KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prvi put dodijeljene nagrade Zagrebačke burze, ovo su dobitnici

Dionicu godine izabrala je javnost glasovanjem putem online ankete na internetskim stranicama Zagrebačke burze, a dionice za tu kategoriju nominirali su Članovi Burze. Titulu Dionice godine prema izboru javnosti ponijela je dionica Valamar Adria Holdinga, u čije je ime plaketu preuzela gđa Ivana Budin Arhanić, članica Uprave Valamar Adria Holdinga, izjavivši kako je vrlo zadovoljna što je upravo dionica njihove tvrtke najbolja prema odabiru javnosti.

“To pokazuje da su ulagatelji prepoznali dodanu vrijednost i povrat na ulaganja koje kontinuirano ostvarujemo kroz turističke tvrtke u našem portfelju, Riviera Adriju i Dubrovnik Babin-kuk. Kroz posljednjih deset godina uložili smo preko milijardu i pol kuna u turističke objekte i proizvode te istovremeno ostvarili izniman rast prihoda i profitabilnosti. Ova nagrada još je jedna potvrda naše ulagačke i upravljačke strategije te će nas poticati da uložimo sve napore kako bismo i u nadolazećem periodu zadržali vodeću poziciju u sektoru hrvatskog turizma”, dodala je Budin Arhanić.

Prvi put dodijeljene nagrade Zagrebačke burze, ovo su dobitnici

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Tržište je ptrpoznalo vrijednost nagrade i cijena je pala na 106.


Tržište je ptrpoznalo vrijednost nagrade i cijena je pala na 106.

Nagrada je bila, uracunata u cjenu[emo_namigusa][emo_namigusa]

Nabildali dobit uz 13% manje radnika

@stock
Nema puno veze s cjelokupnim poslovanjem KORF-a. KORF nema prenesene gubitke i zaduženje mu je 0 s obzirom na ostale tvrtke…

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

Jel onda ovih 2.7milijardi na RIVP ili je ovaj novinar jeo lude gljive? Nekako mi je brojka prevelika….

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

“Pokazuje to analiza financijskih podataka o poslovanju hotela u devet mjeseci, koju temeljem ankete redovito objavljuje Hrvatska gospodarska komora.”

“Upozorava stručna suradnica HGK – Komore Dubrovačko-neretvanske Marica Pulitika”

“To nije dobro, pogotovo uz informacije s terena koje govore o nedopustivom padu kvalitete usluga”, upozorava Pulitika.”

Jel potreban ikakav komentar? Očito jest.
Približne brojke možemo dobiti usporedbom N i K izvješća Riviere, a opet onda ne znamo njihove međusobne odnose, koje nećemo ni znati dok HDBK ne objavi godišnje izvješće. HDBK ima ~37M dobiti u prvih 9mj na prihode od ~210M.

Treba upitati novinarku koja je razlika između 9.mj i 3 kvartala…

Za ovakav članak se dobija opomena pred otkaz…

Lijepa izvedba korfa danas.
rejting dolje-korf gore.

samo mi nije jasan ovaj što napucava bid, pa ako ti nitko neda 3000kom na 103,xx još manje češ dobiti 7000.

diži letvicu

Kud plovi ovaj brod zvan Korf ? Ja se zaletio pa pokupio 300 komada po najnižoj cijeni [emo_zacudjen]

Kolega korf je razarač i ledolomac nema te nepogode koja može drastično srušiti vrijednost dionice,rast uz povremene zdrave korekcije.Ova dionica bi trebala biti okosnica svakog ozbiljnog ulagača a kako mi izgleda ima nas malo takvih!?[emo_zacudjen]

Ohoho rekao bi djed Mraz, ovo nije loše [emo_smijesak]

Ništa od ovog Korfa, mislim da je dostigao svoj maksimum.

New Report

Close