KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Riviera Poreč

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/qakPvgyIsM5b3mUfRgVjig==.pdf

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

A sad kad nas cijenom izuju iz cipela…..

"alea iacta est"

Hehe… najveći mali dioničar dobio je priliku (koja se ne propušta) da realizira kapitalne dobitke na KORF-u.

Nije lako biti najveći mali dioničar u nekoj dionici s većinskim vlasnikom, jer obično je on jedini kojem to možeš prodati.
S obzirom na priličan %tak zarade, vjerujem da će gospodin iskoristiti priliku koja se ovako (nenadano?) nudi…

Kolika bi trebala biti cjena po dionici!

shefesale

Sukladno čl. 424. Pravila Zagrebačke burze, Burza je razvrstala izdavatelja Valamar Adria Holding d.d. u Segment promatranja radi nastanka obveze objavljivanja ponude za preuzimanje društva Riviera Adria d.d. od strane Valamar Adria Holdinga d.d.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Ponderirani prosjek RIVP za zadnja tri mjeseca je 12,98 KN.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


shefesale

Sukladno čl. 424. Pravila Zagrebačke burze, Burza je razvrstala izdavatelja Valamar Adria Holding d.d. u Segment promatranja radi nastanka obveze objavljivanja ponude za preuzimanje društva Riviera Adria d.d. od strane Valamar Adria Holdinga d.d.

Ups, nisam detaljno pročitao. Pratih live s Plesa, hehe.
Onda ništa… više sreće drugi put [emo_smijeh]

Ode u visine…

Samo da se ne dogodi “sinergija” kao na DDJH [emo_palacg]

POKRET OTPORA[emo_palacg] Alfon korisnik od 11.02.2007.[emo_smijesak][emo_smijesak][emo_smijesak]


malo sam dosadan, ali bi danas moglo biti potvrđeno dno.

eto, bilo je….

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


neki ljudi ovdje ostavljaju komentare samo kada KORF krene nizbrdo.činjenica je da je KORF dionica sa stabilnim i perspektivnim poslovanjem.sa ovakvom upravom ne bi smjelo biti problema.meni je drago da zbog valentinea (koji se javi kada KORF padne 2%) i ekipe neću više gledati ovaj forum.naime,za potrebe vlastite potrošnje sam prodao KORF na 111kn jer sam zaključio da je cijena odgovarajuća (a i zarada),a vidio sam RSI i Bollingera da najavljuju pad (bravo stefek 🙂 ) malo ozbiljnosti forumu i kvalitetne rasprave ne bi falilo.LP

Ti si kao vidoviti Milan, sve vidiš, znaš i cijenu…bravo!!!!
Što kaže RSI?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

[emo_ooooo][emo_palacg]

New Report

Close