KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kratko pritanje. znali netko koliko je Korf platio ovih 516.658 dionica Ingre odnosno po kojoj cijeni ih vode u FI?
07.06.2013 >
T: 04.06.13 Pros. cijena: 3,24
RB
Dioničar
Broj
%

1.
OPPENHEIM IGOR
773.908
5,71%
2.
PBZ Croatia osiguranje OMF
603.877
4,46%
3.
AZ OMF
564.324
4,17%
4.
VALAMAR ADRIA HOLDING D.D.
516.658
3,81%
5.
TEHNIKA D.D.
451.800
3,34%


Kratko pritanje. znali netko koliko je Korf platio ovih 516.658 dionica Ingre odnosno po kojoj cijeni ih vode u FI?
07.06.2013 >
T: 04.06.13 Pros. cijena: 3,24
RB
Dioničar
Broj
%

1.
OPPENHEIM IGOR
773.908
5,71%
2.
PBZ Croatia osiguranje OMF
603.877
4,46%
3.
AZ OMF
564.324
4,17%
4.
VALAMAR ADRIA HOLDING D.D.
516.658
3,81%
5.
TEHNIKA D.D.
451.800
3,34%

Ako me nije izdalo sjećanje 30 kn

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Poštovani kolege,

Evo samo da Vam se prijavim. Danas sam ušao s (za moje pojmove) većom količinom sredstava po JND 150,29. Nemam ništa za napisati što već svi ne znamo. Nadam se i vjerujem u ovu firmu… Sretno nam svima bilo.

Srdačan pozdrav !

netko upravo kupio/prodao 10 000 kom.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Poštovani,

Naše linije obrane još uvijek izgledaju sasvim solidno u odnosu na ostatak društva na ZSE. Danas je jako tragično u svim sektorima… Mislim da je trenutnih 147,00 i više nego solidno obzirom na cijelokupno trenutno stanje.
I mi pomalo ronimo ali (za sada) ni blizu kao ostatak društva.

Srdačan pozdrav, cijenjeni kolege…

Nije nagovor na k/p. Niti savjet. Posjedujem KORF-R-A.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Poštovani,

Molim Vas za mišljenje. Smatrate li da je jedan od glavnih razloga pada cijene dionice KORF-a rasprodaja ZABA-e iz TOP 10 ?

Moje skromno mišljenje je da – jest…

Pratio sam ovih dana naćin trgovanja. Gotovo isključivo se iskrcavalo po bidu. Vrlo malo se skidalo s prodaje. A znamo šta to znači… Samo u proteklom tjednu ZABA je prodala 10 000 kom. Puno, čini mi se. Iskipava se već nekoliko tjedana (izuzev tjedna prije ovoga).

Lijepo molim sve cijenjene kolege da napišu svoje mišljenje. Ne morate se slagati samnom, možda nisam u pravu. Osim toga, na forumu ima neuporedivo iskusnijih kolega od mene. Unaprijed hvala na Vašim odgovorima.

Srdačan pozdrav, cijenjene kolege…

@VedroNebo
Moje skromno znanje iz podrucja tehnicke analize sugestira nastavak uptrenda, moze li itko reci vise o prilozenom grafu? Hvala.

Stalna na tom svijetu samo mijena jest


Poštovani,

Molim Vas za mišljenje. Smatrate li da je jedan od glavnih razloga pada cijene dionice KORF-a rasprodaja ZABA-e iz TOP 10 ?

Moje skromno mišljenje je da – jest…

Pratio sam ovih dana naćin trgovanja. Gotovo isključivo se iskrcavalo po bidu. Vrlo malo se skidalo s prodaje. A znamo šta to znači… Samo u proteklom tjednu ZABA je prodala 10 000 kom. Puno, čini mi se. Iskipava se već nekoliko tjedana (izuzev tjedna prije ovoga).

Lijepo molim sve cijenjene kolege da napišu svoje mišljenje. Ne morate se slagati samnom, možda nisam u pravu. Osim toga, na forumu ima neuporedivo iskusnijih kolega od mene. Unaprijed hvala na Vašim odgovorima.

Srdačan pozdrav, cijenjene kolege…

Pa …… možda se iskrcava gosp XY.

Unatoč prodaji u top 10,cijena je stabilna i kreće se u uskom rasponu 144-146 što doprinosi stabilnosti i sigurnosti dionice a to je rezultat odličnih fundamenata i fleksibilne i odgovorne uprave.[emo_smijesak]

Prihodi u turizmu porasli za cc.10% u 4 “zimska”mjeseca u odnosu na lanjskih “proljetnih”4 mjeseca…sjajan rezultat za naš korf i ostale turističke tvrtke…ovih dana odmaram u istri i uprkos manjem broju Rusa očito je da se vratio velik broj Talijana a ima i poprilično Njemaca i Austrijanaca.Špica sezone će biti na razini prošle godine a rast će nam donijeti posezona koja će biti jača od prošlogodišnje kako sada stvari izgledaju…[emo_smijesak]

Prihodi jesu porasli zbog Linićeve fiskalizacije i još će….al pad broja noćenja u prvih 5 mjeseci je 4,8 %!!!!

Dakle manje se radilo a više zaradilo, slilo u državnu kesu a manje u privatne džepove……

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close