KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

radnici bi se sada trebali zapitati tko ih vodi i zašto je uprava pivcima omogućila dokap po 400 kn, a fer cijena je kako vidimo oko 1000 kn?? koliko je tima oštećen kraš i sami radnici??
esop nema šanse da ide sada s pivcima koji su ih prevarili dokapom po 400 kn, moguće da podnesu i prijave protiv uprave koja je takav dokap omogućila i traže naknadu štete

najveći klaun na forumu: drek-na-bidu-drek-na-asku


radnici bi se sada trebali zapitati tko ih vodi i zašto je uprava pivcima omogućila dokap po 400 kn, a fer cijena je kako vidimo oko 1000 kn?? koliko je tima oštećen kraš i sami radnici??
esop nema šanse da ide sada s pivcima koji su ih prevarili dokapom po 400 kn, moguće da podnesu i prijave protiv uprave koja je takav dokap omogućila i traže naknadu štete

A zašto im je omogućila? Zato sto su s njima u dealu. Ja osobno mislim da je fer cijena i bitno veća od ove koju ti navodis i da bi investitor za 100% Kraša bio spreman platiti izmedju 250 i 300 milijuna eura. Nažalost, sinekura unutar firme i dilovi ispod stola učinili su svoje. Na svu sreću, pojavio se investitor koji zna kolko njemu vrijedi Kras i koliko vidimo ima ozbiljnu namjeru da preuzme kompaniju.

ovo i sve izgleda da je Kraš uveo u program DOMAĆICU s MARICOM !

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Sad se postavlja pitanje da li mali ulagači ovdje imaju više što tražiti od ove cijene iznad 1000.

Ovo je pjesma.
Nemam dionice, joj, nažalost.
Mora biti značajnih promjena u top10 za koji dan.

prodao sam pola sad na 1000 kn,ali vjerojatno ću sve do kraja dana jer ne vjerujem da će rasti iznad 1000 kn jer iznad te cijene nema količina zanimljivih kupcu

ovo će i pivci prodat na 1000 kn, +150% čista zarada, nisu ludi propustiti
a male koji KUPUJU na 1000 kn,to nikako ne razumijem,to je teeeška kocka,za možda malu zaradu

…čestitke svim dioničarima Kraša….drago mi je zbog svih vas….


…čestitke svim dioničarima Kraša….drago mi je zbog svih vas….

hvala. a čestitao bih i jutrošnjem prodavatelju po 830… zapravo kupcu bih stisnuo ruku.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


ovo će i pivci prodat na 1000 kn, +150% čista zarada, nisu ludi propustiti
a male koji KUPUJU na 1000 kn,to nikako ne razumijem,to je teeeška kocka,za možda malu zaradu

da , samo neće ovo vječno trajati , jednog dana če iznenada pasti , a onda se podvlači crta ako imate dionice

Čestitam svima koji su odlično zaradili.
Po ovoj cijeni jedini tko je popušio u cijeloj priči će biti budući većinski vlasnik Kraša. Bacio je u bunar više stotina milijuna kuna. Očito ima milijarde pa ga to ne žulja previše.

Glavno da nasi “analiticari i modni macci” u raznim rtl/hrt i inim dnevnicima jos od kad je kras bio 750 kn govore kako je to spekulativno ulaganje i dionica je precjenjena…
Tko ulaze na zse 200 mil kuna iz spekulativnih razloga !?!?..Tu je na sceni preuzimanje kompanije ..
Ni ovi iz Krasa jos ne znaju sta ih je snaslo..kod njih ni sad ne postoji razlog za porast cijene…a netko im u 10 dana kupi 20 % tvrtke !!?!?
https://zse.hr/userdocsimages/novosti/9XdZACbsM4jHTjJZbKzMug==.pdf
O mirovinskim fondovima / spic menadjerima necemo trosit energiju…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close