KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Napokon je došlo vrijeme da se pošteno zarađuje…što je u konačnici najbolje i najisplativije za državu a rezultat će se manifestirati u smislu poreznih rasterećenja za tvrtke i gospodarskog rasta u narednim godinama.Tada će nam i burza rasti na realnim osnovama…

@ing
Odakle podatak o padu?
Koliko ja vidim npr u Istri za siječanj- svibanj rast noćenja 9%
Cca 200.000 noćenja više a naznačajniji gosti Njemci bilježe rast od 17% tj 120.000 noćenja!!!
Talijani su u padu ali u ovom periodu oni su tek 5 po brojnosti, slovenci su stagnirali a austrijanci rasli 5%
Domaći gosti su također rasli 5%
Što se Rusa tiče rekao bi da novinari kao obično pretjeruju. Da, bilježi se pad od 9% ali koliko je to bitno kad oni u ukupnom broju za prvih pet mj. sudjeluju sa 1,2%? Na godišnjoj razini imaju oko 2,5%.

To su brojke, a osobna procijena prema broju gostiju u jednom hotelu ili restoranu i nema nekog smisla. Npr nitko ne spominje nizozemce koji su prošle godine rasli 15%, ove u Istri do sada 36%, a dolazi ih godišnje više nego duplo od Rusa o kojima su se svi raspisali.

Ovo su dobri i važni rezultati. Svaki rast izvan sezone je bitan jer u sezoni nema više puno prostora.

Nemoj misliti na m2!

http://www.slobodnadalmacija.hr/Dubrovnik/tabid/75/articleType/ArticleView/articleId/213957/Default.aspx

Ispričavam se na subjektivnosti, imam KORF i nije nagovor na ništa, al ova dionica je premočna! Već dugo vremena sav promet ide po bidu, neko se iskrcava, a cijena nije niti malo pala! Ili se meni to samo čini? Što će biti kad se taj netko ko se iskrcava, iskrca do kraja?

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

Poštovani kolega KresoM,

U pravu ste… Naprimjer, danas i jučer je nešto malo i skidano s prodaje, ali prekjučer je apsolutno sav, kompletan iznos trgovanja (preko 227 tisuća kn) bio po bidu. A dionica je narasla sa 144,00 (kraj dana u ponedjeljak) na 144,19 (kraj dana u srijedu). Samo, nažalost, iskrcaj se nastavlja i ne može se znati kada će i da li će stati…
I ja imam KORF pa mi je teže zadržati objektivnost kad pišem na ovoj temi.

Srdačan pozdrav…

Pozdrav,vjerovao sam da se nikada neću vezati za nijednu dionicu…i prevario sam se…kako stvari sada izgledaju “oženit”ću se za ovu dionicu i nadokupljivat ću je iz godine u godinu vjerujući da ćemo za koju godinu dobivati i dividendu.[emo_smijesak]


Pozdrav,vjerovao sam da se nikada neću vezati za nijednu dionicu…i prevario sam se…kako stvari sada izgledaju "oženit"ću se za ovu dionicu i nadokupljivat ću je iz godine u godinu vjerujući da ćemo za koju godinu dobivati i dividendu.[emo_smijesak]

Zapamti ovaj komentar i cijenu koja je bila pa onda opet komentiraj za tu koju godinu kad dobijes dividendu, mozda cak i u iznosu današnje cijene! (samo moje osobno mišljenje i sanjarenje, nije nagovor na ništa) [emo_smijeh] [emo_namigusa]

Ja osobno sam jako ljubomoran (ne i zavidan) onima koji su kupovali KORF ispod 50 kuna! Ja tada jos nisam bio tu…. [emo_naivan]

P.S. Imam dionice KORF i nije nagovor na ništa.

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

na ovim forumima ima stvarno smjesnih ljudi, dividenda od 150 kn, hahahahaahahhahahahaha

Daj se ljudi malo skulirajte, ovo je top cijena ove dionice….

Imate milijardu kuna prihode, koji max mogu rasti do milijardu i pol, sa dobiti od max 100-150 mil. jer vam je 99% smjestajnih jedinica 3-4 zvjezdice

Tako da se smirite

@ivanoreskovic

Top cijena? Ivane, ajde čujemo se oko 31.7. pa oko 31.10. pa ćemo prokomentirati cijenu? Eto, jel može?

A ovo moje od prije je bilo “za nekoliko godina” što je jako relativan pojam….

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

vi ste svi jako nabrijani na korf, jasno mi je zasto, sigurno dionica buducnosti, samo da ti napomenem da nema market makera nikada vi nebi zadrzali cijenu od 145 kn,

i jos nesto, kazem da je dobra dionica, jer je i sam imam, al ljudi ona je svoje dala….

i da te podsjetim jos nesto, posto vidim da si napisao da ocekujes povecanje cijene na te datume kada su izvjesca, to toga nece doci, jer oni su jos uvijek u povecanju prihoda nesto kao i vupik…

Kolega Krešo…ulaz mi je ispod stotke…što se tiče dividende svjestan sam da je u tijeku akvizicija posrnulih tvrtki i da se sa profitom okrupnjava kapital da bi se sa povećanim kapacitetima uvećala i profitabilnost a vidimo da se iz godine u godinu poboljšava kvaliteta smještaja i sadržaja što doprinosi i povećanju zvjezdica sa tri na četiri.Ivane…vidjeli ste na početku godine kamo je krenuo strani kapital prvo ulagati…naravno u turizam tj.ovu dionicu…a tako će se i dalje nastaviti…[emo_smijesak]


vi ste svi jako nabrijani na korf, jasno mi je zasto, sigurno dionica buducnosti, samo da ti napomenem da nema market makera nikada vi nebi zadrzali cijenu od 145 kn,

i jos nesto, kazem da je dobra dionica, jer je i sam imam, al ljudi ona je svoje dala….

i da te podsjetim jos nesto, posto vidim da si napisao da ocekujes povecanje cijene na te datume kada su izvjesca, to toga nece doci, jer oni su jos uvijek u povecanju prihoda nesto kao i vupik…

Da, jesam nabrijan! Znači dogovoreno da tada prokomentiramo cijenu?

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

New Report

Close