KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Meni je samo žao što sam kasno ušao, iako 50% plusa u par mjeseci je više nego odlično. Ali stvarno bih volio znati što se ovdje događa ?

što se tu ima znati?
kada dosegnemo p/b 1 onda možemo tek načeti tu temu, do tada uživajmo :top:


Meni je samo žao što sam kasno ušao, iako 50% plusa u par mjeseci je više nego odlično. Ali stvarno bih volio znati što se ovdje događa ?

Jedna od prvih dionica koja grabi prema svojoj stvarnoj vrijednosti.
To se dogadja.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

O jalu hrvatski koliki li si?
Zanima me do kada ce neki ovdje lajati o Bakiću i njegovom blogu. KORF je bio prva dionica koju sam kupio nakon što sam prodao HT sa IPO-a. Neznam kada je to bilo ali u svako slučaju prije 2008, mislim po cijeni od oko 100kn. Međutim kupovao sam ga i po cijeni od 30kn. Kupovao sam ga prije nego je Bakić počeo o njemu pisati. Kada sam krenuo u dionice (navučen bijesnim zaradama prije krize) prvo sam krenuo sa educiranjem. Brzo sam shvatio da su fin. izvještaji, za mene sa tehničkim obrazovanjem, presloženi,nezanimljivi i prije svega podložni manipulaciji.

Korf sam kupovao jer mi se činilo nevjerovatno da se 12% smještajnih kapaciteta HR. prodaje po 0,20 vrijednosti. Isto je bilo i sa VUPIKOM. Kupovao sam ga prije pola godine po 72kn. Kupovao sma ga iz istih razloga zbog kojih sam kupovao i KORF. Nakon toga je pao i do 57kn. Međutim znao sam zašto sam ga kupovao i nije mi palo napamet prodavati u panici. Na moju sreću i tu je Bakić vrlo brzo počeo pisati o Vupiku.
Nažalost pohlepa je zeznuta stvar tako da sam imao i svojih INGRI, LKPC i sl.

Ako je netko sa minimalnim znanjem o ekonomiji mogao sam skužiti KORF i VUPIK mogli ste i vi, zato prihvatite svoje greške i vidite želite li ih ponavljati do besvjesti.Ja sam svoju školu platio,a tko želi neka i dalje optužuje druge za svoje greške.

Baš me zanima da li će ovaj na kupnji na 147 kn (100H) dočekati otvaranje ili će pobjeći?

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Nadam se da si zadovoljio svoju razonodu…

možda oni koji su ulazili na 240 unazad par godina izravnaju dug [emo_palacg]

a momci koji su ulazili na 20 okrenu desetaču [emo_palacg]

onako na prvu izgleda kao da je ask slabašan i da se može u sekundi prijeći 150 kn, ali stalno se kipaju nove količine po kupnji, za sada je prošlo preko 11.600 komada [emo_zacudjen]

moji postovi nisu investicijski savjeti u smislu ulaganja i/ili kupnje/prodaje dionica!

[emo_mrgud] tko to štopa cijenu!?


onako na prvu izgleda kao da je ask slabašan i da se može u sekundi prijeći 150 kn, ali stalno se kipaju nove količine po kupnji, za sada je prošlo preko 11.600 komada [emo_zacudjen]
tko zna zasto [emo_naivan][emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


[emo_mrgud] tko to štopa cijenu!?

Vjerojatno ovi što se iskipavaju?

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



[emo_mrgud] tko to štopa cijenu!?

Vjerojatno ovi što se iskipavaju?
[/quote]

dobro je da ima velikih potreba za nasipavanjem jer nasipi štite i one male od poplave!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

u 2 mjeseca rast sa 100 na 150 kn i vi se sad naslađujete što je palo na 148.
[emo_cool]

New Report

Close