KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poštovani kolege,

Smijemo li govoriti o tome a da nam se ne razbije o glavu – da smo učvrstili pozicije na 160,00 ? Nadam se da – da… Sad ne maštam, pokušavam biti maksimalno
realan. Ne treba smetnuti s uma da smo 24.06.2013. bili na 144,00. To je rast od 10% u mjesec dana. Tako da sa ovom situacijom treba biti i više nego zadovoljan…

E da, što se vremenske prognoze tiće, predviđaju – sunčano, sunčano, sunčano…

Srdačan pozdrav !




ja samo kazem da ce korf moci se kupovat po 130-120 kn do 1.10….

i nece ici vise od 150 kn, mozemo se cuti, ja ti kazem da nece biti

Ivane, jel ima kakav komentar?

Ajde, i najboljima se dogodi…. [emo_palacg]
[/quote]

Evo nam KORF i preko 160. Ima kakav komentar, Ivane? Jel jos trezor kupuje?
[/quote]

nema sad vremena gužva je na atln


Poštovani kolege,

Smijemo li govoriti o tome a da nam se ne razbije o glavu – da smo učvrstili pozicije na 160,00 ? Nadam se da – da… Sad ne maštam, pokušavam biti maksimalno
realan. Ne treba smetnuti s uma da smo 24.06.2013. bili na 144,00. To je rast od 10% u mjesec dana. Tako da sa ovom situacijom treba biti i više nego zadovoljan…

E da, što se vremenske prognoze tiće, predviđaju – sunčano, sunčano, sunčano…

Srdačan pozdrav !

Tako je, i više nego zadovoljni! Ali ima neki koji nisu….a ti nemaju KORF…. Al nema veze…. Svakome svoje!

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

mislis da trava raste do neba?

najvrednije stvari u životu su besplatne

Vegetacija će bujati do prvog mraza…ima poprilično vremena do tog godišnjeg doba…a do tada…[emo_smijesak]

Kakva su ocekivanja za FI 2Q2013?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

ups, ne bas tako dobra, sta je sa svim prognozama, RIVP totalno podbacio….Gdje ste sada svi koji su govorili odlicna dionica???


ups, ne bas tako dobra, sta je sa svim prognozama, RIVP totalno podbacio….Gdje ste sada svi koji su govorili odlicna dionica???

Ivane, koliko je danas dionica KORF-A? Jel bar malo iznad 150? A kada će biti tih tvojih 120-130 kuna?

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.


ups, ne bas tako dobra, sta je sa svim prognozama, RIVP totalno podbacio….Gdje ste sada svi koji su govorili odlicna dionica???

Sto to znaci da je RIVP podbacio? To sto ima vece prihode nego prosle godine? Ili to sto mu je iskazana dobit prepolovljena. Da malo pratis ovaj lanac dionica, znao bi zasto se to dogodilo.

Nego, imas i rezultate KORF-a. Skoro 6 puta veca dobit za Q2 (85mil). Prihodi veci nego proslogodisnji.

Po rezultatima kao i sentimentu tržišta ušli smo u trag HT-u i pitanje je dana kad ćemo stati rame uz rame a nakon toga analiziramo rezultate za 3.kvartal i prašimo dalje…[emo_smijesak]

Uuuuuu, fantastično !

Nisam baš ovakvo izvješće očekivao… Predobro !

@worlock ne nasjedaj na ovakve nebuloze. na webu KORF-a imate izvješće,pa argumentirano raspravljajte o izvješću. ovaj momak navija i radi promociju ATLN, samo ne znam što radi na ovoj temi.p.s.imam KORF, zanima me KORF i ostale dionice što imam u portfelju te ovo nije nagovor ni na prodaju niti na kupnju.

New Report

Close