KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



U zadnjih par dana oko 10-tak milijuna kuna, sve po 143,00. Pa jel' moguće da ima toliko ljudi koji jedva čekaju da se riješe ove dionice? Jel' u pitanju stečaj ili smak svijeta[emo_zacudjen]?

Onaj tko je kupio na 43 kn može bit zadovoljan da proda na 143!

E sad koliko će imat utjecaj na cijenu loš početak turističke sezone sa bilježenim minusom od 2 % i nedolazak rusa, možda neko računa na to!
Osobno mislim da će turistička sezona bit lošija nego lani, ponajviše što buking kod Grka je znatno veći nego lani, vraćaju im se švabe i švabice!

[emo_smijesak]
[/quote]
Onaj tko je kupio n 43,00 mogao je izići i na 15x,00 pa nije. Zato ne vidim razloga zašto bi to bilo baš na 143,00…

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

nakon zagrebacke banke skrbnicki ,slijedeci dan bakicnenad prodaoravno 1000 komada,sutra ce mo viditi tko je one vece kolicine prodao ako je iz top 10..

@bankrotman
ko ti kaže da je prodao?

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

http://www.naslovnica.info/biznis/857282/pbz_co_za_69_milijuna_kuna_kupio_91_000_dionica_kon_ar_ei_a

slijedi nam precesija

Odlična vijest za korisnike obveznih MF.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

@all

kakva su predviđanja za ovu turistilku sezonu?

Ja dosta sumnjam da će prestiči prošlogodišnju po nočenjima…

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



@all

kakva su predviđanja za ovu turistilku sezonu?

Ja dosta sumnjam da će prestiči prošlogodišnju po nočenjima…

Zadnji pokazatelji kažu – 4,6%, kad dodamo ruske vize, vraćanje švaba Grčkoj….

Ako bude na razini – 5%, bit će ok

PS Nedo bog ovako loše vrijeme da se nastavi

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE




@all

kakva su predviđanja za ovu turistilku sezonu?

Ja dosta sumnjam da će prestiči prošlogodišnju po nočenjima…

Zadnji pokazatelji kažu – 4,6%, kad dodamo ruske vize, vraćanje švaba Grčkoj….

Ako bude na razini – 5%, bit će ok

PS Nedo bog ovako loše vrijeme da se nastavi
[/quote]
razmišljao sam u zadnje vrijeme malo o vremenu 😀
vrijeme neće imati nikakav utjecaj na cijenu ove diJonice.
makar padala kiša do 01.09.

isto kao i izvedba dionice u 2013, očekujem +/-5%, long term nebitno hoće li bit +/- par % u 2013.

iako, slažem se , vrijeme je zakuratz 😀

KORF
strong hold

P.S.
čitam da su Grci uveli “odredbu” da Rusima koji putuju na grčke otoke ne treba viza, a Grčka u Schengenu?
WTF?

Mislim da bi i mi trebali početi sa sličnim forama, Grci dijele visa free ulaz u EU.
Mađari dijele EU putovnice za par 100k Eura.
Odličan način za privatizirati par HR kompanija koje inače nitko nebi kupio.

Koliko zainteresiranih za kupnju,gdje će ovo završiti?
Samo jedan je akumulirao velike količine zadnjih dana.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Mogao bi do ljeta na 200 kuna.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Mogao bi do ljeta na 200 kuna.

Nećemo teoretizirati.
Možda da napomenemo da se stavljaju prividni nalozi na prodaju,kao npr. na 150 kuna, gdje je 20 komada skrivenih a na njega naslagano još 716 komada neskrivenih.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ovdje se radi o čistom bullu s tendencijom daljnjeg rasta. Npr. ovdje se bloger pojavljuje za razliku od drugih dionica, tipa DDJH. Znači, ovdje će rasti.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close