KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moram priznati da su skupili zavidnu količinu RIVP s obzirom da je ponuda bila na samo 13kn, malo više od 1,5% ili točnije 1.708.797 komada…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Moram priznati da su skupili zavidnu količinu RIVP s obzirom da je ponuda bila na samo 13kn, malo više od 1,5% ili točnije 1.708.797 komada…

Može malo podrobnije ?

Nemam ništa podrobnije, to je ono što se trenutno vidi u SKDD-u, valjda će izvješće slijedeći tjedan:..

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Neke nove akvizicije , preuzimanja ?

Sad barem znamo tko je protekli tjedan upucao 11,38 milijuna kuna kupnjom 200.000 novih dionica. I to po prosječnoj cijeni od visokih 160,26 kuna. Igledalo je kao da se krcaju (napokon) MIF i OIF, pa čak je izgledalo da se utovario i veći broj malih ulagača, ali očito nije tako. Mnogo love iz Petrokemije, AD Plastika i Đure se ovdje prelilo. Vidjet ćemo da li su ostale kakve zalihe za štičenje ove cijene od daljnjeg pada jer dionica je rasla kao da je FI pokazao 500 milijuna neto dobiti, a ne samo ne puno bitnih 50-tak milijuna.


Sad barem znamo tko je protekli tjedan upucao 11,38 milijuna kuna kupnjom 200.000 novih dionica. I to po prosječnoj cijeni od visokih 160,26 kuna. Igledalo je kao da se krcaju (napokon) MIF i OIF, pa čak je izgledalo da se utovario i veći broj malih ulagača, ali očito nije tako. Mnogo love iz Petrokemije, AD Plastika i Đure se ovdje prelilo. Vidjet ćemo da li su ostale kakve zalihe za štičenje ove cijene od daljnjeg pada jer dionica je rasla kao da je FI pokazao 500 milijuna neto dobiti, a ne samo ne puno bitnih 50-tak milijuna.

Može detaljnije! Tko je kupovao?

po meni je moguća varijanta da je XY prebacio 120 tisuća komada sa erste skrbničkog na svoj račun uz prodaju 50ak tisuća komada. to bi bio lijepi manevar, ljudi pomislie da kupuje a on u stvari prodaje!

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Sad barem znamo tko je protekli tjedan upucao 11,38 milijuna kuna kupnjom 200.000 novih dionica. I to po prosječnoj cijeni od visokih 160,26 kuna. Igledalo je kao da se krcaju (napokon) MIF i OIF, pa čak je izgledalo da se utovario i veći broj malih ulagača, ali očito nije tako. Mnogo love iz Petrokemije, AD Plastika i Đure se ovdje prelilo. Vidjet ćemo da li su ostale kakve zalihe za štičenje ove cijene od daljnjeg pada jer dionica je rasla kao da je FI pokazao 500 milijuna neto dobiti, a ne samo ne puno bitnih 50-tak milijuna.

Ovako besmislen post dugo nisam pročitao, a tek neistinit.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Pada li ga pada

A BALVANA!!! :) :) :)

Ugledalo se na DLKV.
A i akvizicija u VPIK-u ne stoji bolje.
Nažalost to vuče i Crobex dolje pa negativno utječe i na ostale dionice.
Ali tako valjda mora biti.

@CoRot2em

Nije ovo kupovao Bakić, vjeruj mi.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


po meni je moguća varijanta da je XY prebacio 120 tisuća komada sa erste skrbničkog na svoj račun uz prodaju 50ak tisuća komada. to bi bio lijepi manevar, ljudi pomislie da kupuje a on u stvari prodaje!

vidim da ima još ljudi koji vide očito. Ide se sve niže i niže…

New Report

Close