KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Elijah

Zakasnio sam na party. Ne mislim piti sam.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Porečka Lanterna među najboljim europskim kampovima

Osim Lanterne, koja je osvojila maksimalnih pet zvjezdica, poboljšanje u kvaliteti vidljivo je i u ostalim kampovima pod upravljanjem Valamara.

Porečki kamp Lanterna dobitnik je ovogodišnje nagrade “ADAC Best Campsite 2013” kao jedan od 144 najbolja kampa u Europi, priopćeno je iz Valamara.

Osim Lanterne, koja je osvojila maksimalnih pet zvjezdica, poboljšanje u kvaliteti vidljivo je i u ostalim kampovima pod upravljanjem Valamara koji posluju pod zajedničkim brendom “Camping on the Adriatic” (www.camping-adriatic.com), a koji su ove godine osvojili bolje ocjene nego prethodne. Porečki naturistički kamp Solaris i novi kamp Krk imaju 4,5 zvjezdice, krčki Ježevac te porečki kampovi Istra i Orsera četiri, a pulski kamp Brioni, rabačka Marina i dubrovački Solitudo osvojili su njih tri.

Porečka Lanterna među najboljim europskim kampovima

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


Zanimljiv način dizanja cijene ove dionice. Dotični stavi par stotina tisuća kuna na kupnji (bez stvarne namjere kupnje), i to bez H naloga, a to je dobar stimulans ostalima da se stavljaju iznad njega. Cijena diktirana, a raja ne kuži. I tako već mjesecima. Bilo bi zanimljivo vidjeti da se svi nad "nalogom" maknu, da vidimo da li bi se i on maknuo. Vjerojatno bi. Tada bi nestalo upravljanja cijenom ove dionice, a da ne potrošiš niti kunu.

Slučajno poznajem lika, genijalan je, jučer milijunsko iskrcavanje do 118 danas sa 200 komada + 2 %…. se kupac, ajmo KAPITALNI F.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

@ ING
E to je business tko zna, zna.
Jedino bi mu bila malo bedara da se uključio netko drugi veći i poremetio planove te spriječio rast sa većim strašilom na asku. A i to je moguće. Ima ovdje svakakvih igrača.

Slažem se, al da je genijalac je!

Inače u svojih nekoliko tvrtki xy… radi mu mlada ekipa IQ 120-150..

[emo_cool]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



Zanimljiv način dizanja cijene ove dionice. Dotični stavi par stotina tisuća kuna na kupnji (bez stvarne namjere kupnje), i to bez H naloga, a to je dobar stimulans ostalima da se stavljaju iznad njega. Cijena diktirana, a raja ne kuži. I tako već mjesecima. Bilo bi zanimljivo vidjeti da se svi nad "nalogom" maknu, da vidimo da li bi se i on maknuo. Vjerojatno bi. Tada bi nestalo upravljanja cijenom ove dionice, a da ne potrošiš niti kunu.

Slučajno poznajem lika, genijalan je, jučer milijunsko iskrcavanje do 118 danas sa 200 komada + 2 %…. se kupac, ajmo KAPITALNI F.

[/quote]

Varate se svi.
Kapitalni ne kupuje.
Vracaju mu se neotplacene dionice.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

Bez komentara. Pametnom dosta. Teško je povjerovati da su dionice raspoređene po skrbničkim (skrivenim) računima.
http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjeneSve.aspx?idNac=2&idDCar=4340

Ako čovjek ima viška novaca da plaća skrbničke, i ako mu je to gušt/strategija/nešto treče, pa nek radi!

Udri brigu na veselje! [emo_palacg]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Bez komentara. Pametnom dosta. Teško je povjerovati da su dionice raspoređene po skrbničkim (skrivenim) računima.
http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjeneSve.aspx?idNac=2&idDCar=4340

Ako se ne varam… nemojte zanemariti da ima tzv. averziju prema Ingri… a tko je TOP 4 na dan 18.01.2013. iste?

* Važeći podaci za uredovni dan 18.01.2013 .
INGRA D.D./REDOVNA DIONICA INGR-R-A
Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB)
Stanje
Vrsta računa
1.
OPPENHEIM IGOR (98088847646)
773.908 kom
5,71%
Osnovni račun
2.
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)/PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND (99318944138)
603.877 kom
4,46%
Skrb. račun
3.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND (59318506371)
564.324 kom
4,17%
Skrb. račun
4.
VALAMAR ADRIA HOLDING D.D. (39310222543)
516.658 kom
3,81%
Osnovni račun

A po koliko KORF u svojim FI knjigama vodi bivšu tzv. akviziciju Ingre?

Nek čovjek radi što hoće….iako neće on izlaziti, prodati će in package…ili će some day kao i Palić zajedno djelovati prilikom squezze-a.

Ovim putem se službeno klanjam kolegi @VedroNebo jer je bio u pravu, a ja u krivu što se tiče kretanja cijena dionice KORF-a posljednjih mjesec-dva. Nažalost nisam dokupio ispod 100, a htio sam jako. Jedino dobro je što nisam prodao ništa.

"alea iacta est"

Lijepo nezaustavljivo prema svom cilju.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

A cilj je ?

New Report

Close