KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Koliko nas je jos unutra?

Ja sam na asku na 1.200 kn sa mojih par desetaka komada…
Al čini se da bu to išlo i više…

ne razumijem logiku ovog pumpanja cijene iznad 1000 kn jer nema velikih količina koje tu može kupiti?! koji je onda uopće pravi cilj šaranovića? ili možda on uopće sada ne kupuje?

ovo je sve krcato skrivenih naloga na kupnji

kojih likova ovdje ima… ide bez problema po 1080 ali on prodaje po 1060… a ovako izgleda kupnja… Skrivenih ko u priči…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

ima na pladnju 5000 kom po 1100

ako ne proguta, to je to – nema više

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


ima na pladnju 5000 kom po 1100

ako ne proguta, to je to – nema više

može on to napucat i na 2000kn,para ima. al nitko od nas to ne bi radio na ovakav način svojim novcem, baš nitko

Dali postoji mogućnost da njemu Pivci prodaju svoj udjel po ovim cijenama?


ima na pladnju 5000 kom po 1100

ako ne proguta, to je to – nema više


Ima na pladnju i 5,5k na 1200kn koje odlaze u mrezu danas!

toliko je ovo ludo da dooista možda i 1200 dohvatimo

za ne vjerovati

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Slab mu je ulov danas. Samo oko 1% firme. Ako pokupi ovo do 1200, to mu je jos jedan % vise… 🙂

Morati ce se isprsiti dosta da dodje do 25%

jutros na otvaranju 9.300 kom i ostatak u 3 sata trgovine.
S obzirom da do 1.000 ima više od 20.000 kom u skrivenim nalozima trebao bi malo dignuti letvicu.

prodavači mu uredno prodaju po 1060, ali on ide skidati po 1080 kn…suludo, suludo bacanje para kakvo nisam u životu vidio…. normalnijim pristupom kupnji cijena bi još bila na 800-900 kn, a kupio bi iste količine ušparavaši milijune i milijune kuna
suludo, totalno suludo kako kupuje!??

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close