Kosor: Vlada bi posudila 200 eura po kvadratu za kupnju prvog stana

Naslovnica Forum Komentari članaka Kosor: Vlada bi posudila 200 eura po kvadratu za kupnju prvog stana

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Zamolio bih nekog nekog pravnika medju forumasima za komentar: Da li ima pravne utemeljenosti da netko tko je prije npr. 5 godina digao kredit za prvu nekretninu i isto spada u skupinu “mladih” i zadovoljava sve kriterije koje ce traziti za sadasnje sretnike koji dobiju ovu stimulaciju također ima pravo traziti isto? Znam da zvuci kao fantazija… onda bi i moj deda mogao traziti isto jer je on jednom kupio prvu nekretninu npr…. ali ipak pitanje stoji…molim komentare…

Pozdrav,
Trotter…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

nema ovdje nikakave veze tko je sto prije radio i koje su osnove kada se prica o poticanje BUDUCE kupnje stanova. ukratko: ako nesto odluce i to izglasaju tek od tog trenutka krece primjena… IMHO naravno.

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

…ne znam od kud ova računica da bi stanovi po ovakvom načinu plaćanja bili povoljniji cca 4o%…

Ne samo da neće biti jeftiniji 40%, nego neće biti jeftiniji ni 20%. Ako do ovoga dođe onda će cijene stanova skočiti dok se ne završi program. Nakon toga će naravno opet pasti. To se dešavalo svaki put kada su davali subvencionirane kredite znastvenim novacima.
Što nije ni toliko bitno jer plan je da HDZ-ovci koji su zaglavili u neprodanim stanovima uvale nekretnine na štetu državnog proračuna po mogućnosti što skuplje.


@Trotter

Ti samo što nećeš dobiti ništa nego ćeš iz svoje plaće financirati ovaj program. A kako je moguće da će za ovo trebati uvesti još nameta možda tvoja firma propadne pa ćeš stan morat prodati.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

…e,pa ne moramo sad odmah crnu verziju…stanovi se i ne prodaju jer je takav odnos ponude i potražnje…ako bi nakon ovakove mjere vlade stanovi poskupili npr 20.% onda bi to u potpunosti anuliralo vladine mjere…i opet bi bili na početku…

http://www.intal-milici.com/montazne-kuce-cjenovnik.html
Ovo je riješenja za one koji nemaju novaca.

who dares, wins

200€, to je PRE, PREmalo, onaj tko diže 130 000€ za stan, tih cca 12 000€ mu ne znači puno…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Sliedećih 5 godina ljudi neće dizati kredite od 130 000€.
Ljudi su u dugovima i kreditima do grla.

DIONICE SU JOŠ JEBENO PRESKUPE, JER CASHA IMA 100X MANJE NEGO PRIJE PAR GODINA.

New Report

Close