KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako objasniti da trezor kupuje po ovim cijenama? Ne mogu Pivci pa onda trezor podiže postotak glasačkih prava Pivcima.
Jel to za prijavu Hanfi?

Pa prijavi druze.
I javi kako je proslo.

ha, ha, dobar

će rešimo. prvo agrokor pa će rešimo trezor kraša

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Misljena sam da ovaj zaba koji skuplja i rba isti sakupljci…. s danasnjim danom …rba cca 12%…zaba 3%…. rba ide prema 16%..zaba ide do 4.99%..da se nevide… zajedno cca 21%.. otkupljivanje od Pivca ( vec i dogovoreno po koliko, cca 900 kn) …šaranu dosta Esop nek se nateze nema utjecaja.. pivci u duploj zaradi i milina za njih i kupca koji ima kras po relativno fer korektnoj cjeni okvirno prosjecnoj 850 kn… ..u sljedecih 90 tisuca kom trgovanih ce eventualno bit i najvisa cijena

pepe7

Kupovina trezora je mozda unutar zakona, ali nikako nije profesionalno ponasanje. Svakako upucuje na paniku jer su ocito bili presigurni u sebe prije objave i nisu natrpali trezor u proljece nego sada po 800 kn. Direktno ostecuju Kras u korist vlasnika ovako skupom kupnjom i ostećuje drugog suvlasnika koji mozda zeli dati ponudu.


Misljena sam da ovaj zaba koji skuplja i rba isti sakupljci…. s danasnjim danom …rba cca 12%…zaba 3%…. rba ide prema 16%..zaba ide do 4.99%..da se nevide… zajedno cca 21%.. otkupljivanje od Pivca ( vec i dogovoreno po koliko, cca 900 kn) …šaranu dosta Esop nek se nateze nema utjecaja.. pivci u duploj zaradi i milina za njih i kupca koji ima kras po relativno fer korektnoj cjeni okvirno prosjecnoj 850 kn… ..u sljedecih 90 tisuca kom trgovanih ce eventualno bit i najvisa cijena

Ima logike u promišljanju, ali mi od MIBP imamo objavu o preuzimanju, sami ili s ESOPOM. Da li bi ovakvim postupkom prekršili ZPDD, jer bi ispalo da igraju na dvije karte ESOP i Šaranović. I što ako ESOP pristane onda im kvari strategiju.

https://www.google.com/amp/s/www.blic.rs/a-m-p-article%3fuuid=373446f6-989c-4e55-9dcb-b1c186a02a9f&type=article&id=PULS_CMS-Article-373446f6-989c-4e55-9dcb-b1c186a02a9f&gem_id=ctJAtAeiM8JktN2_8A_G_.UJ7zYpqALmfFI1fRi3Pi3.47&tpv=BIZNIS/PRIVREDA_I_FINANSIJE&tdv=BLIC_RS/biznis/privreda_i_finansije/ART

Po komšijama Šaranović ima dvije opcije nastaviti sa kupnjom do 25% i dati javnu ponudu, za male milina jer mora biti veća od 900 kn, ili prodati skuplje (koliko?) MIBP u njihovoj ponudi. No hoće li MIBP ići sa ponudom većom od 920 kn, koliko je do sada bila najveća cijena 19.9. i hoće li Šaranović podići ljestvicu.

Ja mislim da ide na 25 % jer je moguce da to onda nije kontra ponuda koja kao ne bi bila valjana jer sada kupuje vec bi bila obvezujuca ponuda.
I to sto trezor kupuje znaci da nema dogovor s pivcem.


Ja mislim da ide na 25 % jer je moguce da to onda nije kontra ponuda koja kao ne bi bila valjana jer sada kupuje vec bi bila obvezujuca ponuda.
I to sto trezor kupuje znaci da nema dogovor s pivcem.

ako je on odlučio da kupi cijeli kras po 850-900, ništa ga ne može spriječiti da pokuša

a možda neće cijeloi nego dogovor s maricom i pivcima

summa summarum – ne znamo a tko pogodi ubrat će dobre pare i povrh ovog dosad

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/ekonomija/aktuelno.239.html:819673-Saranovic-ponovo-tajni-kupac-Krasa

E ovo je previše i za meksičke sapunice. Šaranović stoji i iza ZABinog skrbničkog računa???


Misljena sam da ovaj zaba koji skuplja i rba isti sakupljci…. s danasnjim danom …rba cca 12%…zaba 3%…. rba ide prema 16%..zaba ide do 4.99%..da se nevide… zajedno cca 21%.. otkupljivanje od Pivca ( vec i dogovoreno po koliko, cca 900 kn) …šaranu dosta Esop nek se nateze nema utjecaja.. pivci u duploj zaradi i milina za njih i kupca koji ima kras po relativno fer korektnoj cjeni okvirno prosjecnoj 850 kn… ..u sljedecih 90 tisuca kom trgovanih ce eventualno bit i najvisa cijena

Da, neki dogovor mora postojati , ako se dogovorio s Pivcem za npr. 1000 kn, daje ponudu za preuzimanje kad pređe 25% i mogao bi realno imati blizu ili više od 75% što je naravno važno.


Kako objasniti da trezor kupuje po ovim cijenama? Ne mogu Pivci pa onda trezor podiže postotak glasačkih prava Pivcima.
Jel to za prijavu Hanfi?

A drugima ne podize???:)))

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close