KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

drevil, 30.06.2019. u 08:05
Poslao sam ti na privat. Ugl, ako još tko ima takav problem, zovite direktno Kraš, ima broj na stranicama i tražite Odjel za dioničarstvo. Ne rade isplate preko SKDD-a nego sami, pa se vode vlastitom bazom podataka u koju se treba upisati.
drevil, 30.06.2019. u 08:05

Hvala!

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/KRAS-fin2019-1H-NotREV-N-HR.pdf

PDF verzija izgleda kao da su ga natipkali na pisaćoj mašini.

Malo čitam prospekt (od dokapa)…kažu pod razlozi za ponudu slijedeće:

“Društvo u svojim strateškim planovima predviđa značajna ulaganja u
modernizaciju postojećih proizvodnih pogona te preuzimanje poslovnih subjekata
u regiji, s ciljem da se sinergijskim učinkom dodatno osnaži i nadogradi poslovanje
Društva.
Društvo će prikupljenim sredstvima povećati dugoročne izvore vlastitih sredstava
i povećati kapacitet za dodatnim zaduživanjem što će pak povećati financijsku
stabilnost Društva i kapacitet za nova ulaganja. Istovremeno ključni pokazatelji
zaduženosti Društva spustit će se na razine najboljih, usporedivih prehrambenih
kompanija. ”

Da li itko ima informaciju o bilo kakvoj modernizaciji proizvodnih pogona?

https://www.index.hr/vijesti/clanak/velika-optuznica-zbog-agrokora-optuzeni-su-ljudi-iz-mocnih-hrvatskih-firmi/2112184.aspx

“NAKON što je Županijsko državno odvjetništvo (ŽDO) u Zagrebu na zagrebačkom Općinskom kaznenom sudu podignulo 13 optužnica protiv 29 odgovornih osoba, neslužbeno se doznaje kako je riječ o odgovornim osobama tvrtki koje su bile veliki dobavljači koncerna Agrokor, među kojima su Kraš, Sokol Marić, Tisak, Konzum, Agrofructus, AVT, Nexus i Granolio, a koji se terete za krivotvorenja službene ili poslovne isprave.”

šta je sad ovo?? +12%

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

ne znam baš, kad je potegnula do 410 ranije sam to pomislio ali ovo je već drugi put…nikakve obavijesti nema, opet insajd trejding?

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Izgleda da dolazi na neke normalne vrijednosti, po meni je ova dionica podcjenjena,
Nije nagovor na kupnju i prodaju 🙂

Tko “normalan” kupuje na +10% od najvišeg bid-a? I to jednu od najtromijih dionica na tržištu i u ovim makro mirko okolnostima…
Nešto se valja…

Rastimo zajedno...

A u ponedjeljak izvjesna M.V. kupovala….

zašto je kraš danas napucan +17 %??…to vjerojatno ne zna ni onaj tko je to napravio….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ma jasno da “da ne zna”…

Burekdzije opet ostale kratkih rukava! 😁

Tu tek počinje igra.

New Report

Close