KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije od strane Valamara vec Valamar Adrie. [emo_namigusa]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Nije od strane Valamara vec Valamar Adrie. [emo_namigusa]

Uf što ste pametni kolega, svaka čast na ispravku.

Trema razmišljat glavom,a ne se prepustit euforiji.
Dali je u rast cijene ove god. od cca 50% već ugrađena i ova činjenica o mogućem preuzimanju…!?
U zadnje vrijeme stalno vidimo drukera na bidu koji izgleda( i zna odgovor ) iznad 100-ke bere vrhnje…
U suprotnom bi on s tim silnim tisućicama već popapao sve do 150,00kn!

Glede preuzimanja RIVP,po meni je to čisti promašaj.U turbolentnim vremenima
kupovati ostatak firme čiji si već večinski vlasnik je rasipanje love.Naravno još nemaju niti dovoljno keša ,te bi trebali ostatak isfinancirat kreditim.
Mislim da su mogli puno bolje usmjerit ta sredstva ,osim ako i kod njih netko ne želi brat vrhnje…
Samo moje razmišljanje ,nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

POKRET OTPORA[emo_palacg] Alfon korisnik od 11.02.2007.[emo_smijesak][emo_smijesak][emo_smijesak]

Ja bih rekao da Valamar Adria pod kontrolom ima 75% RIVP.

S nestrpljenjem ocekujem sto ce biti nakon zavrsetka ponude za preuzimanje.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Ja bih rekao da Valamar Adria pod kontrolom ima 75% RIVP.

S nestrpljenjem ocekujem sto ce biti nakon zavrsetka ponude za preuzimanje.


Ja imam dionice RIVP, ali ne nadam se ničem dobrome, želja je istisnuti male dioničare, tako da više od 13kn po dionici ne očekujem, ajd neka me razvesele sa nečim malo boljim, bolje da ništa ja ne priželjkujem, kada ono ponude 10kn po dionici….[emo_novac]

77,53% pod kontrolom.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

…..je li ovo stiže konjica….[emo_cool]

p.s.pala konjica,bez borbe[emo_ooooo]

u zadnjih 20 desetak minuta dvije velike transakcije. jedna od 517 i druga od 1.100 tisuća.

mutan tip

http://www.jutarnji.hr/georg-eltz–ja-nisam-tajkun-nego-menadzer/223812/

Slažem se, ne može biti mutniji.
Da sam ovo prije pročitao nikada nebih kupovao Korf po 5X kn.

Kud baš tu da uletim a na ZSE toliko krasnih, zdravih tvrtki za ulagače.

Važno mi je ipak što gore ima tko da se brine za nas zavedene.
Pa za dan bezbednosti ako ga se sete dobro su ga se setili …

Ma ovom forumu sve puno altruista….

Dovoljno je samo pogledati datum članka, čovjeku odmah sve jasno…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close