KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja sam uvjeren da je to sve isti kupac koji sam sebe preskače nalozima i sam sebi nabija cijenu. to bih mogao shvatiti jedino ako nije njegova lova pa na tim naglim skokovima njegova ekipa puni džepove a inače je sve ovo jednostavno neshvatljivo i kontra zdravog razuma

na 1050 sva konkurencija otpala

položi mreže na 1000 i kojiu kn i kroz dvamjeseca dok pivci ne odrade ponudu jnakupit ce ohoho

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Puno palamudite ovde a istina je samo jedna. Šaran ide do 25 posto i još mu fali oko 150 tis komada, zato kad cijena bude na 1500 kn nemojte se čudit ko purica dreku šta se desava. Ovo je nešto što na burzi još nije bilo, tako da ko preživi pricat će unucima

Sve ovisi koliko mu se žuri. Ako ne, ima ove skrivene naloge na 1000+ kn koje će prodavači lagano hraniti.
Sljedeći bitan datum bi bio valjda 30.9. kad će biti skupština ESOP-a, pa možda doživimo i neko iznenađenje do tada.


Puno palamudite ovde a istina je samo jedna. Šaran ide do 25 posto i još mu fali oko 150 tis komada, zato kad cijena bude na 1500 kn nemojte se čudit ko purica dreku šta se desava. Ovo je nešto što na burzi još nije bilo, tako da ko preživi pricat će unucima

sumnjam u to…lako moguće da se on već dogovorio s 2-3 njih iz top10, a moguće je i da su oni drugi skrbnički računi također od njegovih pajdaša pa da on zapravo već ima osiguranih tih 25%, ali da ih neće pokazati sve dok mu ne bude odgovaralo, npr. dok ne odluči izaći s javnom ponudom…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


Puno palamudite ovde a istina je samo jedna. Šaran ide do 25 posto i još mu fali oko 150 tis komada, zato kad cijena bude na 1500 kn nemojte se čudit ko purica dreku šta se desava. Ovo je nešto što na burzi još nije bilo, tako da ko preživi pricat će unucima

neka bude i tako

al svakome je jasno da rizik raste s cijenom – on zna što hoće, ni ne znamo

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Puno palamudite ovde a istina je samo jedna. Šaran ide do 25 posto i još mu fali oko 150 tis komada, zato kad cijena bude na 1500 kn nemojte se čudit ko purica dreku šta se desava. Ovo je nešto što na burzi još nije bilo, tako da ko preživi pricat će unucima

Upravo tako.

baš sam oko 12 gledao naloge na kupnji i tu definitivno nešto ne štima tj, totalno devijantno trgovanje…lik već danima razvaljuje prodaju, sam diže vrijednost skoro 200% i onda na ATH još bilda bid postavljanjem 5k na 1000 pa 5k na 1020 pa 5k na 1040…pa ig makne ali ostavi osigurač na od 5k na 1000 da slučajno ne procuri ispod… da li je to neka zahebancija ili što je, jer ozbiljni investitor sa namjerom preuzimanja renomirane tvrtke ne bilda sam sebi tržište a niti se ne qurči očitim agresivnim nabildavanjem kao kakav short trejder …što taj lik u stvari hoće?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

@Barbosa
nije maknuo naloge, to su skriveni nalozi koji se razotkriju kad je aukcija

@barbosa
upravo tako…besmisleno krcanje naloga, valjda da pokaže da ima para, što li….ono što je sigurno da nitko s iskustvom na burzi ne bi na taj način kupovao i sam sebi dizao cijenu….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


Puno palamudite ovde a istina je samo jedna. Šaran ide do 25 posto i još mu fali oko 150 tis komada, zato kad cijena bude na 1500 kn nemojte se čudit ko purica dreku šta se desava. Ovo je nešto što na burzi još nije bilo, tako da ko preživi pricat će unucima

ima 16000kom do 1200kn. možda nestane do 16

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Puno palamudite ovde a istina je samo jedna. Šaran ide do 25 posto i još mu fali oko 150 tis komada, zato kad cijena bude na 1500 kn nemojte se čudit ko purica dreku šta se desava. Ovo je nešto što na burzi još nije bilo, tako da ko preživi pricat će unucima

S ovime bih se morao složiti, on želi (minimalno) 25%, a za to u ovoj situaciji mora puno platiti. Za male dioničare je odlično što nekoliko velikih (Pivci, Marica i ESOP) neće prodavati, inače cijena ne bi prešla ni 500 kn. S obzirom da je ostalo jako malo slobodnih dionica, ne bi me iznenadilo da cijena skoči i do spomenutih 1500 kn, a možda i više, ovisno o tome koliko tko bude imao strpljenja.

S ovom količinom preostalih slobodnih dionica, za cijenu se više ne pita. Ne bi me iznenadilo da se na kraju vlasnička struktura svede na 3 velika imena, naprave istiskivanje i podijele sve međusobno. A isplatiti tada preostale male neće biti problem

New Report

Close