KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ZABA skrbnički nije kupovao u četvrtak, vjerujem da nije ni u petak. Tako da, vjerujem da su upravo oni danas bili prodavači iz TOP10.

RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 186.653 12,45%

ca 55 milja kom u četvrtak

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

interesantno…to je onda kada je očišćeno 900, rus pokupovao 55.526dakle 90,5% od volumena 61.319kom…hpb skratio a ostali a ni zaba- ništa

danas je bio ath volumen, 71.997kom ili 4,8%, i tu je sigurno rus dominirao vjerojatno i preko 90% ali svejedno, taman i da je on sam kupovao danas i u petak, nema još 18%

u svakom slučaju, promjena u srijedu mora biti, vjerujem da je hpb out ali me najviše zanima zaba i marica, ako oni danas nisu prodavali onda sve špekulacije padaju, onda pivac i esop do daljnjega drmaju krašom sa ili bez ponude, sasvim svejedno…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Zanimljivo da u četvrtak ZABA skrbnički nije tržio niti jednu dionicu… bio bih sklon iz toga zaključit da ne djeluje u sprezi s MIVP, ne bi inače propustio čitav dan trgovanja? Ili se krenulo gradit pozicije i na drugim računima…

Btw, malo sam si dao truda usporedit trgovanja proteklih dana, i udjele koje je Šaranović skupljao, i uz pretpostavku da je današnji dan imao možda malo veći udio malih trejdera obzirom na hype i da ZABA nije nastavila s krupnim otkupom, rekao bih da je s danas prešao 17%, i za to iskrcao prosječno 782,48 kn po dionici

Malo gledam povijest trgovanja i gruntam si.. je li za pretpostaviti da nitko ne bi javno krenuo u ovakav pohod bez da neposredno prije osigura nekih postotak-dva-tri u škrabicu na drugim skrbničkim računima? Povećana trgovina u ljetnim mjesecima bi dala sugerirat tako nešto, uz neku zdravu poduzetničku logiku. Tu je i ZABAin skrbnički koji ako nije u kombinaciji, pretpostavljam da računa ugurat se u nju, plus ovih barem 17%, ako ne i 18% koji računam da već ima RBA… ako je 25% ciljani udio, ja bih već sutra i to oko gableca oprezno gazio…
just my two cents on the thing, s time da sam ja svoje izburekdžio danas… vidjet ćemo hoće li mi i sutra bit žao što nisam nešto ostavio za kockanje, kako kaže onaj stari vic “…i čokoladuuu!!!”

u svakom slučaju, sretno svima koji sutra napadaju!



Nagasali hvala.na korisnom postu. To je izgleda ona dodana vrijednost kod Kraša koja se ne vidi kroz ebitda i ostale pokazatelje poslovanja i koja objašnjava tornado na burzi, izvinte na stilu.

Danas je otišlo oko 20k komada po 1000kn u komadu, biti će zanimljivo je li to od Šaranovića ili nekog drugog jer nekako se čini da su i ovi spavajući mladići iz fondova koji piju kave s curama iz Hanfe došli sebi i shvatili o čemu se radi.
[/quote]

Nikad. Ti momci jedino kupuju po dekretu politike, oni su običan bankomat za državne kompanije koje se nađu u škripcu pa onda tuđim kujcem mlate gloginje… a možda upadne i koja zora djevojka iz hanfe.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

https://zse.hr/default.aspx?id=93911

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ovako agresivne kupnje na nekoj dionici nije bilo preko 10 godina, pa nije ni čudo da smo mnogi prodali prerano. Gledajmo na to kao na jedno novo pozitivno iskustvo jer do sada je već godinama bilo samo agresivne prodaje na većini izdanja sa ZSE-a. Da li je upravo ovaj slučaj Kraša možda prekretnica na ZSE-u to će vrijeme pokazati. Godinama nas uvjeravaju da ništa na ZSE-u ne vrijedi pa nije ni čudo da onda ti isti pokupuju ono što mi ne cijenimo. Sve u svemu bila je ovo jedna dobra priča i nadam se da će ih biti još u narednom razdoblju.

Koliko nas je jos unutra?


Koliko nas je jos unutra?

ovisi kad pitaš. + – + – + -, sad je trenutno +

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Ovako agresivne kupnje na nekoj dionici nije bilo preko 10 godina, pa nije ni čudo da smo mnogi prodali prerano. Gledajmo na to kao na jedno novo pozitivno iskustvo jer do sada je već godinama bilo samo agresivne prodaje na većini izdanja sa ZSE-a. Da li je upravo ovaj slučaj Kraša možda prekretnica na ZSE-u to će vrijeme pokazati. Godinama nas uvjeravaju da ništa na ZSE-u ne vrijedi pa nije ni čudo da onda ti isti pokupuju ono što mi ne cijenimo. Sve u svemu bila je ovo jedna dobra priča i nadam se da će ih biti još u narednom razdoblju.

Slažem se, kolega.
I jel vam sad jasno zašto sam nemilice trubio o optimizmu koji će doći?
Pa čak i u vremenima kad to i nije bilo najpopularnije. Čitaj doba todex-a.
Ajde Bogu hvala, sve dođe na svoje.


Ovako agresivne kupnje na nekoj dionici nije bilo preko 10 godina, pa nije ni čudo da smo mnogi prodali prerano. Gledajmo na to kao na jedno novo pozitivno iskustvo jer do sada je već godinama bilo samo agresivne prodaje na većini izdanja sa ZSE-a. Da li je upravo ovaj slučaj Kraša možda prekretnica na ZSE-u to će vrijeme pokazati. Godinama nas uvjeravaju da ništa na ZSE-u ne vrijedi pa nije ni čudo da onda ti isti pokupuju ono što mi ne cijenimo. Sve u svemu bila je ovo jedna dobra priča i nadam se da će ih biti još u narednom razdoblju.

ovaj je lud i luđi no što mislimo

sve mi se čini – i 1100 će uskoro početi rokati

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close