KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako je suditi po ovim podacima, nije podbacila 🙂
http://www.dubrovnik-turistinfo.com/?dubrovnikturist=vijesti&idKat=1&id=5894

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

pogledaj koliko ima u postocima kreveta u dubrovniku koliko u ostalim djelovim rh….

ajmo ovako ja ne kazem da je to losa dionica dapace medu 5 najboljih na zse….

ali jednostavno nije vise to to….pre velika je to expanzija da bi to dobro bilo, pogotovo ove godine…

Oni nema gdje nemaju hotele i zato su jako izlozeno losim rezultatima vise nego svi ostali…

A ova sezona ce to i pokazat…

Vrlo zanimljivo ali potpuno krivo Ivane…u nekim djelatnostima je prevelika ekspanzija nepoželjna ili dapače čak i pogubna ali u turizmu gdje se tek treba narednih godina desiti pravi investicijski bum itekako je poželjna. Pa nisu strani kapitalisti budale pa da ulažu u turizam kao sigurnu investiciju i ulupaju silne milijune u nešto što im se neće u srednjeročnom razdoblju isplatiti.Uostalom Ivane moje pitanje je bilo tko će prije na 200kn, zar još uvijek vjerujete u socijalizam?[emo_smijesak]

dao bog da vam vrijedi i 300 kn…al da na vrijeme izadete iz toga….ne shvacate sta zelim reci, pre velika expanzija, zbog toga su vrlo ranjivi i sa vremenakim prilikama i samom sezonom koja na jadranu traje 3 mjeseca vec 100 godina…a npr u dubrovniku vec 500 godina traje 12 mjeseci…nece se to mjenjat

zato samo upozoravam da je korf lijepa prica, ja sam osobno kupio po prosjeku 103 kn, i izasao u 3 mjesecu na 150, i necu se vracat koliko god ova tvrtka ima nevjerovatnu mogucnost velikih prihoda…

kazem samo da je prevelika izlozenost zbog velikih kapaciteta diljem jadrana zbog sezone koja traje 3 mjeseca…sta mislite slijedece godine dode hladno ljeto…koliko bi korf izgubio???

ma di smo mi od svijeta za turizam, jeste bili u grckoj?, jeste bili u turskoj?, egiptu?, spanjolskoj?, karibi?, itd….

opet 6 put napominjem kada imate firmu koja je 100% izlozena mogucnostima turizma na jadranu a ide u megalomanske projekte…onda valja pripaziti na to sve…


zato samo upozoravam da je korf lijepa prica, ja sam osobno kupio po prosjeku 103 kn, i izasao u 3 mjesecu na 150

Tako mlad, 23 godine, a već tako lažeš? 28.6. na temi KORF napisao si da imaš KORF:
“i jos nesto, kazem da je dobra dionica, jer je i sam imam”,

a 1.7. na temi ATLN:
“skroz sam pretransformirao portfelj, samo sam ostao na 2 dionce, atln i mais, + 40% cash”

Tako da…. jedno je što si ti želio, a drugo je što je stvarno bilo…

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

ma di smo mi od svijeta za turizam, jeste bili u grckoj?, jeste bili u turskoj?, egiptu?, spanjolskoj?, karibi?, itd….

ovo može značiti da ima jako puno prostora za napredak

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Ma kakav napredak?!

Nama takav napredak nije potreban…

Od navedenih zemalja sam bio u Turskoj, Egiptu i Karibima, i iskreno cu vam reci, sva tri mjesta imaju i prednosti i mana, Turska je malo prljava, na Karibima su ljudi veoma siromašni i to se vidi, ali ono sto nas najviše razlikuje od njih su ljudi, kad naši ljudi postanu ljubazni kao ljudi na Karibima ili u Egiptu, onda smo nešto postigli, a hotel može sagraditi svatko….

Smještajem uopće ne kaskamo za nikim, ali ljudi moraju masovno radit na sebi…a ne da ja kupujem sladoled, a Žena koja mi ga prodaje me gleda kao da bi mi ga zabila u glavu!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

ako ste bili na tim svim destinacijama….onda znate o cem pricam,

Pa mi imamo jednu postenu zracnu luku, i to je u dubrovniku i to je to….ne postoji turizam bez avio….

Nemozemo napredovat kada nema temelja!!!!!, a to je sunce!!!! I tocka zavrseno….i nemas domacu bazu koja ide u hotele

Imas 3 top destinacije u rh i to je to

Poštovani kolege,

Ne znam jeste li primjetili da je ovaj tjedan bilo dosta pretumbavanja u top 10 ?

Čak četvero velikih je skratilo poziciju (valmar adria holding, zagrebačka banka,
hita vrijednosnice i gosp. N.B.). Valmar grupa se još učvrstila…
Pa,iako je ukupni top 10 čak povećao volumen (0,72%), moram priznati da s tim što sam vidio baš i nisam oduševljen. Možda pretjerujem ali ipak mi je malo čudnovato… Znam da povećanje ili smanjenje top 10 ne mora biti presudno za cijenu dionice ali određen utjecaj svakako ima. Uvijek je poželjnije da je free float što manji i da je što više dionica u čvrstim rukama…

Ima li tko od cijenjenih kolega kakvo mišljenje o tome ?


Poštovani kolege,

Ne znam jeste li primjetili da je ovaj tjedan bilo dosta pretumbavanja u top 10 ?

Čak četvero velikih je skratilo poziciju (valmar adria holding, zagrebačka banka,
hita vrijednosnice i gosp. N.B.). Valmar grupa se još učvrstila…
Pa,iako je ukupni top 10 čak povećao volumen (0,72%), moram priznati da s tim što sam vidio baš i nisam oduševljen. Možda pretjerujem ali ipak mi je malo čudnovato… Znam da povećanje ili smanjenje top 10 ne mora biti presudno za cijenu dionice ali određen utjecaj svakako ima. Uvijek je poželjnije da je free float što manji i da je što više dionica u čvrstim rukama…

Ima li tko od cijenjenih kolega kakvo mišljenje o tome ?


Moje mišljenje je da treba vidjeti i ispod Top10 pa onda zaključivati… Po mom mišljenju puno znači kad vidis da neko “nadire” odozdol i konstantno podebljava svoju poziciju ili kad vidis kako ovi ispod Top10 “bježe”… Tako da…..OK je gledati Top10, ali treba imati na umu da je to samo 10 prvih računa….

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

Moj target price je 220kn, sve dalje je super no ovisi i okolnostima…..nemoj te me prozivat za godinu-dvije ako bude znatno iznad te cijene:)

Jos jako puno moraju uciti oni sta imaju ovu dionicu, pre velika izlozenost jednom biznisu, a to je turizam…jos bi covjek rekao da imaju po cijelom svijetu, nego imaju hrpu hotela na jadranu….

New Report

Close