KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Joj Lopina ne valjaj gluposti, 90% kompanija na ZSE ne otkupljuju vlastite dionice, kakvo ti je to zaključivanje? Uostalom, čemu kupovati vlastite dionice kad se ide u pripajanje?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


ja sam u korfu i vlho pa čekam da me prebace u valamar riviera.
pusa

al ako ce valamar riviera vrijediti 13,7 kao sto kazes, onda bi sad svakako trebao prodati i korf i vlho, jer ti oni onda isto tako ne vrijede toliko koliko su danas na burzi. pusa i tebi :-*

U zadnjih mjesec dana bilo je 5 s preko milijun kn prometa. A danas ovako slabi promet.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Vaš link …[/url]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Ma vidi, prošle godine poslovalo se s gubitkom. Ne puno, ali ipak nije baš pohvalno.
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/E6g7bVNMvCMJ49u17xOpdg==.pdf

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-valamar-adria-holding-dobitnik-dana-snazan-rast-indeksa/ar-90662/
a to je prema procjeni KAPMG-a

Poštovani,

strahovito mnogo se skida s aska… Tek pokoja trgovina bude po bidu.

Jako dobar znak za dionicu KORF-a. Mislim da idemo prema sve boljoj situaciji.

Srdačan pozdrav !

Hajde , jasno mi je što ovi koji prodaju imaju zadovoljstvo da danas prodaju za 10 kuna višu cijenu nego prije neki dan, no nejasni su mi ovi koji kupuju po ovoj cijeni – pogotovo oni koji misle ostati u ovoj dionici i onda zamjenom dobiti dionice ValamarRiviere – zar su toliko odlučni nešto platiti skuplje , a neki dan su imali debelo bolju prigodu??Isto tako , ako netko od dnevnih burekdžija misli da će na ovim cijenama ( ako uđu po ovim cijenma ) uspijeti ostvariti neku veću zaradu; ja mislim da se varaju – ne vjerujem da će cijena moći ići nešto više od ovoga danas – prije vjerujem u tobogan s ovih cijena.Ovo je samo moje razmišljanje – osvrt na trenutno stanje i nitkoga ni na što ne nagovaram.

Procjena je 233. Zasto bi bilo skupo 215?!?

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Poštovani kolega ruki,

vjerujte mi, izuzetno cijenim ovaj Vaš način pisanja. Zaista vrlo pošteno napisano… Pri tome je uistinu potpuno nebitno što se ne slažemo u mišljenju.
Ovaj odličan forum i služi da se iznose različita mišljenja…

Moja malenkost ipak misli da nastavljamo “naprijed” i najmanji razlog mi je pripajanje. Mislim to zbog perspektive cijele firme i gospodarske grane kojom se bavi.

Vidjet ćemo i to vrlo uskoro tko će biti u pravu…

Srdačan pozdrav…

Procjena od 233kn na osnovi prijašnjih rezultata a budući prihodi i dobit npr.recimo već sada u prvom polugodištu 2014.pa nadalje daje nam novu i vjerojatno višu cijenu od procjenjene(233kn).Dividenda je šlag na tortu…a doći će…[emo_smijesak]


Hajde , jasno mi je što ovi koji prodaju imaju zadovoljstvo da danas prodaju za 10 kuna višu cijenu nego prije neki dan, no nejasni su mi ovi koji kupuju po ovoj cijeni – pogotovo oni koji misle ostati u ovoj dionici i onda zamjenom dobiti dionice ValamarRiviere – zar su toliko odlučni nešto platiti skuplje , a neki dan su imali debelo bolju prigodu??Isto tako , ako netko od dnevnih burekdžija misli da će na ovim cijenama ( ako uđu po ovim cijenma ) uspijeti ostvariti neku veću zaradu; ja mislim da se varaju – ne vjerujem da će cijena moći ići nešto više od ovoga danas – prije vjerujem u tobogan s ovih cijena.Ovo je samo moje razmišljanje – osvrt na trenutno stanje i nitkoga ni na što ne nagovaram.

zar su toliko odlučni nešto platiti skuplje , a neki dan su imali debelo bolju prigodu??” – pa dajte, kolega, pa ne možete ozbiljno ovako nešto napisati!!!! Kakve veze ima što je bilo pred 2 sekunde, a kamoli pred neki dan! Ovo što vi govorite je čisto špekuliranje i lutrija, klađenje na kretanje cijene. To se može igrati i u casinu i na kladionici.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

New Report

Close