KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dobar skok sa 30 i nešto na 120, svaka čast.Čestitam.

Da, ali treba reći da je to u dužem periodu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

U cca 3 godine 300 posto – to je sporo? U prosjeku svake godine 100 posto … Vi biste da u 3 dana skoči toliko?

Samo sam dao opasku, nisam komentirao da li je malo ili puno.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Di su sad oni gelipteri sta su stalno spominjali iskrcavanje [emo_plazi][emo_plazi]


Di su sad oni gelipteri sta su stalno spominjali iskrcavanje [emo_plazi][emo_plazi]

Na kupnji.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



Di su sad oni gelipteri sta su stalno spominjali iskrcavanje [emo_plazi][emo_plazi]

Na kupnji.
[/quote]

da nisi i ti in? pa zar fundamenti nisu protiv kupnje ? 😛

Zanimljiv način dizanja cijene ove dionice. Dotični stavi par stotina tisuća kuna na kupnji (bez stvarne namjere kupnje), i to bez H naloga, a to je dobar stimulans ostalima da se stavljaju iznad njega. Cijena diktirana, a raja ne kuži. I tako već mjesecima. Bilo bi zanimljivo vidjeti da se svi nad “nalogom” maknu, da vidimo da li bi se i on maknuo. Vjerojatno bi. Tada bi nestalo upravljanja cijenom ove dionice, a da ne potrošiš niti kunu.




Di su sad oni gelipteri sta su stalno spominjali iskrcavanje [emo_plazi][emo_plazi]

Na kupnji.
[/quote]

da nisi i ti in? pa zar fundamenti nisu protiv kupnje ? 😛
[/quote]

Nope, ne diram ja ovo. Imam svoje razloge.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Meni baš smeta što mi cijena raste. S tim tipom ili bez. Ne znam kako ću spavati od stresa

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


Zanimljiv način dizanja cijene ove dionice. Dotični stavi par stotina tisuća kuna na kupnji (bez stvarne namjere kupnje), i to bez H naloga, a to je dobar stimulans ostalima da se stavljaju iznad njega. Cijena diktirana, a raja ne kuži. I tako već mjesecima. Bilo bi zanimljivo vidjeti da se svi nad "nalogom" maknu, da vidimo da li bi se i on maknuo. Vjerojatno bi. Tada bi nestalo upravljanja cijenom ove dionice, a da ne potrošiš niti kunu.

02.01.2013.
7.HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. (87939104217)/KAPITALNI FOND D.D. 92.655
15.01.2013 .
7.HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. (87939104217)/KAPITALNI FOND D.D. 112.455

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


Zanimljiv način dizanja cijene ove dionice. Dotični stavi par stotina tisuća kuna na kupnji (bez stvarne namjere kupnje), i to bez H naloga, a to je dobar stimulans ostalima da se stavljaju iznad njega. Cijena diktirana, a raja ne kuži. I tako već mjesecima. Bilo bi zanimljivo vidjeti da se svi nad "nalogom" maknu, da vidimo da li bi se i on maknuo. Vjerojatno bi. Tada bi nestalo upravljanja cijenom ove dionice, a da ne potrošiš niti kunu.

02.01.2013.
7.HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. (87939104217)/KAPITALNI FOND D.D. 92.655
15.01.2013 .
7.HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. (87939104217)/KAPITALNI FOND D.D. 112.455
16.01.2013
7.HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. (87939104217)/KAPITALNI FOND D.D. 118.926

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham





Di su sad oni gelipteri sta su stalno spominjali iskrcavanje [emo_plazi][emo_plazi]

Na kupnji.
[/quote]

da nisi i ti in? pa zar fundamenti nisu protiv kupnje ? 😛
[/quote]

Nope, ne diram ja ovo. Imam svoje razloge.
[/quote]

tako je treba biti dosljedan [emo_namigusa]
a koji su tvoji razlozi?

New Report

Close