KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



A gledajte, mnogima je bila čudna logika i napumpani balon kada je cijena Korfa bila 45 kn.

Ma sve 5, okrenem i ja svako toliko koji krug na KORF-u, DDJH, VPIK itd. ali doista nema smisla nikoga uvjeravati da je KORF povoljna kupnja sad na 165 kn, kao i kad je bio 45 kn. Uostalom, narastao je praktički sa 100 na 165 kn u vrlo kratko vrijeme i realno je očekivati skoro hlađenje cijene jer ovakve euforije kako naglu rastu, tako i splasnu.
[/quote]

Daleko od toga, to smo već 100 puta vidjeli, ali bez obzira na sve korekcije i sl. vrijednost korf-a a samim time i vlho-a će rasti i to je jedino što sam ja rekao.
Čemu ovoliko nagli rast? Pa očito je da su i neke krupne ribe shvatile o kolikoj se vrijednosti ovdje radi, jer ovdje se radi o rastu na velikim prometima, nije ovo pumpanje cijene. A vi i dalje slobodno govorite o pumpanju cijene kao što su govorili i kad smo bili na 50, 60, 80, 90….

ma kakav cash-r-a, 100% in

ovdje se postavlja pitanje koje cesto cujem ajme koliko je narastao. Ajmo postavit pitanje i na forumu komentirat koliko korf vrijedi a vrijedi puno a porastao je puno jer je bio najpotcjenjeniji.Misljenja sam da korf ima jako puno prostora jer je on ipak 12% turizma .Biti ce korekcijaa i to je zdravo za korf ali ga necu pustit ispod 300 kn.Mozda grijesim ako jesam ispravite me.

apothekar i ostali

Ja osobno mislim da ovo ne kupuje bilo tko koga bi trebalo u nešto uvjeravati.
Ovaj rast ne uzrokuje kupnja naših pajdaša s foruma.
Naravno da netko “mali” izleti pa ponovo uleti ali ovu igru su preuzeli veliki.
Na njih ne utjeće ni blog a kamoli mi s foruma.
Ovdje nema nazad. Pitanje je samo do koliko su odlučili utrpati.

Nikakva preporuka ni na što, samo moje mišljenje.

E, da … pošteno bi bilo priznati – 60% Korfa sam iskrcao na 153 kn ( prosjek kupnje 60kn )
Mislim da sam pretjerao i vjerojatno ću vratiti dobar dio.

Kolega spalato,prava vrijednost ovog blue chipa doći će na vidjelo u e.u.međutim već i sad uočavamo neke obrise u vidu potražnje za ovom dionicom a pogledajte i te fascinantne promete,nisu vam to mali špekulanti već investitori koji prepoznaju stvarnu vrijednost i najvažnije od svega potencijal koji ima ova dionica uprkos ovako velikom rastu.Uostalom svaki investitor koji planira kupiti ovu dionicu na ovim cijenama neka pogleda fundamente koji nisu “nategnuti”čak niti na ovoj današnjoj cijeni a to sugerira i sam BVPS-225 a budućnost donosi enormne prilike.

koje su ove transakcije na 150 !!

Ovo je sad bilo interesantno [emo_smijeh]
Oni koji dižu dionicu nisu malo pazili i neko je na malom prometu spustio cijenu na 150 , kad su to bikovi primjetili odmah su stvorili valjda 20 naloga na kupnji i vratili cijenu na 160. Tako očito da je većina malih naloga od jedne ili povezanih osoba.. Na ovoj dionici je ovo stvarno postala velika igra, KORF ima velikog zaštitnika.

ovo istresanje je dobro i zdravo za daljni rast ,kapitalizacija dobiti je napravljena idemo dalje

danas je očito takav dan, sve je u crvenom

meni više izgleda da počinje korekcija i da netko pokušava zadržati pad…hoće li uspjeti?

Mislim da će se sutra nastaviti današnja korekcija… Prejako je raslo – mora pasti…


Mislim da će se sutra nastaviti današnja korekcija… Prejako je raslo – mora pasti…

slažem se, po meni bi se do kraja mjeseca trebao vratiti na oko 115-120 kn

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

New Report

Close