KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pical Hotel ***
Valamar Diamant Hotel****
Fortuna Island Hotel ***
Valamar Club Tamaris ****
Valamar Club Tamaris – Casa Palma ****
Zagreb Hotel ***
Valamar Riviera Hotel ****
Valamar Diamant Residence ***
Valamar Villa Parentino ****+
Jadran Residence **
Valamar Crystal Hotel ****
Valamar Tamaris Villas ****
Sunset Lanterna Apartments **
Valamar Tamaris Luxury Villas ****
Lanterna Apartments **
Pinia Residence ***
Isabella Castle ***
Lighthouse Villa ****
Pical Apartments **
Valamar Rubin Hotel ***
Valamar Pinia Hotel ***
Naturist Resort Solaris ***

Valamar Lacroma Dubrovnik Hotel ****+
Argosy Hotel ***
Valamar Dubrovnik President Hotel ****
Tirena Hotel ***
Valamar Club Dubrovnik ***

itd …

Novi sam na ovom forumu i na tržištu dionica.
Razmišljam o kupnji Valamara, što mislite o ovoj Fininoj analizi
http://www.fima-vrijednosnice.com/default.aspx?id=88

Misteru nije fina nego fima i uvjerenja sam da je analiza dobra ali da će cijena biti i veća. P.s. imam dionice korfa.


Novi sam na ovom forumu i na tržištu dionica.
Razmišljam o kupnji Valamara, što mislite o ovoj Fininoj analizi
http://www.fima-vrijednosnice.com/default.aspx?id=88

Ja sam iz vlastitog iskustva naučio da te analize treba uzimati jaaaaaaako oprezno i da najčešće treba raditi kontra njih.

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Kakvu neto dobit i fcf očekujete za cijelu 2012?

Postoje kakva predviđanja?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Kvartalno kumulativni rast .

Oko 110 do 140 mil kuna dobiti. Treba jos vidjeti koliko su uspjeli smanjiti gubitke u 4Q. Ali izvješće će biti najbolje u zadnjih nekoliko godina i zato dionica raste. Ne volim ovakve skokove cijena, ali tako je kako je. Meni ne smeta

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

@Klemenc

Mogli bi biti jako dobri na kraju godine.
Mislim ja nemam firmu niti necu sada pri ovom slope-u rasta ali da, mislim da sam pogriješio što nisam kupovao prije.

Kako kaže Buffet; omission rather than comission, dakle propust onoga što nisi napravio a trebao si.

Istra je super pozicionirana što se tiče turističkih dolazaka dok je Poreč nakon Rovinja drugi grad na obali po pojedinačnom broju dolazaka pa čini oko 4% ukupnih dolazaka na cijeloj obali.

Sam Korf drži sveukupno oko 12 posto cijelokupnih hotelskih kapaciteta Jadrana, dok je Jadran(Hrvatska) na 5 mjestu dolazaka na Mediteranu koji ukupno ima oko 180 milijuna gostiju po godini.

Mislim da ćemo možda uzeti 4 mjesto Grčkoj dok Španjolska, Italija i Turska ostaju neupitne a naš segment malih država bi mogli voditi.

Greška što nisam prije kupio.
Ps. rast koji je viđen ove godine po broju dolazaka na Mediteran sumnjam da će se nastaviti slijedeće sezone ali ako da, super.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Istra je super pozicionirana što se tiče turističkih dolazaka dok je Poreč nakon Rovinja drugi grad na obali po pojedinačnom broju dolazaka pa čini oko 4% ukupnih dolazaka na cijeloj obali.

A što misliš o Maistri (MAIS)? Dionica se još uvijek nije pokrenula, mogla bi biti jako dobar pick. Zadnjih par godina uložili su nekoliko milijardi kuna u obnovu i izgradnju novih kapaciteta u Rovinju i Vrsaru. Sljedećih godina više ne bi trebalo biti većih ulaganja nego samo zbrajanje velike zarade.

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti

@Flacius

To je bit.

Vidjeti koja firma je završila investicijski ciklus i spremna je za branje plodova ulaganja.

Ne znam za Maistru ali cijela Istra je užasno zanimljiva mnogo gostiju, ako ništa, bar su u startu dvojezični + odlična kuhinja i dosta pozitivan stav mještana.

Moram pogledati Maistru, ne znam puno o njoj.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


@Klemenc

Mogli bi biti jako dobri na kraju godine.
Mislim ja nemam firmu niti necu sada pri ovom slope-u rasta ali da, mislim da sam pogriješio što nisam kupovao prije.

Kako kaže Buffet; omission rather than comission, dakle propust onoga što nisi napravio a trebao si.

Istra je super pozicionirana što se tiče turističkih dolazaka dok je Poreč nakon Rovinja drugi grad na obali po pojedinačnom broju dolazaka pa čini oko 4% ukupnih dolazaka na cijeloj obali.

Sam Korf drži sveukupno oko 12 posto cijelokupnih hotelskih kapaciteta Jadrana, dok je Jadran(Hrvatska) na 5 mjestu dolazaka na Mediteranu koji ukupno ima oko 180 milijuna gostiju po godini.

Mislim da ćemo možda uzeti 4 mjesto Grčkoj dok Španjolska, Italija i Turska ostaju neupitne a naš segment malih država bi mogli voditi.

Greška što nisam prije kupio.
Ps. rast koji je viđen ove godine po broju dolazaka na Mediteran sumnjam da će se nastaviti slijedeće sezone ali ako da, super.


Ja sam kupovao tamo na 70kn s idejom da turizam ne može gore nego gdje je. Sezonu da produzimo nesto sitno odrazi se na prihod strašno. Strpi se pa uđi ako se cijena korigira

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

Mislim da će ovdje malo stati (no, nikad ne znaš ipak je to KORF).

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close