KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

… evo dolaze i drugoligaši, a iza njih svaki dan po jedna od trećih HNL-a ( mislim da ima pet skupina ) !!! 🙂 radi se punom parom 🙂

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

A kad ce izvjesce? Na kraju dana?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


A kad ce izvjesce? Na kraju dana?

180.255.269 kn dobiti!!!

izašlo, pogledati na zse.hr

Oprez!

Operativna dobit iz poslovnih aktivnosti 12% manja!

Nekoliko jednokratnih stavki podiže neto dobit, pročitati detaljnije izvješće… da ne odleti odmah na 200 kn [emo_smijesak]

Dobit van svih očekivanja.
Svaka čast!

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Prihodi rastu, ebitda pada. Zanimljivo da su losije poslovali nego 2012 god

Za mene je izvješće tako-tako.
Daleko od toga da je loše, ali očekivao sam bolje.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

ja i korfić se danas oprostili dokraja, ocijenio sam da eventualnih još 20-tak % cu lakse uzet negdje drugdje
sretno

pepe7

Valamar u 2013. ostvario porast poslovnih prihoda za 7,6%

“Planirana ukupna ulaganja u turističku sezonu 2014. godine iznositi će oko 350 milijuna kuna, čime de Valamar grupacija u posljednjih 12 godina uložiti ukupno 2 milijarde kuna u hrvatski turizam. Za sljedeći investicijski ciklus od 2015. godine na dalje u pripremi su projekti ulaganja vrijedni preko 400 milijuna kuna. Ulaganja su ključ uspjeha jer jedino kroz ulaganja možemo postati konkurentni na europskom turističkom tržištu” – izjavila je Ivana Budin Arhanić, članica Uprave Valamar Adria holdinga.
Najznačajnije investicije za sezonu 2014. godine su hotel Valamar Dubrovnik President, hotel Argosy u Dubrovniku i hotel Zagreb u Poreču. Sva tri hotela podići de kvalitetu svoje ponude te dobiti novu zvjezdicu, pa de tako Valamar Dubrovnik President postati prvi hotel s pet zvjezdica u portfelju Valamara, a hoteli Zagreb i Argosy postat će hoteli s četiri zvjezdice. Izrazito velika investicija u visini od 188 milijuna kuna, odnosi se na ulaganje u Valamar Isabella Island Resort 4* na otočiću Sveti Nikola preko puta porečke rive. Ova investicija, koja je započeta u 2013. godini odvijat će se se u etapama a njezin završetak predviđen je za turističku sezonu 2015. godine.

Valamar u 2013. ostvario porast poslovnih prihoda za 7,6%

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Ove godine dolazi sve više turista iz Koreje i šire . Saga o Hrvatskoj se širi ne samo internetom , veći i usmenom predajom onih koji su ovdje bili . Dolaze i van sezone . Evropa se oporavlja brže nego se predviđalo . Ove gpdine porast do 10 % . IMHO .

Ove godine 350 mil kuna ulaganja,sledece jos 400 milijuna kuna.Novi veci investicijski ciklus.Tko ne zna kako se to utjecati na fin. izvestaje i cijenu dionice neka pogleda Belje.Ja sam danas zadnje prodao-ocekujem iduce dve godine lose financijske pokazatelje upravo zbog investicija.Jos mnogi na ovim razinama imaju 100 i vise procenata zarade.Hvala-ali ne hvala.

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

New Report

Close