KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Malo zanimljivosti na Kupnji na 0,62 kn 4.567 komadA

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Malo zanimljivosti na Kupnji na 0,62 kn 4.567 komadA

Hvala na informaciji i bilo mi je nešto sumnjivo. Ovo su čiste gluposti kad netko ima želju s 3 tis.kn mijenjati omjer K/P.

@ing & jimmy55 … niti je sumnjivo niti su gluposti, već je legalno i uobičajeno … pa valjda je prva stvar kad upadneš na zse uživo da za dionicu koja te interesira pogledaš dubinu tržišta i da li je odnos k/p realan, ili proizvod namjerne marginalije s dna bida, ili aska gdje čuće k-nalozi kako bi stvorili privid koji nekom u tom času odgovara … nije kažnjivo, ponekad ima efekt a sve u svemu prilog više tezi da je burza za “luđake” i otkačenjake … ha – tke me tjero – rekla bi moja mama :-))

“Valamar, vodeća domaća turistička grupacija s oko 10% hrvatskih kategoriziranih smještajnih kapaciteta, najvećim dijelom situiranih u Poreču i Dubrovniku, najavila je plan za investiranje oko 25m EUR u Isabella Island Resort lociran na otoku Sveti Nikola kraj Poreča. Planirani radovi, uključujući obnovu i modernizaciju postojećih objekata kao i izgradnju dodatnog sadržaja, trebali bi biti dovršeni do kraja 2015., razdoblju u kojem Valamar cilja investirati najmanje 60m EUR.
Neki od prethodno najavljenih investicijskih planova kompanije uključuju investiranje oko 20m EUR u hotel Dubrovnik President, čime bi se kategorizacija hotela trebala povećati na 5 zvjezdica. Valamarov hotel Argosy je također u planu za obnovu kako bi dobio kategorizaciju od 4 zvjezdice, kao i hotel Zagreb u Poreču te hotel Bellevue u Rapcu. Svi ovi radovi trebali bi biti dovršeni do kraja 2014.
Prema godišnjem izvještaju kompanije za 2012., Valamar Adria Holding (uključujući povezane kompanije Riviera Adria i Dubrovnik-Babin kuk) u 2013. planira investicije od oko 170m HRK u podizanje kvalitete poslovnih objekta, od čega oko 120m HRK otpada na Rivieru Adria, a 50m HRK na Dubrovnik-Babin kuk. U nadolazećem razdoblju Valamar Adria Holding planira nastaviti dosadašnju ulagačku politiku s fokusom na povećanje konkurentnosti na strateškim tržištima uz kontinuirano podizanje kvalitete objekata i usluga.”

Show me the Money!

lova se trpa i trpa u investicije…jako pohvalno, al pitanje koliko je odrzivo

ja opet kazem, sta bi se dogodilo sa svime da 2,3 sezone dozive krah….

Kako su vec rekli ne raste trava do neba

pa ako su u recesiji ovakve turističke sezone, kako se može očekivati nešto lošije od ovog? Nuklearna eksplozija u Kaštel Gomilici ?!!!!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


lova se trpa i trpa u investicije…jako pohvalno, al pitanje koliko je odrzivo

ja opet kazem, sta bi se dogodilo sa svime da 2,3 sezone dozive krah….

Kako su vec rekli ne raste trava do neba

Pri ovoliko izraženoj sezonalnosti hrvatskog turizma, svaki vansezonski dan donosi extra extra profit. Hoteli visoke kategorizacije donekle amortiziraju sezonalnost sadržajem karakterističnim za njih.
Sa razvojem tih sadržaja i prepoznavanjem Hrvatske kao not only “sea and sun” destinacije broj noćenja i profitabilnost će rasti. I to jako.

A koliko vidim KORF radi upravo to, podiže kategorizaciju da bi podigao profitnu maržu i smanjio utjecaj sezonalnosti.

Iz moje perspektive srednjeročno gledamo u pozitivan razvoj poslovanja.

Show me the Money!


pa ako su u recesiji ovakve turističke sezone, kako se može očekivati nešto lošije od ovog? Nuklearna eksplozija u Kaštel Gomilici ?!!!!

10:00:50 4.941 163,00
10:00:50 39 162,95
10:00:50 20 162,94
10:00:34 1 161,82
10:00:34 110 161,82

ništa od nuklearne !!!! 🙂

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

…. zaštonitko ništa ne piše na ovu temu ?????
http://danas.net.hr/hrvatska/invazija-na-jadran-u-rujnu-nam-stize-milijun-i-pol-gostiju [emo_beztona][emo_zacudjen]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


…. zaštonitko ništa ne piše na ovu temu ?????]

Odgovor je vrlo jednostavan: situacija je “sjedi i uzivaj” i nema prilike za sitna prepucavanja…. A onaj ko to i pokuša, biva propisno osramocen….

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

S obzirom na gotovo zimske uvjete na jadranu za očekivat je veću potrošnju!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

http://www.jutarnji.hr/turizam-je-hrvatsku-ucinio-lijenom-vrijeme-je-da-se-kaze-adieu-bolesnoj-vezi-s-turizmom-/1122856/
cijena dionica pada, avijesti sve bolje ! Što li se sprema?????[emo_zacudjen]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

New Report

Close