KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Čestitke dioničarima!!

Pogotovo onima koji su unutra od 30 kn, +500% rasta je sigurno fantastično gledati u portfelju [emo_smijesak]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Apsolutno najbolja dionica, dionica koja izvlači i drži svaki portfelj onoga koji je ima u ovim teškim vremenima. Nikad je ne komentiram jer kaže se,
ne spominji ime gospodina svoga uzalud.
Bravo KORF !

Evo čim se špekulanti počnu pojavljivati bloger kojeg cijenim zbog načina ulaganja dobiva ispade ljubomore pa udara po bidu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Poštovani,

Nadam se da mi cijenjeni kolega ivanorešković neće zamjeriti ali hajde da se prepustimo malo maštarijama… Na gledalici se sad već lijepo vidi praktički nepremostiva barijera na 222,22. Ako mi dopustite da se malo poigram s mislima, vjerujem da ćete se složiti samnom da – ni ne mora se prijeći. Samo neka ju dotakne recimo na jesen…
No, vratimo se u realne okvire. Čestitke vlasnicima…
I da napomenem da ja nisam bio te sreće ili znanja (kako želite) da prepoznam ovu dionicu ranije. Moja jnc je 152,49. Ipak, skoro pa sam siguran da ni sad nije kasno…
Srdačan pozdrav…



Čestitke dioničarima!!

Pogotovo onima koji su unutra od 30 kn, +500% rasta je sigurno fantastično gledati u portfelju [emo_smijesak]
[/quote]

E na takve sam ja ljubomoran! (ne zavidan, nego ljubomoran) [emo_palacg] Čestitke svima, a osobito onima koji ne trejdaju dionicu nego investiraju dugoročno u nju!

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.


ja samo kazem da ce korf moci se kupovat po 130-120 kn do 1.10….

i nece ici vise od 150 kn, mozemo se cuti, ja ti kazem da nece biti

Ivane, jel ima kakav komentar?

Ajde, i najboljima se dogodi…. [emo_palacg]

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

trezor sam sebi kupuje…

neka neka, vidjet ces rezultate pa ces me se sjetit…

sezona je podbacila na najjace


trezor sam sebi kupuje…

neka neka, vidjet ces rezultate pa ces me se sjetit…

sezona je podbacila na najjace

Dobro. Ako tako misliš, pričekajmo još.

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.



Vrlo, vrlo perspektivna dionica (mislim na mogući rast).

KORF najbolja dionica na ZSE, skok sa 30 na 150 kn tj. +500% nije ostvarila niti jedna dionica na ZSE zadnjih godina [emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]
[/quote]

je MGMA, s 0,50 na 3,00 [emo_plazi]

Bemu miša…kolega Krešo što duže čekam da presiječem okladu to dionica više raste…hm a da vi promjenite okladu u recimo “Tko će prije do 200 kn, dal HT ili KORF?[emo_smijesak]

Ako me oči dobro služe, ne kupuje trezor, već VLHO, i to 60000 komada…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

@he, he, kolega amerikanec, pa “oklada” je pala pred ono 2 tjedna kad je kolega Ivan reko će KORF moci kupovat po 130-120 kn do 1.10. i da neće ići više od 150 pa smo se dogovorili da ćemo prokomentirat kroz mjesec, 3 i 6….

Pa ja sam mislio, kolega, da ste vi to presjekli!

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

New Report

Close