KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poštovani Ivane,

ja sam jasno naglasio da je ono sto sam napisao bilo sanjarenje i karikiranje, a ne realna procjena te da je “nekoliko godina” relativan pojam. Ko zna što će 150 kuna značiti za “nekoliko godina”…. Uostalom, prihvatite i malo šale.

Nisam kao neki koji napišu da će u jednom danu dionica koja je prethodnog trgovinskog dana (14.6.2013.) vrijedila 124,03 kn probiti 150 kuna, a zapravo taj dan (17.6.2013.) skoči 3,68% i završi na 128,60, a maksimalno dostigne 130,99. Zato vas molim da radije pripazite malo na svoje postove…..

Lijep pozdrav!

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

da napomenem, vidim pregrst ponuda od kolektive, pa ponude dana, pa crno jaje, vidi koliko valmarcica, upssss ne ide booking tako dobro….

Da bar ima za lone i mulini, odmah bi ga kupio, al vidi nema….

Ivane…naveo si da imaš korf i da je po tebi dostigao plafon…onda je sve jasno što ti je činiti…laganini odsurfaj iz korfa i povremeno “baci oko”u narednim mjesecima na vijesti i cijenu korfa a ja ću Kreši i tebi presijecat okladu.Zagrijavanje sezone je počelo…a tek posezona…[emo_smijesak]

147 kupona za spicu sezone, znaci da je booking bio jako dobar….monte mulini 3 dana 12.000 kn, toliko vi zaradite sa 60 kupona….(pola kolektiva pola valmar)….

O cemu ja dalje onda vise pricam…sve je jasno

Pa i bolje ti je da ne pricas dalje nego da valjas takve gluposti. Lijepo smo se dogovorili komentirati kroz neko vrijeme….

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

Zasto gluposti?, pomiri se s time da vam je 60% smjestaja 3 *** gdje je jedno 10 puta manji profit po smjestajnoj jedinici nego u 5*****….delux stvari uvijek imaju svoje kupce….

Uzivajte

Iz Valamara porucuju da ce ne samo poboljsati imidz i skratiti put, nego ocekuju i pozitivne efekte na trosak poslovanja.

http://www.poslovni.hr/mobile/hrvatska/velike-kompanije-za-eu-spremne-245739

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/rjm8kNt3dnQos8wXIRuq0g==.pdf
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/E5V6RdftcFXvfF9LD2jjnw==.pdf

Vrlo, vrlo perspektivna dionica (mislim na mogući rast).


Vrlo, vrlo perspektivna dionica (mislim na mogući rast).

KORF najbolja dionica na ZSE, skok sa 30 na 150 kn tj. +500% nije ostvarila niti jedna dionica na ZSE zadnjih godina [emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]



Vrlo, vrlo perspektivna dionica (mislim na mogući rast).

KORF najbolja dionica na ZSE, skok sa 30 na 150 kn tj. +500% nije ostvarila niti jedna dionica na ZSE zadnjih godina [emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]
[/quote]

I još nije kraj. Očekujem slično od PRFC-a [emo_novac]

Čestitke dioničarima!!

New Report

Close