KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas kada ovo pišemo zadnja cijena je 146,44 i to će nam biti okvir? Jel moze?

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

ma nemas problema, ajde mi ti reci po cemu je bolji korf koji ima 270 mil ebita na 1 milijardu prihoda od maistre koja ima 240 ebita na 650 mil prihoda???, s time da korf po ulaganju se u slijedecih 2 godine vise ne moze natjecati sa adrsom, jer ce ovi upucaat u jos jedan ciklus oko 2 milijarde, a vi se hvalite sa hotelom od 20 mil i to vam je sve sta ste napravili ovu godinu????

Ajde mi objasni

Ja nisam spominjao da je “nešto bolje od nečega”, ja sam samo reko da je nešto dobro, a to ne isključuje da je možda i sve ostalo na ovoj burzi bolje od mojeg navedenog. Nisam ništa usporedivao, a to mi se ni sada ne da.

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

ja samo kazem da ce korf moci se kupovat po 130-120 kn do 1.10….

i nece ici vise od 150 kn, mozemo se cuti, ja ti kazem da nece biti

Dobro, prokomentirat ćemo kroz mjesec, 3 i 6….

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

Dobro, prokomentirat ćemo kroz mjesec, 3 i 6….

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

A onda i za “nekoliko godina”….. Ako budemo živi….

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.


ma nemas problema, ajde mi ti reci po cemu je bolji korf koji ima 270 mil ebita na 1 milijardu prihoda od maistre koja ima 240 ebita na 650 mil prihoda???, s time da korf po ulaganju se u slijedecih 2 godine vise ne moze natjecati sa adrsom, jer ce ovi upucaat u jos jedan ciklus oko 2 milijarde, a vi se hvalite sa hotelom od 20 mil i to vam je sve sta ste napravili ovu godinu????

Ajde mi objasni

Oni bi u novi ciklus od 2 milijarde a još nisu ni vratili onih starih 2 milijarde ADRISu za izgradnju Lone-a i Monte Mulini-ja… To je ogroman uteg za Maistru, lako bi se moglo dogoditi da ne budu u stanju otplatiti taj dug a kamate idu…
Koliko se sjećam ADRIS je dao novce po 4% kamate Maistri a KORF je dobio od HBOR-a po koliko ono???

Ukoliko MAISTRA ne bude mogla platiti kredit, ADRIS će ga vrlo vjerojatno povećati udjel u MAISTRI za isti iznos, mene sada iskreno zanima kako će se to odraziti na Vas male i koliko će onda ADRIS imati udjela u MAISTRI?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Pa nebi da je u predstecajnoj, daj molim te suzdrzi se komentara, prvo procitaj ztd, nakon toga imas lijepu knjigu trziste kapitala,

I onda s tobom mogu prokomentirat stvari

Da bi se s vama dalo dalje razgovarati prvo bi trebali naučiti što je pretvaranje duga u kapital, a predstecajna je samo jedan oblik toga, i koliko vidim, to je jedini način s kojim ste upoznati, jer da nije, onda vam nebi pao na pamet, ima ih još…

Dakle, prvo uzeti knjigu u ruke pa se onda praviti pametan…

Ja bi se prvo pripremio, pa tek onda počeo pljuvati dionicu u temi kojoj se nalazim, mogli bi naučiti malo od Lopine kako se to radi, jer on bar potrosi vremena na edukaciju i razmisli o svemu…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

I ovaj vaš pristup dovoljno govori koliko sam pogodio bit problema kod Maistre, jer budimo iskreni, squeeze out ADRIS moze napraviti kad hoće, a MAISTRA samo ne treba platiti par rata kredita i evo nas…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

pa evo probali su, sta mislis jesu li uspili?, noooot…..

A za korf ne kazem da je losa dionica, nego da u ovim trenutcima kada ce novac biti sve skuplji, nece biti takvih skokova vise….

A te price da ce dividenda biti oko danasnje cijene, dajte molim vas…

I opet da ponovim prije ce omfovi u maistru i atln(ako bude trebalo), nego u korf, samo zbog market makera(kojeg da nema u ovoj dionici, dionica bi bila na nekih 70-80 kn)….

New Report

Close