KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ha ha… Ivane, nadmasis sam sebe. Nego, ne komentiras cijenu kako smo se dogovorili. Reko si da ne ide preko 150… Jel išlo? A kad će biti po tvojih 120-130 kuna? Odgovori na to i eto ti koristi za male…. Al vjerujem da to znaš i sam, al zavist je jača….

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

ma zasto bi bila zavist, ja kazem da je korf dao svoje, i ovo sada postaje vec balon, zato pazite ko je unutra, pa ja bi najsretniji bio da mi svi imamo prinose od 100% godisnje, al da ih onda unovcimo, a ne ostanemo unutra jer ce jos rasti, pa nista ne raste beskonacno….evo komentiram cijenu, i sam znas da je pumpanje ovo cijene koje ne prate rezultate, a ovo sta vam vlasnici rade i skrivaju dobit, treba se zapitati dali zelite biti dionicar takve tvrtke…


…a ovo sta vam vlasnici rade i skrivaju dobit, treba se zapitati dali zelite biti dionicar takve tvrtke…

Jeste, bolje bi bilo da skrivaju gubitke – kao prave firme na burzi. [emo_smijeh]

Nitko ne komentira jučerašnje snažno “hlađenje” ?

Čak ni cijenjeni kolega ivanoreškovic ?!

Današnji dan bi mogao biti interesantan… Iz predtrgovanja se baš ništa ne može pročitati. Šuplji su i bid i ask. Može biti svega… Jučer je i Crobi pristojno zaronio. Sve u svemu, baš me zanima kakav će biti današnji trend i s KORF-om ali i ukupno gledajući.

Srdačan pozdrav, poštovane kolege…


Nitko ne komentira jučerašnje snažno "hlađenje" ?

Čak ni cijenjeni kolega ivanoreškovic ?!

Današnji dan bi mogao biti interesantan… Iz predtrgovanja se baš ništa ne može pročitati. Šuplji su i bid i ask. Može biti svega… Jučer je i Crobi pristojno zaronio. Sve u svemu, baš me zanima kakav će biti današnji trend i s KORF-om ali i ukupno gledajući.

Srdačan pozdrav, poštovane kolege…

Da. Cudno…. Uz lijepi promet jucer,,,, Paaaaaaaaaa….mozda je bio “ex dividend day”! [emo_smijeh]

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

Zasto cudno? Pa moze se malo ohladit, sta ne? Za mene nije neocekivano. Tu je i prosli vrh. Target trokuta je bio tu. I fibbo otpor.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Poštovani,

Evo nas na kraju trgovinskog dana. Iako je cijena (u lipu) ista kao jučer, danas je situacija ipak povoljnija. Ako ništa drugo, barem se na samom kraju nije “kitio” bid na 161,00 kao što je bilo jučer. Danas se Crobex ponovo zacrvenio pa ova cijena i nije loša.
Moje mišljenje, ne moram biti u pravu…

Srdačan pozdrav…

http://www.index.hr/vijesti/clanak/turisticki-rezultat-ipak-ce-biti-dobri-lorencin-u-zadru-otkriva-podatke-o-prvih-sedam-mjeseci/693630.aspx

” Gledajući po kategorijama, ukupno je u spomenutom periodu ostvareno 3,57 milijarde prihoda (+1,1 posto) u djelatnosti pružanja smještaja u hotelima i sličnim objektima, 1,75 milijardi kuna (+23 posto)

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

a osmi mjesec je dosta jak ,,izgleda mi dosta jaci od sedmog tako da ce biti dobro sve skupa,

Poštovani,

Mislim da ćemo vrlo uskoro imati prilike vidjeti pravu snagu naše dionice…

Imamo teško premostivu barijeru na 166,66 od 3351 dionice. Dakle, na dostupnim razinama… Pratio sam vrlo intenzivno zadnjih tjedan, dva… Bila je nepremostiva barijera na 222,22 od 8800 dionica. Nakon par dana se rascjepkala ali još uvijek na nedohvatljivim razinama u obimu od 1000 kom, 2000 kom i sl.
Danas je došla tu gdje je… E sad ćemo imati priliku vidjeti kakvu dionicu imamo u svom portfelju. Neće biti lako, ali ako ovo “raskidamo”, stvarno letimo u visine.
Ne želim Vas, drage kolege, previše zamarati sa svojim postovima. Puno priče a vrlo malo kažem što svi ne znaju. Odmorit ćete se neko vrijeme od mene…

Srdačan pozdrav, drage kolege !




Ponude i potraznje nisu u kamenu uklesane. Nalozi koji stoje na kupnji ili prodaji su samo trenutni odraz stvari. Pa protrguje se dnevno i po 10-20.000 dionica bez da se cijena pomjeri i lipu, i bez da se te dionice mjesecima “kisele” na ponudi i potraznji.
Na putu do 200 kuna neka sada stoji npr. 20.000 dionica. Garantiram da bi do 200 kuna ovim tempom bez izvanrednih dogadjaja proslo barem 300.000 dionica. Isto je i u suprotnom smjeru. Kada bi dionica otisla na 120kn, protrgovalo bi se par desetaka puta vise dionica nego sto je izlozeno.

Tako da ove “dnevne analize” na trzistu gdje se protrzi 3-4 milijuna kuna, tj. par desetaka ili stotina tisuca na Korfu su apsolutno besmislene.

Vidjet ćemo, kolega worlock… Sve ćemo vrlo brzo vidjeti.

New Report

Close