KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Planiram sutra poslati prijavnicu za skupštinu 20.08., da li ide tko…..

Ja sam se također prijavio za skupštinu, kao i predsjednik i tajnik udruge. Što se tiće web stranice udruge ona je u izradi i trebala bi biti završena početkom idućeg tjedna te će na njoj biti neke informacije vezane za samu skupštinu.

kolege,

istinski čestitam na ideji o osnivanju Udruge i njenoj provedbi.
Osobno dajem bezrezervnu podršku, učlanit ću se, a pozivam i druge dioničare da daju svoj doprinos kroz članstvo.
Od ovakve inicijative, svi koji su uložili svoj kapital u ovu uspješno vodenu turističku grupu mogu u slijedećem razdoblju imati samo koristi.

Srdačan pozdrav

Internet stranica udruge je u funkciji na linku
http://udruga-riviera-adria.com.hr

Direktor kampa Lanterna na Dnevniku HTV1 kaže da će dobar kolovoz nadoknaditi minus iz srpnja a lako moguće ga i nadoknaditi…

Inače kamp Lanterna je najveći i najbolji kamp u HR uz Turisthotelov kamp u Zatonu, vlasništvo je Valamara i ostvaruje godišnje milijun nočenja, to je 20-25% nočenja cijelog Valamara…

Evo plavac1 ja najvjerojatnije dolazim…hoćemo u odijelu pa tenisice ili u havajkama i cipelice?[emo_smijesak]

Ja sam za ležeran stil oblačenja, ali ne kratke hlaće…[emo_smijesak]


Ja sam za ležeran stil oblačenja, ali ne kratke hlaće…[emo_smijesak]

Kolega, imate tanke noge ili? [emo_smijesak]



Ja sam za ležeran stil oblačenja, ali ne kratke hlaće…[emo_smijesak]

Kolega, imate tanke noge ili? [emo_smijesak]
[/quote]

Ne, jutros sam bio na trčanju, mislio sam da na Skupštini ne bi bilo primjereno doći u kratkim hlačama…[emo_smijeh]

Jedino ako budu noge depilirane i nauljane da se svijetle,nemože se doći sa dlakavim nogama..[emo_cool]

Ovdje muk i tišina a sutra se sprema skupština svih skupština. Korf nam odlazi u povijest. Pošto je skupština zakazana za 15h reakcija na burzi bi se mogla vidjeti tek prekosutra. Samo neka spomenu D od dividende …. Brrr ( na investicije i ulaganja smo oguglali )

Ja imam namjeru osobno nazočiti Skupštini…

New Report

Close