KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Malo se skida s prodaje pa onda 1 kom po kupnji. [emo_smijesak]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Nije mi jasno zašto bi procjena bila sada uopće važna ; za jednu dionicu KORFA će se dobiti 12,78… dionica nove firme Valamar ( Adria ) Rivijere i KORF na taj način nestaje s burze – zar netko od vas želi plaćati što veći ulaz u tu novu dionicu – ne vidim tu uopće neku računicu osim onih koji žele navući cijenu na što viši nivo , pa se zatim iskrcati, a ovi koji su kupili po tim višim cijenama imaju da se vesele – jel tako ??

Za kolegu KressoM ( ne radi mi citiranje )

Pa naravno da mogu tako nešto ” ozbiljno” napisati;ako smo dosta dugo na ovoj našoj burzi valjda i imamo neka iskustva s događanjima koja se ovdje događaju.Oni koji su dovoljno dugo ovdje mogli su dosta toga naučiti i nikako se ne može tako olako izjaviti da nema veze što se dogodilo prije dvije sekunde na burzi!Itekako ima veze što se dogodilo prije 2 sekunde – i ne samo prije 2 sekunde , nego što se dogodilo i prigodom otvaranja burze , što se dogodilo sredinom trgovanja , što se dogodilo pri zatvaranju burze, što se dogodilo jučer , prekjučer s nekom dionicom – jer MATRICA se često ponavlja na isti način – stariji i iskusniji forumaši znaju o čemu pišem. Što se tiče kladionice i kasina tamo mene nikada neće biti ,a u mome postu sam naveo da je to moje razmišljanje i još ne znam čemu ljutnja s podebljanim slovima – dovoljno je bilo staviti navodnike kao znak citiranja .

“Nije mi jasno zašto bi procjena bila sada uopće važna ; za jednu dionicu KORFA će se dobiti 12,78… dionica nove firme Valamar ( Adria ) Rivijere

A mislite da nova dionica nece rasti nego ce stajati na mjestu?

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Jako mi je žao što sam ovu dionicu napustio na ca. 150 HRK, iako je ulaz većim dijelom bio debelo ispod 100, mislio sam ponovno unutra na 180 HRK, al mi se činilo skupo…. kako se stvari odvijaju i 250 je sve bliže…

mislim da nema straha za budućnost ove firme i ove dionice.

volio bi da padne ispod 200 pa da dokupim, ali ne vjerujem da cemo taj film gledati.
KORF polako, ali sigurno prerasta u vrhunsku turuističku firmu koja je u stanju proizvesti kvalitetan proizvod.
zaduženost je mali minus, ali dok se obveze uredno servisiraju sve je to OK….

Za trottera ;

Nitko ne spori da nova dionica nebi mogla rasti, no isto tako mogla bi i padati – ima više faktora za to. Pa nova dionica se neće sastojati samo od dionice KORFA – tu još dolazi VLHO i RIVP,a tko od nas uopće zna koliko vrijede sve tri zajedno podijeljeno na ukupan broj novoizdanih dionica i dovoljno je da jedna od njih kiksa na turističkom tržištu i da cijena ne bude baš tako lako išla gore – da ne govorimo o, ( ne daj Bože ) lošim vremenskim uvjetima samo jedan dio godine ?!Ono što sam ja htio iznijeti u svom prijašnjem postu je to da je bilo dosta dana kada su ove dionice (KORF/VLHO)unazad samo tjedan-dva bile do 10 kuna jeftinije i moglo se jeftinije dokupiti tko je želio – sumnjam da su mnogi baš danas došli do neke love pa navalili na kupovinu ovih dionica.


još ne znam čemu ljutnja s podebljanim slovima – dovoljno je bilo staviti navodnike kao znak citiranja .

Nema nikakve ljutnje. Jednostavno je da izjava van svake pameti pa ju je trebalo malo istaknuti…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


unazad samo tjedan-dva bile do 10 kuna jeftinije i moglo se jeftinije dokupiti tko je želio

BILE, MOGLO, ŽELIO => prošlo vrijeme!

Ajde, promjenite samo zadnji glagol u prezent pa onda složite ovu istu rečenicu. Dakle umjesto “tko je želio”, stavite “tko želi”.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

KressoM;

Ja ovdje pišem o dionicama , trgovanju s njima na našoj burzi ( za one malo neiskusnije da ne budu navučeni ovdje od onih koji takve jedva čekaju )i tu pišem argumentirano i s činjenicama , a kako vidim neki ovdje pokušavaju takvo pisanje omalovažiti vrijeđanjem i u nedostatku pravih argumenata protiv mojeg pisanja pokušavaju se baviti pravopisom pri tome ne donoseći apsolutno nikakva nova saznanja i korist za forumaše dioničare koji sigurno očekuju ovdje neku konstruktivnu raspravu iz koje bi ipak mogli nešto i saznati , jer svakako nisu ovdje zbog literalnih radova nego razmišljaju kako bi nešto i zaradili na ovoj našoj burzi.Naravno; iz nekoliko naših dopisa mi je odmah vidljivo s kakvom osobom imam posla , te svakako više ne želim gubiti svoje vrijeme s netkim tko ima takva stajališta u kojem koristi sva druga sredstva osim argumenata, te stoga u budućnosti nemam uopće namjeru o ičemu više raspravljati s takvom osobom .

Pozdrav

Ja ovdje pišem o dionicama…

Laprdas gluposti, kao i lopina. Al samo daj, barem se imamo s cime zabavljat…


KressoM;

netkim tko ima takva stajališta u kojem koristi sva druga sredstva osim argumenata, te stoga u budućnosti nemam uopće namjeru o ičemu više raspravljati s takvom osobom .

Pozdrav

Molim te, ajde još jednom ponovi te argumente koje si ti iznjeo jer čitam već 5x tvoje postove i nemogu naći ni jedan argument, osim ako “ja mislim” nije argument.


KressoM;

Ja ovdje pišem o dionicama , trgovanju s njima na našoj burzi ( za one malo neiskusnije da ne budu navučeni ovdje od onih koji takve jedva čekaju )i tu pišem argumentirano i s činjenicama , a kako vidim neki ovdje pokušavaju takvo pisanje omalovažiti vrijeđanjem i u nedostatku pravih argumenata protiv mojeg pisanja pokušavaju se baviti pravopisom pri tome ne donoseći apsolutno nikakva nova saznanja i korist za forumaše dioničare koji sigurno očekuju ovdje neku konstruktivnu raspravu iz koje bi ipak mogli nešto i saznati , jer svakako nisu ovdje zbog literalnih radova nego razmišljaju kako bi nešto i zaradili na ovoj našoj burzi.Naravno; iz nekoliko naših dopisa mi je odmah vidljivo s kakvom osobom imam posla , te svakako više ne želim gubiti svoje vrijeme s netkim tko ima takva stajališta u kojem koristi sva druga sredstva osim argumenata, te stoga u budućnosti nemam uopće namjeru o ičemu više raspravljati s takvom osobom .

Pozdrav


Poštovani Ruki,
nema niki problema…. Postoji opcija “ignore”, slobodno je iskoristite. Neki su zdravoj pameti stavili “ignore”… Ne znam da li vama logika baš i ne štima ili u čemu je problem, ali moj post nije imao nikakvu vezu sa pravopisom! To je bilo slikovito, da shvatite očito. Al to očito vi izgleda ne shvaate, ali vidim da ima drugih kolega koji shvaćaju tako da je moj post ipak nešto i postigao.
Vaše pisanje nema nikakve veze sa argumentima i meni je žao ako ste se vi našli uvrijeđeni, al vjerujete, a to će vam potvrditi i drugi, vaši postovi sami po sebi nemaju smisla.

Budući da je vama jasno s kakvom osobom imate possla, želim vam svako dobro i puno uspjeha na burzi! Lijep pozdrav!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

New Report

Close