KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Turisti, gdje ste? U prva dva srpanjska vikenda u Hrvatsku ušlo čak 340.000 stranaca manje nego lani!

Bas me zanima dali je patio dubrovnik, rovinj, hvar( notttttt), patile su sporedne lokacije koje korf ima jako, jako puno!!!

izlozenost korf je pre velika….ono sta ja tupim non stop, 1,2,3 lose sezone vrijeme se pokvari i paf!!!!, ajde bok papa…

Ne razumijem zašto itko normalan ima potrebu pisati o nečemu što ga očito kao investicija ne zanima, bez uvrede. Otvorite novi topic zašto ne ulagati u korf i udrite kolko Vas volja.

@ takamina

To ti je borba.protiv samog sebe! On neće uložiti u KORF, pa pokušava sam sebe uvjeriti da je to dobra odluka jer eto, ako bude rasla to je “pumpanje”, “trezor kupuje” i sl.

@Ivane,
ti mi djelujes malo sizofreno. Malo je KORF super, malo je katastrofa. Malo je MAISTRA najbolja dionica IKAD na ovom svijetu, a malo je turizam neperspektivna grana koja ovisi o kiši i buri. Jel ti jedan post napišeš lijevom, pa dva desnom rukom?

Čuj, mnoge ćes dobre prilike propustiti, al to nije razlog da bezrazložno pljujes po nečemu. Neće ti biti lakše. Jednostavno prihvati da ima više dobrih prilika nego što ti možeš pratiti. Izaberi ono što je tebi drago i s tim se veseli. Kritiziraj ono za što imaš zašto, al brate, nemoj izmišljati stvari, neće ti to opravdati tvoje neulaganje u dionicu koja raste i, kako sada stvari stoje, ne misli stati, ma što god ti reko na to….

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/turisti-gdje-ste-u-prva-dva-srpanjska-vikenda-u-hrvatsku-uslo-cak-340000-stranaca-manje-nego-lani/688927.aspx
….no kažu i ovo “zračne luke bilježe pluseve u odnosu na lani pa je očigledno da turisti ipak stižu.”, zar ne? Nadalje, index i nije neki portal sa relvantnim i stručnim člancima…

Pati i Rovinj , ako gledamo prošle sezone.


Čak četvero velikih je skratilo poziciju (valmar adria holding, zagrebačka banka,hita vrijednosnice i gosp. N.B.).

Normalno da prodaju dionice sad dok je cijena na vrhuncu jer tko zna što će donijeti sljedeće FI obzirom da je evidentan pad broja turista ove sezone u HR…

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Druk na blogu uz smanjenje pozicije. Naravno ni jedna dionica ne valja, kao one sto on ima. Sve ostale su ingre [emo_smijeh]

Pricate gluposti jer procitate clanak na jutarnjem od novinara koji ce danas biti strucnjak za turizam a sutra ce slikati koncert severine.

Koliko gostiju dolazi Autom na lokacije Valamara u Dubrovniku i koji udio Dubrovnik nosi u ukupnom rezultatu Valamar Adrie?; jako puno , skoro kao Porec.

KOliki je efekt smanjenja PDV-a i koliko toga se prelilo na kupce odnosno da li smanjivane cijene?

Itd., its.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Druk na blogu uz smanjenje pozicije. Naravno ni jedna dionica ne valja, kao one sto on ima. Sve ostale su ingre [emo_smijeh]

I Ingra je bila “dobra” kad je planirano spajanje s DDJH: sinergija, anergija i bla,bla,bla…

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kralj-osiguranja-spasava-keruma-kreditna-banka-dubravka-grgica-ulazi-u-posao-s-marjanom-/688929.aspx

… ima li smisla i mogućnosti da se KORF upusti u ovu priču oko hotela Mrjan ? Split će u budućnosti biti top destinacija…. vidjeli smo ovaj festival na Poljudu ….????

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


Poštovani kolege,

Ne znam jeste li primjetili da je ovaj tjedan bilo dosta pretumbavanja u top 10 ?

Čak četvero velikih je skratilo poziciju (valmar adria holding, zagrebačka banka,
hita vrijednosnice i gosp. N.B.). Valmar grupa se još učvrstila…
Pa,iako je ukupni top 10 čak povećao volumen (0,72%), moram priznati da s tim što sam vidio baš i nisam oduševljen. Možda pretjerujem ali ipak mi je malo čudnovato… Znam da povećanje ili smanjenje top 10 ne mora biti presudno za cijenu dionice ali određen utjecaj svakako ima. Uvijek je poželjnije da je free float što manji i da je što više dionica u čvrstim rukama…

Ima li tko od cijenjenih kolega kakvo mišljenje o tome ?

Pa 1. dionicar je povecao poziciju.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close