KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega KressoM,zadnji dokup mi je bio po 138 prije nego je cijena odletjela i bio sam žalostan a gle ti bokca sada sam ponovo veseo što su mi “dragi paničari”podarili tu mogućnost ponovnog dokupa po ovim atraktivnim cijenama.Izvući će se ona nekako iz PSN pa makar i ne dobili dividendu iduće godine.[emo_smijesak]





Sve podaci iz PSN [emo_smijeh]


Ma kakav PSN? Tu nema uopce nekog dogovora kojim bi se tvrtka mogla spasiti! Kroz mjesec dana ide stečaj!
[/quote]
A ja zaglibio…[emo_ljut][emo_smijesak]
[/quote]
A gotovo je sad, kolega! Pomirite se s gubitkom i gotovo! Da ste bili pametni vidili bi nakon zadnjeg izvještaja da jednostavno to nije to i da dionica ne vrijedi pišljive pare. Drugi put mudrije ulagati, a ne u ovako rizične dionice, kolega!
[/quote]
Jedino bi me trejdanje moglo isčupat…svaki dan dva slanca i pica školjkica i evo mene natrag…[emo_namigusa]

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

Vi koji spominjete PSN, ovdje ima svakakvih tipova pa bi vas neko mogao ozbiljno shvatiti.


Vi koji spominjete PSN, ovdje ima svakakvih tipova pa bi vas neko mogao ozbiljno shvatiti.


Pa ako im je ovaj forum jedini izvor informacija na osnovi kojih ulažu svoje novce onda nebi uopće bilo loše da ovo ozbiljno shvate, prodaju ako još što imaju i pobjegnu glavom bez obzira od burze i dionica…[emo_smijeh]

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!


Kolega KressoM,zadnji dokup mi je bio po 138 prije nego je cijena odletjela i bio sam žalostan a gle ti bokca sada sam ponovo veseo što su mi "dragi paničari"podarili tu mogućnost ponovnog dokupa po ovim atraktivnim cijenama.Izvući će se ona nekako iz PSN pa makar i ne dobili dividendu iduće godine.[emo_smijesak]

Ma nista mi ne pricajte! Ja sam zadnji dokup imao po 154 kune. Mislio sam da sam dobro prosao, a sad ocito da firma propada, nema joj spasa! Nema sanse, da prezivi. Stecaj ne gine! I to je toliki teski slucaj da ce svak od dionicara morati jos dati 150 kuna po dionici da bi se sanirale stete koje su nastale!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Jel mi moze netko objasnit zasto ovaj katastrofalan pad cijene, jel to zbog izvjesca ili. Opcenito se nerazumijem bas u prepoznavanje rasta/pada cijene i htio bi skupit malo vise informacija prije nego sto se odlucim na prodaju 🙂

he,he, gosn KressoM oprostite kao da gledam sebe ali u nekim drugim dionicama,u pravu je onaj ko je reko da na ovoj burzi ko ne poludi bio je lud otprije[emo_smijeh]

@dada11
Kolega, lud od prije, a burza je samo “ulje na vatru”! 😉

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Ovdje se sprema lastika čini mi se.Pa će mnogi u čudu gledati kad krene.
Naravno da nije nagovor na bilo kakvu kupnju ili prodaju.Samo subjektivno mišljenje.


Jel mi moze netko objasnit zasto ovaj katastrofalan pad cijene, jel to zbog izvjesca ili. Opcenito se nerazumijem bas u prepoznavanje rasta/pada cijene i htio bi skupit malo vise informacija prije nego sto se odlucim na prodaju 🙂

Za početak rast ti je kad je brojka zelena i ispred stoji plus. SA druge strane crvena brojka i minus znači pad.
Pad cijene od cca 13% od max. nakon rasta od preko 500% teško da se može nazvati katastrofalan.

Bez pada (ključnih) dionica na određenom tržištu nema ni pada u ovom slučaju CROBEX-sa i moguća su ostupanja cijena do 15 – 20 posto sve preko toga je nepredviđeno .

Lijepo je Nenad napisao na blogu o korfu.
Po meni vrlo skoro idemo prema bv.
Imam korf i jako sam sretan zbog toga.
Ovo naravno nije nagovor na nista.

New Report

Close