KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/valamar-adria-holding-dionica-godine/ar-78224/

Na šesnaest dionica jedna nova.DOKAPITALIZACIJA po 100,
Za vas koji ste unutra možda i dobro,ali za nelikvidno tržište isisavanje kapitala.Nakon ostvarenja prava dionica bi trebala pasti jer će BV pasti po dionici,ali pad će biti cca 3% ali će trebati skupiti velikih 66 mil kn.
Ali ovo je i prilika da se zaradi nekoliko postotaka ako dionica ne padne.
Za velike igrače šansa,za buregđije pušing,istina minimalan


Na šesnaest dionica jedna nova.DOKAPITALIZACIJA po 100,
Za vas koji ste unutra možda i dobro,ali za nelikvidno tržište isisavanje kapitala.Nakon ostvarenja prava dionica bi trebala pasti jer će BV pasti po dionici,ali pad će biti cca 3% ali će trebati skupiti velikih 66 mil kn.
Ali ovo je i prilika da se zaradi nekoliko postotaka ako dionica ne padne.
Za velike igrače šansa,za buregđije pušing,istina minimalan

Em si fulao dionicu, em si se pošamaro sa brojkama, em si postao post…
Evo ti 0% od mene 😀

Radi se o VLHO i skuplja se 4mil kuna.

digli su cijenu od prošlog dokapa 5 puta


Na šesnaest dionica jedna nova.DOKAPITALIZACIJA po 100,
Za vas koji ste unutra možda i dobro,ali za nelikvidno tržište isisavanje kapitala.Nakon ostvarenja prava dionica bi trebala pasti jer će BV pasti po dionici,ali pad će biti cca 3% ali će trebati skupiti velikih 66 mil kn.
Ali ovo je i prilika da se zaradi nekoliko postotaka ako dionica ne padne.
Za velike igrače šansa,za buregđije pušing,istina minimalan

Molim Vas lijepo, zašto pišete na ovoj dionici? Ne radi se o KORF nego o VLHO!

Lopina, ne ide KORF u dokap vec VLHO.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/P5vNbhm3VnKblCM1FNgXNg==.pdf%5Bemo_smijeh%5D

Ne znam, meni tu ipak nisu neke stvari jasne…barem za sada…ovo je moj tok misli, naravno da ne mora biti točan…

Kaže u točki II da se TK povećava za ~4M kuna i onda u točki III da se izdaje ~400.000 dionica što znači da računaju po 10 kuna dionica.

Zatim se u točki 7 kaže da će dioničari uplatiti 100 kuna po dionica što onda ispada 40M kuna. Dioničari plaćaju puno više udio u kapitalu, ali ajde, to je ok, svi znamo da vrijedi.

Moje mišljenje je da ovo način da se prikupi nešto kapitala, razvodni postojeće dioničare(zbog objašnjenja ispod) jer mislim da ih većina neće upisati nove dionice.

Druga stvar je pitanje zašto nisu povećali TK za 50% i tako se približili 95 % i squezze out-u? Zato jer im to nije bitno…riješit će vertikalu korakom kojeg mislim da su svi čekali…Spajanje grupe i holdinga… ovim dokapom će biti omogućen većinski udio u budućem M&A, što god bude od tog dvoje, ja tipujem na pripajanje holdinga izdavanjem dionica grupe na način da im ostane više od 50 (uključujući trezorske). Prodaja bugenvilie, uzimanje dijela riviere i sada skupljanje novaca me navode na taj zaključak.

Ukoliko netko ima drugačije mišljenje o razvoju situacije molim da napiše.

LP



Na šesnaest dionica jedna nova.DOKAPITALIZACIJA po 100,
Za vas koji ste unutra možda i dobro,ali za nelikvidno tržište isisavanje kapitala.Nakon ostvarenja prava dionica bi trebala pasti jer će BV pasti po dionici,ali pad će biti cca 3% ali će trebati skupiti velikih 66 mil kn.
Ali ovo je i prilika da se zaradi nekoliko postotaka ako dionica ne padne.
Za velike igrače šansa,za buregđije pušing,istina minimalan

Em si fulao dionicu, em si se pošamaro sa brojkama, em si postao post…
Evo ti 0% od mene 😀

Radi se o VLHO i skuplja se 4mil kuna.
[/quote]


Ne znam, meni tu ipak nisu neke stvari jasne…barem za sada…ovo je moj tok misli, naravno da ne mora biti točan…

Kaže u točki II da se TK povećava za ~4M kuna i onda u točki III da se izdaje ~400.000 dionica što znači da računaju po 10 kuna dionica.

Zatim se u točki 7 kaže da će dioničari uplatiti 100 kuna po dionica što onda ispada 40M kuna. Dioničari plaćaju puno više udio u kapitalu, ali ajde, to je ok, svi znamo da vrijedi.

Moje mišljenje je da ovo način da se prikupi nešto kapitala, razvodni postojeće dioničare(zbog objašnjenja ispod) jer mislim da ih većina neće upisati nove dionice.

Druga stvar je pitanje zašto nisu povećali TK za 50% i tako se približili 95 % i squezze out-u? Zato jer im to nije bitno…riješit će vertikalu korakom kojeg mislim da su svi čekali…Spajanje grupe i holdinga… ovim dokapom će biti omogućen većinski udio u budućem M&A, što god bude od tog dvoje, ja tipujem na pripajanje holdinga izdavanjem dionica grupe na način da im ostane više od 50 (uključujući trezorske). Prodaja bugenvilie, uzimanje dijela riviere i sada skupljanje novaca me navode na taj zaključak.

Ukoliko netko ima drugačije mišljenje o razvoju situacije molim da napiše.

LP



Na šesnaest dionica jedna nova.DOKAPITALIZACIJA po 100,
Za vas koji ste unutra možda i dobro,ali za nelikvidno tržište isisavanje kapitala.Nakon ostvarenja prava dionica bi trebala pasti jer će BV pasti po dionici,ali pad će biti cca 3% ali će trebati skupiti velikih 66 mil kn.
Ali ovo je i prilika da se zaradi nekoliko postotaka ako dionica ne padne.
Za velike igrače šansa,za buregđije pušing,istina minimalan

Em si fulao dionicu, em si se pošamaro sa brojkama, em si postao post…
Evo ti 0% od mene 😀

Radi se o VLHO i skuplja se 4mil kuna.
[/quote]
[/quote]
Pa moje je mišljenje da će sutra ići ispravak i da se TK povećava za ~40 M.
Uostalom, što bi pametnog mogli sa 4M kuna? Podijelit dividendu? 😀

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Ali tu nema greške…oni povećavaju TK za 4M (jer je cijeli TK 63M), ali to cijene 40M…


Ali tu nema greške…oni povećavaju TK za 4M (jer je cijeli TK 63M), ali to cijene 40M…
Fulali ste temu!Tema je VLHO!

Razumijem sto citam trebala vam je rjesiti uciteljica u prva 4 osnovne, ili ih nemate?

Valamar grupa d.d. dostavlja Poziv na Glavnu skupštinu koja će se održati 29.01.2014. Dnevni red 3. Donošenje odluke o povećanju temeljnog kapitala i izdavanju novih dionica.

Društvo: VALAMAR GRUPA D.D. Dionica: VLHO-R-A (ZSE) Broj dionica VLHO-R-A:
(nominala=10) 6.295.636, temeljni kapital drustva 62.956.360

Društvo: VALAMAR ADRIA HOLDING D.D. Dionica: KORF-R-A (ZSE) Broj dionica KORF-R-A:(nominala=50) 7.467.235

New Report

Close