KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas u odnosu na petak:
7. BAKIĆ NENAD (13987237540) 81.899 1,10 Osnovni račun +1000
9. PBZ D.D. (02535697732) 55.288 0,74 Skrb. račun -8000

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Sad stvarno 200 kuna nije više upitno???

na ovom nivou bi mogli nastati problemi?


Sad stvarno 200 kuna nije više upitno???

Naravno da nije upitno…zato si i stavio 3 upitnika… [emo_smijesak]… sve će reći ponuda i potražnja… Ako vjeruješ drži, ako ne vjeruješ prodaj, a ako si mislio dokupit, zakasnio si!!!

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!


Sad stvarno 200 kuna nije više upitno???

Jučer sam gledao knjige dioničara, između ostalih i KORF-a, koliko vidim ima dosta njih blizu top 10 koji prodaju, zato i jesu ovakve količine na prodaji…

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Sad stvarno 200 kuna nije više upitno???

Jučer sam gledao knjige dioničara, između ostalih i KORF-a, koliko vidim ima dosta njih blizu top 10 koji prodaju, zato i jesu ovakve količine na prodaji…

lp
[/quote]

ide to još gore, po TA

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Lanica moja draga…ako po TA ide gore šta reć po fundamentalnoj analizi…rast cijene je opravdan a bome će se i razina iznad 200kn smatrati opravdanom ukoliko bude turistička sezona barem na razini prethodne a sudeći po najavama turoperatora biti će profitabilnija od 2013.Tako da ove razine nisu precijenjene…iako sam većinu KORFA kupio oko 80kn uzeo sam još 1/4 po 140-150 i ne razmišljam o prodaji ove godine.[emo_smijesak]

Šuška se, šuška: »Valamar« želi preuzeti tvrtku »Hoteli Baška«

Premda se u dobro obaviještenim hotelijerskim krugovima intenzivno špekulira kako je najveća domaća hotelijerska grupacija na putu preuzimanja »Hotela Baška«, iz Odjela za odnose s javnošću »Valamara« precizne potvrde zasad nema već smo dobili tek »diplomatski odogovor«
» U dobro obaviještenim »hotelijerskim krugovima« otoka Krka već se neko vrijeme priličino intenzivno špekulira kako je najveća domaća hotelijerska grupacija »Valamar« ozbiljno zainteresirana, što više, već i na putu preuzimanja tvrtke »Hoteli Baška«. Iako se u uličnim ćakulanjima o prodaji dioničarskih udjela u perjanici bašćanskog ali i otočnog turističkoga gospodarstva o Valamaru već govori kao o »gotovoj stvari«, predstavnici najveće domaće hotelske grupacije o tim i takvim svojim, navodnim poslovno-ekspanzijskim nakanama još uvijek čvrsto šute.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Regija/Otoci/Suska-se-suska-Valamar-zeli-preuzeti-tvrtku-Hoteli-Baska Zanimljivo ce biti u ponediljak!

http://www.seebiz.eu/valamar-adria-holding-zeli-preuzeti-hotele-baska/ar-80276/ Evo i seebiz se oglasija ,nesto se gadno kuva!

jel su oni povučeni sa burze ili je bilo istiskivanje? malo je vjerovatno da su svi prihvatili onu javnu ponudu. ne trguje se već 3-4 godine.

KORF – HT 🙂 🙂 20. 01. 2014. 9 17′ 26”

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

New Report

Close