KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jedino sto nedostaje Krašu je odluka o transparentnoj prodaji. Vjerujem da bi se u takvom procesu mogla postići cijena i do 4x na postojeću.

Divka 10 kn.
http://zse.hr/default.aspx?id=91662

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Divno izvjesce. Cestitam

Pomalo se cijena Kraša pokrenula posljednjih tjedana. Gđa Marica Vidaković već neko vrijeme kupuje dionice. To vjerojatno nije slučajno. Uskoro će skupština pa možda bude nekih novih vijesti vezanih na najstariju i najveću tvornicu čokolade u Hrvatskoj i regiji.

Kraš izgleda tehnički dosta dobro. Za početak, put prema koti 450 je otvoren. Fali volumena i likvidnosti.

Vaš link …

Podravka isto, al smiješno je kako je rast providan (bolje rečeno izforsiran) i ganja ga ista ekipa, Štimac iz PBZ Mirovinca i Vlaić iz Erste Plavog. Valjda odrađuju deal da si podebljaju penziju. Bez njih, rast bi bio mnogo umjereniji.

Vaš link …

Je li sjela kome dividenda?

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

OTP ne

Rastimo zajedno...

Je.

Meni u pbz nije

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Ugl, treba im podatke za uplatu dostavit…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


Ugl, treba im podatke za uplatu dostavit…

ja sam novi u krasu, isto nije sjela u pbzu a kupovao sam prije istjecanja prava, ne vidim nista od kontakta za dionicare na njihovim stranicama ali u priopcenju o godisnjoj skupstini nasao sam email ispod telefona za dionicare pa i email valjda sluzi istom: tliktar@kras.hr. upravo poslao mail. znas li nesto vise od ovoga?



Ugl, treba im podatke za uplatu dostavit…

ja sam novi u krasu, isto nije sjela u pbzu a kupovao sam prije istjecanja prava, ne vidim nista od kontakta za dionicare na njihovim stranicama ali u priopcenju o godisnjoj skupstini nasao sam email ispod telefona za dionicare pa i email valjda sluzi istom: tliktar@kras.hr. upravo poslao mail. znas li nesto vise od ovoga?
[/quote]
Poslao sam ti na privat. Ugl, ako još tko ima takav problem, zovite direktno Kraš, ima broj na stranicama i tražite Odjel za dioničarstvo. Ne rade isplate preko SKDD-a nego sami, pa se vode vlastitom bazom podataka u koju se treba upisati.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

New Report

Close