KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zanimljiv je lažni kupac sa 1200 komada, bio je na 155, pa na 154, sad je na 152,11 kn i bježi sve niže kako prodaja tuče po kupnji

evo sad navlakača sa 1200 komada na 150,50 kn [emo_palacd]

pa nije teško pogoditi ko je lažni kupac



@milion

Bit će panika zato što će biti zelen, ne drukam, svu lovu sam već upucao dalje

Mchina, izgleda da je moja pretpostavka bila bliža stvarnosti

svi vi koji drukate za pad ste smiješni… evo i ja ću vam se nasmijati…[emo_plazi]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

drukanje ili ne sad nije bitno, ali KORF je u vrlo kratko vrijeme skočio s 90kn na 165kn…zar ti nije logično da se mora malo i spustiti..još uvijek se vrti na 150 samo zbog ovih nekoliko tisučica koje se trude obuzdati pad…a kad se one maknu mislim da je jasno što slijedi…a prošlost je pokazala da se uobičajeno maknu kad zagusti..

zanimljivo je ovo sve gledati da vidimo gdje ide ovo

Bravo KORF, pola trgovine na ZSE.

I to nakon kakvog rasta !!!

Vratio se i market maker.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Vratio se i market maker.

samo neka se opet makne na 1 minutu pa da vidiš nove panike i udaranja po kupnji

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjeti za ulaganja


samo neka se opet makne na 1 minutu pa da vidiš nove panike i udaranja po kupnji

zar ti kupuješ/prodaješ gledajući trenutne naloge na prodaji/kupnji ??? [emo_smijeh]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

@Wolowitz

Ma nije uopće upitno da je KORF dobar i potencijalan, čak i na ovoj cijeni.

Ali mi nije jasno da li ljudi kupuju sada jer misle da kupuju jeftino ili misle da kupuju jeftino zbog ovih par tisuća na kupnji nerealno misleći da netko “ulazi”?

To su ogromne razlike i prva ne garantira uspjeh a druga gotovo sigurno garantira propast.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close