KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja svakako mialim da je za trajni spas ove grupe preuzimatelja ono sto je danas Kolinda izjavila kao jedan od temelja demografske obnove : treba ukinuti obavezu poznavanja hrvatskoj jezika da bi imigranti lakše dobili hrvatsko državljanstvo.
To je trajno rješenje Onda mozes raditi sto god hoces jer ti drzavljani ne razumiju niti govorni jezik a kako će zakone. Kako bi oni razumjeli zakon o preuzimanju trgovackih drustava ili kaznenu odgovornost u manipulaciji trzista kapitalom ? :))
Ovdje u Rvackoj svega i svačega.

Status Quo: Roll Over Lay Down





Renci, mislim da od kuknjave nema rezultata, mozda se bolje orjentirati i pomalo pustositi bid!

Ne vidim vezu izmedju DORHA i bida. Pojasnite.
[/quote]
Niti ja ne vidim vezu… DORH Vam nece pomoci, barem tako mislim, a ujedno ako prodate necete imati potrebe za prizivanjem nepostojece pomoci!
[/quote]
Pa bas tada postaje zabavno, kada prodaš 🙂 Empirijski u Hrvatskoj sve takvo na kraju zavrsi na DORHU. Svjedocimo tome, zar ne ? Sjetite se Fizulica i Magme . Pa se sjetite Belja i Todorića. Mamića ? Kako se zvao onaj iz Inustrogradnje ? Galinac ? Gdje su sada? A sada se sve ubrzava. Postoje katalizatori 🙂

[/quote]

ovo je investiciski forum, najvažnija stavr je rasparva o cijeni dionica, a ovdje se o svemu govori samo ne dali će cijena dionica Kraša rasti ili padati

http://www.poslovni.hr/domace-kompanije/kras-otvara-vrata-tvrtki-pivac-za-veci-udjel-jer-ona-nije-neprijatelj-341721

Ja molim da kreator ovako bezveznog članka pita i sazna, koji to pravnici smatraju ovakav potez kriminalne uprave logičnim rješenjem?

Već su podnijete prijave DORHU na mogućnost počinjenja kaznenog djela (u namjeri) protiv Uprave i NO, pogodovanja određenoj skupini uz primanja mita, a pisac ovih redova navodi bez ograde da postoje pravnici koji smatraju ovo zakonitim i logičnim potezom?

Koji su to točno pravnici? Imenom i prezimenom.

Dragi forumasi, nesto kukurice po Ravnicama… a sto cete vi s papiricima?

1. MESNA INDUSTRIJA BRAĆA PIVAC D.O.O. 340.038 24,75%
2. KRAŠ – ESOP D.O.O. 271.441 19,76%
3. KRAŠ D.D. (1/1) 77.764 5,66%
4. HPB D.D. 14.500 1,06%
5. SPLITSKA BANKA D.D. 9.328 0,68%
6. RADIŠIĆ DARKO 8.276 0,60%
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 7.448 0,54%
8. GOBEC JANEZ 6.500 0,47%
9. SPAJIĆ MARINKO 5.907 0,43%
10. SPLITSKA BANKA D.D./OTP INDEKSNI FOND – OIF S JAVNOM… 5.620 0,41%
UKUPNO 746.822 54,37%

Opasan presedan krsenja zakona o preuzimanju trgovačkih drustava. Petparacko krminalno drustvo koje narusava opstojnost drzave grubim krsenjima zakona kao i pokazivanje dubokog prezira prema zakonima te iste države.
Ovu zemlju treba ukinuti. PIH !

Status Quo: Roll Over Lay Down

baš sam čekao ovakvu priliku jučer je Kraša bila 386 najniža, čekam još da padne pa onda kupujem

pogledajte malo graf Kraša. mislim da nijedna dionica nema ovakav buy signal na zse.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

#Kruvaiprshuta#samoslatko[/url]

Ovi neznaju ni FI točan objaviti. Katastrofa!

Mislim na konsolidirani .xls

U pdf-u je korektno objavljeno.

http://zse.hr/userdocsimages/financ/KRAS-fin2018-1H-NotREV-K-HR.pdf

ovdje se piše o svemu i svačemu samo ne ono što je najvažnije , a to je cijena dionica. što mislite hoće li cijena Kraša pasti ili narasti poslije ove dokapitalizacije, po meni ako Pivci steknu preko 25% +1 dionica , sada su 24,81% , tražiti će veću dobit što bi trebalo uzrokovati i većem cijenom dionica , sa druge strane povećati će se broj dionica, pa može doći do veće ponude za prodaju dionica , što znači da bi cijena dionica mogla pasti, što vi mislite o tome?

Ja mislim da ti dosta površno gledaš na situaciju i da je dosta slabo razumiješ.

I kako uopće znaš da će dokapitalizacija proći?

New Report

Close