer nema smisla da ostane samo treći i uđe u NO, malo mi je prednost ipak na našoj strani, jer nama te dionice više i ne trebaju, a njemu bi sada bilo glupo da odustane pred ciljem, da bar naši mirovinci imaju kojih stotinjak mil. gotovine da ga malo podsjete da nije sam, ah da oni imaju samo neke obvezničke papiriće, njih veliki postoci zarade ne zanimaju, njihovi su korisnici tak skromni ljudi i imaju razumijevanja za njihovu nesposobnost, ponekad mi se čak čini da nije nenamjerna

Zaista, to što su prodali svi koji su mislili prodat tamo na 1000 je zapravo najbolja stvar, jer sad više nema robe bez premije. Evo do 1200 samo 20ak tis komada, a kako mu treba minimalno 100k komada za 25 posto morat će potegnut duboko u novčanik.


Sada prodavati nema smisla jer obzirom na ogroman nalog na 1050 kn jasno je da javne ponude ispod te cjene nece biti zato ne treba zuriti s prodajom tko do sad nije prodao nego bi razumno bilo sacekat javnu ponudu s nekom premijom na sadasnju cijenu,znaci bar 100-150 kn gore tj 1150-1200 (moje misljenje)

tako nekako ispada jer 1050 je novo dno u preuzimanju..znači niže ne može,može samo više od toga. ja sam prodao jučer na 1050 ali sad razmišljam da opet uzmem na 1060-1070 jer izgubiti mogu samo na provizijama,ali ako da premiju na ovu cijenu moglo bi se tu lako dići još 10-15%

Samo da mi je na 10sec pogledati naloge oko 1500kn🖐

New Report

Close