KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A i inače, kad se gleda domet poslovodstva, ono nažalost Kras tjera u sado-mazu fazu, gdje se na istoj skupštini pogoduje jednom dioničaru i društvo dokapitalizira i istodobno isplaćuje dividenda. Možda poslovodstvu “savjetnici iz skupine Agrokor” nisu objasnili da za to nema nikakve ekonomske ni poslovne logike i da providnost cijele operacije i inzistiranje na njoj može za poslovodstvo i NO značiti definitivan kraj.


A i inače, kad se gleda domet poslovodstva, ono nažalost Kras tjera u sado-mazu fazu, gdje se na istoj skupštini pogoduje jednom dioničaru i društvo dokapitalizira i istodobno isplaćuje dividenda. Možda poslovodstvu “savjetnici iz skupine Agrokor” nisu objasnili da za to nema nikakve ekonomske ni poslovne logike i da providnost cijele operacije i inzistiranje na njoj može za poslovodstvo i NO značiti definitivan kraj.

I osim toga ovo je opasan presedan izbjegavanja zakonske javne ponude u preuzimanju firme kod prelaska praga od 25 %. Opasan i nezakonit postupak. I ako se nastavi ovo je posao za DORH.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Renci, mislim da od kuknjave nema rezultata, mozda se bolje orjentirati i pomalo pustositi bid!


Renci, mislim da od kuknjave nema rezultata, mozda se bolje orjentirati i pomalo pustositi bid!

Ne vidim vezu izmedju DORHA i bida. Pojasnite.

Status Quo: Roll Over Lay Down



A i inače, kad se gleda domet poslovodstva, ono nažalost Kras tjera u sado-mazu fazu, gdje se na istoj skupštini pogoduje jednom dioničaru i društvo dokapitalizira i istodobno isplaćuje dividenda. Možda poslovodstvu “savjetnici iz skupine Agrokor” nisu objasnili da za to nema nikakve ekonomske ni poslovne logike i da providnost cijele operacije i inzistiranje na njoj može za poslovodstvo i NO značiti definitivan kraj.

I osim toga ovo je opasan presedan izbjegavanja zakonske javne ponude u preuzimanju firme kod prelaska praga od 25 %. Opasan i nezakonit postupak. I ako se nastavi ovo je posao za DORH.
[/quote]
Prijavite.
Moraju se ocitovat



Renci, mislim da od kuknjave nema rezultata, mozda se bolje orjentirati i pomalo pustositi bid!

Ne vidim vezu izmedju DORHA i bida. Pojasnite.
[/quote]
Niti ja ne vidim vezu… DORH Vam nece pomoci, barem tako mislim, a ujedno ako prodate necete imati potrebe za prizivanjem nepostojece pomoci!

Renci, cepas kidas ko veeelika! 😎👍🏻

Slabo pratim, ali koliko shvacam neprijateljsko preuzimanje je u samom procesu postalo prijateljsko…
Ako pretpostavimo da ekipa zeli povecat upravljacka prava lako je moguce da cijena dodatno padne, tako da u dokapu skupe vise.
Kako god, voda je mutna i ja se tu ne vidim…sretno svima

Rastimo zajedno...

http://zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/KRAS_stjecanje_otpustanje_2018__1162018154718.pdf

Znači povezana osoba članu NO-a prodaje dionice jer nema za kruh.




Renci, mislim da od kuknjave nema rezultata, mozda se bolje orjentirati i pomalo pustositi bid!

Ne vidim vezu izmedju DORHA i bida. Pojasnite.
[/quote]
Niti ja ne vidim vezu… DORH Vam nece pomoci, barem tako mislim, a ujedno ako prodate necete imati potrebe za prizivanjem nepostojece pomoci!
[/quote]
Pa bas tada postaje zabavno, kada prodaš 🙂 Empirijski u Hrvatskoj sve takvo na kraju zavrsi na DORHU. Svjedocimo tome, zar ne ? Sjetite se Fizulica i Magme . Pa se sjetite Belja i Todorića. Mamića ? Kako se zvao onaj iz Inustrogradnje ? Galinac ? Gdje su sada? A sada se sve ubrzava. Postoje katalizatori 🙂

Status Quo: Roll Over Lay Down





Renci, mislim da od kuknjave nema rezultata, mozda se bolje orjentirati i pomalo pustositi bid!

Ne vidim vezu izmedju DORHA i bida. Pojasnite.
[/quote]
Niti ja ne vidim vezu… DORH Vam nece pomoci, barem tako mislim, a ujedno ako prodate necete imati potrebe za prizivanjem nepostojece pomoci!
[/quote]
Pa bas tada postaje zabavno, kada prodaš 🙂 Empirijski u Hrvatskoj sve takvo na kraju zavrsi na DORHU. Svjedocimo tome, zar ne ? Sjetite se Fizulica i Magme . Pa se sjetite Belja i Todorića. Mamića ? Kako se zvao onaj iz Inustrogradnje ? Galinac ? Gdje su sada? A sada se sve ubrzava. Postoje katalizatori 🙂

[/quote]
Renci, pa zato Vam velim… sada prodajte onda cekajte rasplet, onda povoljno kupite i iza toga tuzite. Sto je tu nejasno?

Ovo se moze primijeniti na Hrvatsku – budisticka filozofija 🙂
ako sjediš dovoljno dugo i čekaš strpljivo, ugledati ćeš leševe svojih neprijatelja kako plutaju
🙂
Rijeke kod nas ce postati brzaci i virovi 🙂

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close