KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Erste je prodao 20 tisuća komada u 7 dana !!! Sad je ipak malo jasnije zbog čega ovaj brutalan pad cijene pred najvažnije izvješće u godini…

Sa 150 000 na 130 000 ! Okruglo… Nek im je sa srećom, valjda znaju šta su i zašto su to napravili.

kolege,

dali se zna datum kad će biti objavljeno izvješće?

čekamo mi izvješće, a dok ono ne stigne hoće li ovo na “stotku” !

I ovde minus ajme,ajme…

Bit će da su sigurno povećali amortizaciju….

Ništa kako kaže bloger pričekajte dividendu …

LEAVE THE WORLD BEHINED


I ovde minus ajme,ajme…

Bit će da su sigurno povećali amortizaciju….

Ništa kako kaže bloger pričekajte dividendu …

Nije minus već je plus,gledaj konsolidirane.
No, obzirom koliko je rasla cijena dionice i kakva su bila očekivanja, ovo je po meni izvješće ispod očekivanja.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Sve ovisi kakva ste očekivanja imali.

Gledajući cijelu ovu godinu, mislim da su izvukli odlične rezultate.
Vize, kišni početak sezone, srpanjska rupa.

Nije bilo nekakvih novih investicija u proširenje kapaciteta, znači, rast je ostvaren u već postojećim (Sanfior 250 soba, kamp Krk, kao najspominjanija, te investcijska održavanja poput mijenjanja prozora ili namještaja).

Preuzimanje Riviere, to je isto trebalo odraditi, jer sada je oko 90% u rukama KORF-VLHO…
+
Pripremljene investicije za min 1200 soba na razinu od 4 i 5 zvjezdica.

Kad se sve to pogleda + oporavak emitivnih tržišta, mislim da slijede još bolji dani.

Ja nisam nezadovoljan, dapače…

Pa kakva nevolja može čovjeka natjerat da prodaje na ovim razinama??? Al’ se netko slatko smije drhtavim ručicama…[emo_mrgud]

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

ide to na 142(otprilike)

@dada11
ma kakvih 142? na otprilike 42,63!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]



@dada11

ma kakvih 142? na otprilike 42,63!

….sigurno misliš na 42,63 eura :))

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !




@dada11

ma kakvih 142? na otprilike 42,63!

….sigurno misliš na 42,63 eura :))
[/quote]
Pa to bi bilo točnije mojim razmišljanjima [emo_smijesak], al u postu prije sam napisao točno što sam htio……izvješće je katastrofa pa nema druge nego da cjena padne na REALNE razine, nekih 40-ak kuna……..

Nadam se da se primječuje moj sarkazam…. Valjda neki ljudi jedva čekaju da dionica malo zaroni, onda im je malo lakše! [emo_namigusa]

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Vidi ti te “investitore”kako lako prodaju korf ispod 150,a dobro kad je njima dobro prodavati a nekome je dobra i za kupiti naročito na “akcijskim”cijenama pa ćemo malo šopingirat.[emo_smijesak]

New Report

Close