KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

velik je kapital usao na razinama oko 160 kn da bi ovo stagniralo ili vise dnevno padalo ,ovo je izvlacenje dobiti i jako je zdravo za dionicu.Nebi me cudilo da i krajem dana krenemo prema gore.Veliki su u igri i igru ce nastaviti gdje smo jucer stali jako brzo



Mislim da će se sutra nastaviti današnja korekcija… Prejako je raslo – mora pasti…

slažem se, po meni bi se do kraja mjeseca trebao vratiti na oko 115-120 kn
[/quote]
Nemam više KORF,ali 115 ILI 120 više neće biti, barem ne ove godine,čak mislim da ne može više niti do 140

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

S obzirom kojom se brzinom spustio na 150, ako sutra nastavi padati moglo bi biti panike a onda tko zna sve je moguće…

@milion
Bit će panika zato što će biti zelen, ne drukam, svu lovu sam već upucao dalje

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima




Mislim da će se sutra nastaviti današnja korekcija… Prejako je raslo – mora pasti…

slažem se, po meni bi se do kraja mjeseca trebao vratiti na oko 115-120 kn
[/quote]
Nemam više KORF,ali 115 ILI 120 više neće biti, barem ne ove godine,čak mislim da ne može više niti do 140
[/quote]

Doista kolege, BID propada strelovito!

Jedna od vodećih turističkih tvrtki u svijetu širi poslovanje na RH
Meeting Point International, jedna od vodećih turističkih kompanija u svijetu specijalizirana za upravljanje destinacijom upravo je pokrenula svoje poslovanje u Hrvatskoj, otvorivši četiri nova ureda u Rijeci, Dubrovniku, Splitu i Poreču. Glavno sjedište nove podružnice nalazi se u Rijeci,
HRVATSKA12.2.2013. 15:45 Marija Crnjak

top 10 može li tko ostaviti

Ovaj skrbnički kupio još 6.000 komada. Bakić prebacio na svoje ime sa skrbničkog oko 120.000 i sada ima 250.000. Moguće da pregovara…

Ovo izgleda kao velika rasprodaja tko god što gdje i koliko prebacio.

pokušava se obraniti kota na 150 kn, ako to pukne bit će “veselo” [emo_vrtimise]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Ako se uskoro ne postavi na bidu nalog od milju kuna, bit će zaista veselo. Zarade od proteklih dana su prevelike da se ne bi išle kapitalizirati.

A da, imate oko 4000 komada koji stoje da stoje na kupnji, sumnjam da misle kupiti.

To bude držalo dok bude, mislim da su oni koji su ušli rano počeli polako prodavati.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close