KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



neki ljudi ovdje ostavljaju komentare samo kada KORF krene nizbrdo.činjenica je da je KORF dionica sa stabilnim i perspektivnim poslovanjem.sa ovakvom upravom ne bi smjelo biti problema.meni je drago da zbog valentinea (koji se javi kada KORF padne 2%) i ekipe neću više gledati ovaj forum.naime,za potrebe vlastite potrošnje sam prodao KORF na 111kn jer sam zaključio da je cijena odgovarajuća (a i zarada),a vidio sam RSI i Bollingera da najavljuju pad (bravo stefek 🙂 ) malo ozbiljnosti forumu i kvalitetne rasprave ne bi falilo.LP

Ti si kao vidoviti Milan, sve vidiš, znaš i cijenu…bravo!!!!
Što kaže RSI?
[/quote]

RSI je sad na nigdje,ali na 111-112 je na vrhu Bollingera. Nadalje,moja prodaja na od 111,50-111,70 je odrađena da se realizira dobitak, povuče jedan dio love i kad padne KORF (a pao je) ponovno kupi.Nije problem priznat grešku, a zove se pohlepa. Htio sam ga od 102-105 kupovat,međutim,nije pao na te razine,tako da sad,evo opet iskreno i pošteno,bez sarkazama i ruganja,baš i ne znam kakav potez povući.Vjerojatno će nastupiti blaga diverzifikacija jer je do sada 100% portfelja činio upravo KORF.Inače,tvoji komentari opet nisu usmjereni na KORF već na druge komentare,što i dalje nije konstruktivno.

Prošli put su nudili 42 kune ako se ne varam.Koliko su sad spremni ponuditi?..50…60???….sa delistiranjem??

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Prošli put su nudili 42 kune ako se ne varam.Koliko su sad spremni ponuditi?..50…60???….sa delistiranjem??

????

Vidim da jos neki neznaju za koga je ponuda pa da ponovimo.

Ponude za preuzimanje društva Riviera Adria d.d. od strane Valamar Adria Holdinga d.d.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Vidim da jos neki neznaju za koga je ponuda pa da ponovimo.

Ponude za preuzimanje društva Riviera Adria d.d. od strane Valamar Adria Holdinga d.d.

Po kojoj cijeni?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ponderirani prosjek RIVP za zadnja tri mjeseca je 12,98 KN a koliko ce ponuditi neznam.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Nabavnoj!


Ponderirani prosjek RIVP za zadnja tri mjeseca je 12,98 KN a koliko ce ponuditi neznam.

Bezveze[emo_beztona]……….i veliki pritisak na prodaji Korfa…..

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Vidim da jos neki neznaju za koga je ponuda pa da ponovimo.

Ponude za preuzimanje društva Riviera Adria d.d. od strane Valamar Adria Holdinga d.d.


…aza one koji ne znaju,evo malo informacija o Njima

S mogućnošću ugošćavanja više od 34.000 gostiju u jednom danu, Riviera Adria d.d. je vodeća turistička tvrtka u Istri i Hrvatskoj te jedna od vodećih na Mediteranu. Društvo je vlasnik jedinstvenog portfelja hotela, apartmanskih naselja, kampova i drugih turističkih objekata na zapadnoj i istočnoj obali Istre te na Kvarneru koji su pod upravljanjem Valamara, vodeće hrvatske turističke menadžment kompanije.

Društvo je također većinski vlasnik društva DUBROVNIK-BABIN KUK d.d., najveće turističke kompanije u Dubrovniku.

Riviera Adria d.d. u visokoj sezoni upošljava više od 2.100 radnika i jedan je od najvećih poslodavaca u Istarskoj županiji i Hrvatskoj. Trajni je cilj Društva konstantan rast i razvoj u svim segmentima poslovanja te izgradnja prepoznatljivosti destinacije kao turističkog odredišta u suglasju sa najvišim ekološkim standardima koji su temelj razvoja turizma u budućnosti.

Veliki pritisak? Gdje ga vidite?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Veliki pritisak? Gdje ga vidite?

Kako ga ne vidite kolega?

Pogledajte na 150kn [emo_smijesak]

hehe, vidim kako ste informirani u vezi vaše investicije, ponuda od strane Valamara upućena je Riviera Adria d.d. , ne za ovo d.d. U vezi ove ponude za RIVP do kraja dana bi trebala izaći obavijest na ZSE u vezi detalja iste, i za razliku od klasičnih drukera, ovo je informacija od službe za odnose sa dioničarima RIVP.

Srdačan pozdrav!

New Report

Close